Başkanlık Sistemi?

arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz başkanlık olursa ülke gidecek farkındamısınız bop tek tek işliyor ülkeyi bitirecek bunlar başkan olamazsa yargılanacak akp bitecek ne düşünüyorsunuz..

• Destekliyorum
    40% (6)45% (5)42% (11)Oy Ver
  • Desteklemiyorum Diktatörlük
    60% (9)55% (6)58% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Destekliyorum

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• yasama yürütme yargı sert bir şekilde ayrılıp, evrensel hukuk normları işledikten sonra parlamenter sistem ya da başkanlık sistemi olmasının önemi yok arkadaşlar. gündem yine yanlış şeylerle meşgul. benim istediğim gibi bir başkanlık sistemi gelecekse gelsin. ama şu anda işleyen parlamenter sistem de yanlışlarla dolu. 3-5 askerin kurduğu bir 82 anayasasına bağlı bir sistem...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir çobanın eşliğinde sürü olacağız bunu kim destekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başkanlık isteyenlere bir tek soru var... NE İSTEDİNDE BU MECLİSTE YAPAMADIN ? KONUŞAN, TARTIŞAN, ANLAŞAN MECLİSMİ KALDI ? MECLİSTE İKTİDAR İSTEDİĞİ KANUNU 3 GÜNDE ÇIKARIYOR... MUHALEFET NE İSTESE, ÖNERGE VERSE RED.. FALANCA SAYILI FALANCA KANUNU OYLAMAYA SUNUYORUZ.. KABUL EDENLER... RED EDENLER... KABUL EDİLDİİİİİİİİİ..

0|0
    0|0
  • Elinde sonunda getirecek. Cumhuriyete elveda diyeceğiz yobazlar Atatürk heykellerine saldıracak... gelecekte hiç iyi şeyler olmayacak eminim.

0|0
    0|0
  • Evet gelsin türkiyeden tiksindim çünkü yok olması daha iyi

0|0
    1|0
Yükleniyor...