Türk olmakdan haz etmiyorum yardımcı olacak insanlar gelsin?

öncelikle bana hakaret edecekler bu sayfadan giderse sevinirim ben buraya hakaret yemeye değil soruma cevap bulmaya geldim ben türk olmayı seçmedim annem köylü babam köylü 2sinide zaten sevmiyorum almanyada kız arkadaşımla yaşıyorum ve benim sorum şu türk olmama ihtimalim var mı sadece bunu öğrenmek istiyorum ,

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye ve Türkler de senden utanır zaten şu saçmalıklarından sonra; ne halin varsa gör bize ne. 😂 😂

2|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sen olsanda saymıyoruz Zaten kardeşim yolun açık olsun annem baban bize yeter yani evlat sıkıntılı ama yapacak birşey yok

3|1
    0|0
    • 1ay

babam denen adam beni askere yollamaya kalkıyor ne hakla ben reşit bir insanım askere de gitmek istemiyorum üniversite bitirdim ve bana askere git diyorlar böyle zorba bir milletten olmak istemiyorum bu suçsa tamam

• 1ay

Karar senin

• 1ay

teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 10

• Turkler de senden haz etmiyor.

2|1
    0|0
  • O anneyle babayi hiç haketmiyorsun sen bunu unutma

1|0
    0|0
    • 1ay

aynen hak edtmeyeyim zaten napiyim fakir ve köylü bir annemi babamı ben şimdi zaten zenginim anneme babama ihtiyacım yok benim çocuklarım türk olarak doğmamalı sadece bunun için çabalarım

• Alamanyali yapalim seni

0|0
    0|0
    • 1ay

italyan erkeklerine benzetirler beni italyan olsam iyiydi :d

• 1ay

veya rus

• Memnun değilsen öl kardeşim bu nasıl bir isyandır ya

1|2
    0|0
  • Turk pasaportundan kurtul, estetik ameliyat ol, yabanciyla evlen (cocuklarinda Turklerle evlenmesin), hic Turkce konusma...

0|0
    0|0
    • 1ay

kız arkadaşım yabancı onla evleniceğim elbet soyum başka ülkeye dayansın çocuklarım bu türkiye denene ülkeden olmasın

• 1ay

Annem melez ondandir belki gerci ben anneme hic benzemiyorum. Gerci hicbirimiz Turke benzemiyoruz. Bir Turk nasil olur bunu Tarihciler bile net cevap veremiyor.

• 1ay

senin için dememiştim soruyu soran için demiştim :D ayrıca evet anadoludakilerin hiçbiri kazaklara benzemiyor

• Kimlikte doğduğun yeri karalayıp Almanya yaz :Dd

1|0
    0|1
  • Yazık...

0|1
    0|0
  • vay atam vay vatani emanet etin genclige bak uyan atam özledik seni

1|0
    0|0
  • Annem köylü babam köylü köylü şehirlinin atasıdır boş boş konuşma ermeni tohumusun sen kesin

4|1
    0|1
    • 1ay

annem ve babam antalyalı nasıl ermeniyim anlamış değilim

• 1ay

Çok sığ görüşlü, kendi milletini Türk milletini aşağılayan, ve bu soruyu hala Türklere soran, annesine babasına köylü diyip sınıflandıran bir tohumsun işte.

• 1ay

kendi milletimin bana ettiği hakaretleri saymamayım herhalde?

• Baska ulkeye git

1|2
    0|0
    • 1ay

zaten almanyada yaşıyorum ben kökenimi soruyorum hanımefendi

Erkekler Ne Diyor 16

• Nasıl olmama ihtimalim, anlamadım ki. Yani doğdun ama, başka bir yerde doğma ihtimalim var mı? diye soruyorsun. Hani karıştı mı yani? Türk doğmuşsundur ya, o doğrudur. Aga vatandaşlıktan çıkılıyor. Nereyi istersen, oranın vatandaşı olabilirsin. Şartları vardır ama, onları bir araştır... Hani saygı duyarım, istediğin şeyi seçebilirsin. Özgürsün bu konuda...

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani haklısın... Zengin ailelerde, ünlü olanların çocukları olarak da doğanlar var. Amerika'da en ünlü kişinin çocuğu olarak doğuyor birisi. Bir diğeri, Afrika'da, en fakir yerde doğuyor. Farkı gör işte. Şans, biz de öyle olmak isterdik.

• 1ay

Aga katılıyorum yani, çoğu konuda var pislikler... Ama tabii iyi insanlar da, güzel bir kesim de var. %10 - %15 diyelim onlar için. Gerisi pisliktir. Ben de beğenmem genelini. Saçma adetler vardır, örf anene dedikleri şeyler. Amerikalı olmak istemişimdir hep. Bir ilgim var, bilmiyorum. İngilizceyi de seviyorum ya, öğrenmek falan istiyorum. Hoş yer gibi. New York, Los Angeles, Miami, Las Vegas, off off. İsimleri yeter. :D Ama oralarda da para varsa iyi yaşarsın. Parasız her yerde zor. :D Temel sorun paradır. Zengin olursan, her yerde hayat kurarsın kendine.

