Bir cinsel istismar olayı daha bu seferki anaokulu öğretmeni, sizce doğru mudur?

http://www.hurriyet.com.tr/kreste-kadin-ogretmenden-sok-taciz-40147126

Haziran ayının ilk günlerinde ise İstanbul'da özel bir üniversitede öğrenci olan Esma K., kreşte stajyer olarak çalışmaya başladı. Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencisi genç stajyer, stajının ilk günlerinde "Şirinler" adı verilen öğrenci sınıfında göreve başladı. İlerleyen günlerde sınıf sorumlusu Yasemin A.'nın çocukların özel bölgelerine dokunduğuna, kendisinin de çocukların yanında soyunup göğüsleriyle oynamalarına izin verdiğine şahit oldu. Stajyer öğretmen farklı tarihlerde gizli çekimle bu anları kaydedip öğrenci velisi Özden K.'ye gönderdi.
İzledikleri anlar karşısında şoke olan anne-baba savcılığa başvurdu. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından başlatılan soruşturma kapsamında genç stajyerin tanık olarak ifadesine başvuruldu. Stajyer öğrenci, şahit olduğu cinsel istismar ve şiddeti savcıya da anlattı. Okul müdürü Yıldız B.'nin ve sınıfın diğer öğretmeni Ayça Ç.'nin durumu bildiği halde duruma sessiz kaldığını beyan etti.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Stajyer öğrenciyi tebrik ediyorum. Helal olsun yürekli kızmış. Digerlerine söylenecek şey bulamıyorum. Ne pislik insanlar var. Idam gelsin pedofili suçuna.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkedeki kadınlarda abazalaşmış :( hepimizin kökü kurusa iyi olur. Bu nedir abi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allahin pisligi ya. Bide salmislar. Boylelerine bir araba dayak atmak lazm

0|0
    0|0
  • Tıksındım ıyıce ınsanlardan.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun allahın dan bulsun utanmaz karı

0|0
    0|0
  • Lanet olsun bunlara yaa 😢çekin elinizi çocuklarımızdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok artık iyisi çivisi çıktı dünyanın

0|0
    0|0
  • Vallah bence Türkiyeyi isyana sürüklemek için medya uydurması.

0|0
    0|1
Yükleniyor...