İnsanlğimi kaybetmek istiyorum yardim edin?

Üniversiteye gidiyorum ve bu zamana kadar gördüğüm şey ne kadar cüsseli kalibli uzun boyluda olsan insanlarla samimi olduktan sonra hatta samimi degilsen bile kaba saba insanlari aşağilayan ezen sert biri değilsen hep karşindaki senin yarin kadar olsa bile seni ezmeye posta koymaya çalişiyor ve seni takmamaya başliyor her zaman seni bastirmaya çalişmaya başliyor ben istemesemde yapim gereği biraz daha insancil nazik kibar insanlara değer veren kırmamaya çalişan biriyim ve yukarida yazdiklarim başima veliyor ve geriye tek çare kavga kaliyor ben bunlari istemiyorum artik bana insan olmamayi kaba saba olmayi öğretin

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kaba olmaya hiç gerek yok, insanları kırınca sen de üzülürsün.
    En mantıklısı selam bile vermemek, ben öyle yaparım mesela.

Pek haz etmediğim kişiler vardı, sonra onları takmadım.
    Baktım onlar da takmamaya başladı, rahat ettim vallahi.
    Bu gayet etkili bir yöntem. Sen de uygula derim.

1|0
    0|0
    • 1ay

peki kişiler oda arkadaşin olursa ne olacak yurtta kaliyorsan

• 1ay

Müdüre şikâyet edebilirsin, ya da dilekçe yazabilirsin.
      Sonuçta ortak bir noktada buluşmanız, önem taşıyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bize katıl mafia

0|0
    0|0
  • Snde snn gibi insanlarla takil sanki butun insanlar ayni fabrikadan cikmis gibi yazmışsın

0|0
    0|0
  • Çok yanlış düşünüyorsun kibar ve görgülü birine benziyorsun sana yakışmaz

0|0
    0|0
  • Maalesef karakter meselesi bu durum

0|0
    0|0
  • Seninle arkadaş olabiliriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeşim bende öyleyim insanları hayatta kırmamaya çalışırım kimseyi bozmam insanları dinlerim umursarim arkadaşlarımın dusunduklerine saygı gösteririm ama insanlar çiğ süt emmiş senin bu iyiligine karşı nankör davranırlar sana tecrubeli olarak söylüyorum senin kisiliginde temiz bir insan olmak varsa şerefsiz bir kisilik sahibi olamazsın çünkü sen sensin degisemezsin

1|0
    0|0
    • 1ay

buda bizim hayatin bize sinavi deyip geçmek istemiyorum ama kötüde olamiyorum çaresizim

• 1ay

harbi senin durum içler acisiymiş sende tostu al gizli ye ya da hasta taklidi yap devamli hapşur iatemesinler

• 1ay

ben tostta değildim paylaşmayı severim bana yardim edilmesinden çok yardim etmeyi severim ama olmuyor işte tabiri caizse biraz arkadaşım olacaksinki seni sevsinler saygı göstersinler onlar seni arkadaş olarak değil sen onları arkadaş olarak sececeksin

• Bu tarz insanlar hala lisede olduğunu sanan andavallar oluyor genelde. Sen efendiliğini ve ağırbaşlılığını ne olursa olsun bozma. Bu tarz insanların bulunduğu ortamlardan uzak durmaya çalış. Unutma saldıran değil, savunma yapan olursan herkes tarafından haklı görülürsün.

0|0
    0|0
  • Universiteye gidiyorlar ve hala yontulmamislar. Demekki universite egitim veremiyor. siz o insanlardan uzak duramiyormusunuz? Aldirmayin, gormemezlikden gelin ve derslerinize konsantre olun. Odunla odun olunmazki.

0|0
    0|0
  • Kibar olmak, hakkını aramana engel değil. Ama kaba olmak doğru bir seçim değil. Kavgayla da bir yere varılmaz.

Sen canını sıkanı göster ben döverim senin için.. ;) ;)

1|0
    0|0
  • ormanda yasa insanligi birakirsin

0|0
    0|0
  • Bırak kardeşim ya öyle olunca çevrende değişiyor sende değişiveriyorsun.
    tam 2 yılımı böyle insanlar yüzünden heba ettim kaybeden ben oldum bırak umursama

0|0
    0|0
  • He he cok kibarmissin. Kavga bir yol degildir arkadasim. Sende posta koyacaksin. Haddini bil diyeceksin. Ha hala takmiyosa iletisimi keseceksin.

0|0
    0|0
  • Rabbim uçak kazası vermesin

0|0
    0|0
  • profil resmimi oku orda özetlenmiş

0|0
    0|0
  • Ölüm vuruşunu ögrenmen gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...