• 1ay

3 dil biliyorum bende amerikalı olmak güzeldir türk olmada neresi olursa olsun

• Bunu diyen Türk değildir zaten :))

1|2
    0|0
  • ne yapalım mq salağı, kanını çıkartıp yerine başka ırkın kanını mı koyalım, yoksa dna nı bıçak ile alıp başka ırkın dna sını mı koyalım, sorduğun sorunun da mk.

2|1
    0|0
  • Sen kendini Türk gibihissetmiyorsan zaten Türk değilsindir. Alman vatandaşıyım de kurtul. Kimse seni belirli bir kalıba sokmak zorunda değil. Bende Türk kalkının toplum yapısını sevmiyorum. Gelişmiş ülkelere göre gerideyiz. Ama benim bu topraklara karşı çok ciddi bir bağım var. Kopamıyorum vatanımdan. İnsanlarını pek sevmem ama.
    Sanıyorum Türklük kavramına karşı zıtlaşman çocukluk dönemlerinde yaşadığın şeylerden kaynaklı. Ailenin köylü olduğunu söylemişsin, onların kültürsüz ve eğitimsiz olduğunu düşünüyorsundur. Fakirlikle de boğuşmuşsundur. Almanyada ise bunların tam tersiyle karşılaşmam senin oraya ait olduğunu hissetmene neden olmuştur.

0|0
    0|0
    • 1ay

türkler bir soydur biri kabaysa hepsi kabadır unutmayalım

• 1ay

hayır annem babam fakir değil köylü idi yoksa durumları iyi onların

• 1ay

Kabalık ne alaka onu anlayamadım?

• Hocam türk olmak geniş bir kavram. sen almanya'da yaşananlar oradaki insanların türk algısıyla böyle düşünmeye başladın, herşeyi kötü yönü varken iyi yönde vardır. alman türk ne farkeder hepimiz insanız. ayrıyeten kefenimizi türk olduğunu kesin bilemeyiz zaten. şimdi ailen köylü diyorsun. annen babanın sende hiç mi emeği yok, sende hiç mi hakkı yok. anan seni 9 ay beklemiş büyüyen kadar altını temizlenmiş, yemek vermiş, para vermiş. sen bir çok şeyi yoksayarak yanlış yapıyorsun. hem türklük diye ayırmakta neymiş hepimiz insanın hiç kimsenin hiç kimseden üstünlüğü yok. canın ne istiyorsan onu yap. ama ailenin sana yaptıklarını, senin onlara yaptıklarını bir teraziye koy.

0|0
    0|0
    • 1ay

evleneceğim kızın babası pek türklerden haz etmiyor benim türk olduğumu öğrenirse olan bana olacak

• 1ay

Kefenimizi yazan kelime köken.

• 1ay

Hocam yapay düşünme. türk diyorsun. sanki her Türk aynı. türk diye sınırlandıramazsın. O baban da sığ görüşlü. türk diye sınıflandırma ne saçma. Türkleri ne konuda haz etmiyorsun?

• Sen bu Cahillikle bu Küstahlıkla bu kendini Bilmezlikle bu Vatana İhanetle Haddin olmadan Ülkemizi aşağılayıcı sözlerle ve düşünce biçimiyle
    Zaten Türk olmayı Haketmiyorsun
    TÜRK OLMAK ŞEREFTİR GURURDUR
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 🇹🇷

1|1
    0|0
  • Troll lan bu 😄

1|0
    0|0
  • Aslımız insan nesli

0|1
    0|0
  • Sen kendine hakaret etmişsin zaten

0|0
    0|0
  • Türk olup bunla hunharca övünmenin tam ters psikolojisi.. Hepiniz derin hastasınız !

0|0
    0|0
  • Vatandaşlıktan çıkabilirsin senin gibilerin turk olmasıda bizi rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • Öncelikle bizim dilimizi kullanmayı bırakabilrsin...

0|0
    0|0
  • kız bosmus herhalde seni

0|0
    0|0
  • Bende turk değilim ya annem babamda turk değil

0|0
    0|0
  • Zaten türklük ya da ari ırklık bir durum yok. Genleri incelendiğinde bir çok milletin karışımı oluyor insanlar. Ama türk kimdir dersen , ne mutlu türküm diyen kişidir. Gen aranmaz bunu diyen insanda. Sende demediğine göre sıkıntı yapma.

0|0
    1|0
  • Hakaret edici kelime bulamadım sana. Türkçeme kıyamadım

3|2
    0|0
Yükleniyor...