Pedofililere idam gelmeli mi yoksa tedavi mi edilmeli?

Pedofili hastaları sizce topluma kazandırılmalı mı yoksa idam mı edilmeli? Sizin fikriniz ney?

• Asın gitsin
    45% (9)55% (6)48% (15)Oy Ver
  • Tedavi edilsin onlar da insan
    10% (2)27% (3)16% (5)Oy Ver
  • Hapislerde çürüsün
    10% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Hadım edin işeyemesin bile
    30% (6)18% (2)26% (8)Oy Ver
  • diğer (yorum olarak belir)
    5% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay -----
güncel
1ay hala güncel

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Tedavi edilsin diyenlere soyluyorum bu gibi sapkin cinsel istekler bir hastalik degilki tedavi edilsin!! Bu kisinin fantezi ve tercihen yaptigi akli selim olarak yaptiklari utanc verici bir ayiptir kisi bundan her zaman zevk ve istek duyar bu tedavi ediebilecek bir sey degildir!! Ustelik p*nisi kesmek yeterli olmaz eli ve dili var unutmayin yine yapar ya idam ya da ömür boyu hapis!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İdama normalde çok sıcak bakmam ama gelsin böyle hayvan bile diyemeyeceğimz canlılara. Ya abi geçen 4 yaşındaki kıza cinsel obje gözüyle bakan varlığa idamdan başka ne yapılmalı. O pisliğin zevki uğruna bir hayat söndü. Yazık ondan sonra ağlıyor beni polise vermeyin döverler diye. Sana aslında hergün işkence edecekler. Böyle hemen değil yavaş yavaş öldürecekler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pedofilleri suç işlemeden tedavi edebilirsek çok iyi olur. Ama suç işledikten sonra kastrasyon uygulansın bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

ilaçla tedavisi varmış doğmadan bile tespit edilebileceği söyleniyor

• pedofilinin bir hastalik olmadığını basbas bağırarak soyluyorlar artik. ne tedavisi tabiki ölüm ceza iskence olmali onlarin sonu!

0|0
    0|0
  • tedavi edilsin onlarda insan ne demek ya 2 kişi de buna oy vermiş şaka gibisiniz.

0|0
    0|0
  • Asın gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pedofili olduğunu itiraf edip ama yanlış bir şey olduğunu savunuyor ise tedavi edilsin.

Eğer bu olayı harekete geçirip, bu suçu işledi ise önce hadım edilmeli sonrada hapislerde çürümeli.

0|0
    0|0
  • pedofili hastası cezalandırılsa bile tekrar aynı şeyleri yapacaktır çünki hastadır avrupada bu tür hastaları hapiste hem cezasını çekerken hemde tedavi görüyolar öldürmek idam etmek çözüm değildir caniliktir aklı başında insanlarız bizim kötü niyetli insanlardan farkımız olmalı onlar yaratılışların gelen biyolojik hastalıkları vardır ve tedaviside vardır

0|0
    0|0
  • Idam suça çözüm veya bir tedavi metodu değildir. O en son düşünülecek iş.

0|0
    1|0
  • neyın tedavısı koğuşlarda karıık yaptırcan onlara. her ay farklı koğuşta olucak mıllette ıhtıyacını onlarda görcek

0|0
    0|0
Yükleniyor...