Bu defa durum ciddi. Hukuk 3. sınıftayken okulu bırakıp kendi işinde çalışılır mı?

Yeter artık ya, herşeyden bıktım

Okuyayım desem okuldu, stajdı, sınavdı, atamaydı derken en azından 8-9 sene sonra meslek sahibi olurum.

Okulu bırakıp kendi işinde çalışmak daha mantıklı sanki.
Optik mağazası...
Gözlük, cam, çerçeve, lens, güneş gözlüğü vs vs
Tek çocuğum nasıl olsa, ilerde herşey bana kalacak.

Söyleyin şimdi hangisi
Okul mu - Kendi işin mi

Güncellemeler:
Ne Avukatı
Avukat nerden çıktı
En sevmediğim meslektir
Hedefte Savcı olmak vardı

Bıktım

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okulunu bitir pişman olma sonra gene yaparsın kendi işini kaçmıyor ya 😂😂😂😀😀

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hem okul hem iş bence yürütebiliyorsan. Durumunuz iyiyse aç bir dükkan bak işine, yatır primini ol emekli. Okumakla önür bitiyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence o derece bir eğitimi, sonuna gelmişken bitir. Dükkanın vesaire zaten sana kalacak, şu aralar canın sıkılmış olabilir bir anlık sinirinle 3 senene yazık etme lütfen.

0|0
    0|0
  • Avukat olsanda kendi isin olacak sonucta bir hukuk burosu acacaksin, esnaflik daha zor haftanin 6 gunu calisanlarin yemesi icmesi sigortasi , esnaflik adami kole ediyor basindan ayrilamazsin , avukatlik hem prestijli bunca sene okumusun yuzmus yuzmmus sonuna gelmissin hebami edeceksin oku bitir istemezsen sonra yine acarsin optigi

0|0
    0|0
  • Bende seni akilli bisey sanardim olum mantiktan uzak hayata atarli bisekilde dusunmene iten neden ne bilmiyorum ama para kazanmanin ne kadar zor oldugunu bilmiyorsun hayat sokak cidden cok zor seni harcarlar kardesim.

0|0
    0|0
  • Okulu bitir stajı tamam la kendi işinin başına geç

0|0
    0|0
  • Okul.

0|0
    0|0
  • Durum iyiyse sorun olmayacaksa hiç uğraşma boş yere aç dükkanını mis gibi işine bak bencede..

0|0
    0|0
  • İnsanlara avukatım ancak hobi olarak bu işi yapıyorum dedin mi iş farklılaşır. İnsanların bakış açısı değişir kesinlikle bırakmak gibi bir hata yapma.

0|0
    0|0
  • Ne okul ne de iş. sen hangisini yapmak istiyossan mutlu olduğun şeyi yapmalısın. başarı için yaptığın işte mutlu olman şart

0|0
    0|0
  • kendi işin derim. 9 senede zaten güzel bir birikim ve tercübe edinirisn

0|0
    0|0
  • Devam zorunlulugu yok zaten hem isini yap hem okulunu oku.

0|0
    0|0
  • Eğer avukat olmak istiyorsan devam et.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsan mesleğini ömür biter mi :d

0|1
    0|0
  • Okul bitsin kendi işini yine yap

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ileride ne olacağı belli olmaz avukatlık gibi bir mesleğin olmasi iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sonr apisman olmada kendi isin varsa calis ama ilerde pisman olursun keske avukat olsaydim simdi surdaydim dersen oku

0|0
    0|0
  • Kendi isin tabiki

0|0
    0|0
  • okulun bitmesine bir yıl kalmış madem kendi işini istiyosun tek çocuksun bir sene daha bekle hukuk bürosu aç o da kendi işin sonuçta

0|0
    0|0
  • Okul kendi işini kuranilirsin ama aynı zamanda okumanı istedim

0|0
    0|0
  • Daha ben de yolun başındayım. Umarım benim de başıma böyle bir şey gelmez. Ama bölüm gerçekten iyi. Yapmamız gereken sadece okumak sanırım

0|0
    0|0
    • Hayattan bıktım.
      Bilsem ki ağrısız acısız bir ölüm şekli var.
      1 dk durmam yaparım.

Geride kalanlar veya öldükten sonra çekeceklerim umrumda değil.

• Okul..

0|0
    0|0
  • Okul

0|0
    0|0
  • Okulunu bitir
    Yine optik ofisini açarsın

0|0
    0|0
  • Çok değil iki senen kalmış

0|0
    0|0
  • İş 😄

0|0
    0|0
  • Madem okumaya niyetin yoktu fazls niye hukuk okumaya basladin? En uzun süren bölümü secmis birde :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...