Bakıyorum herkes bir acı çekiyor bir şeyler kafaya takiyolar ve çok saçma şeyler kendinize gelin elinize ne geçiyor sabaha kadar düşündün dertlendin üzüldün sonuç olarak yine kazanmiyorsun bir şeyleri elde edemiosunuz sorunlarını za s... 😂

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi isyanımı açıklamışsın bıktım şu sayfada aşk acısı çekiyorum nasıl döner nasıl intikam alırım nasıl kendime bağlarım nasıl aşık ederim vs vs sorularından yeterin bir beeee. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla tuhaf

0|1
    0|0
  • şimdilerin genel dertleri aşk onla yiyip içiyolar sanki başka bir halt yok gibi diğerlerini bilmem ama kendi adıma konusayım takmak üzülmek istemiyorum ama engelleyemiyorum söz konusu canından öte biri olunca üzülme dertlenme demek olmuyor hani konudan bir kelime bile geçmesi ya da konunun aklına şöle bir an gelmesi bile gözlerinin dolmasına sen kırpmadan yaş akmasına sebep olur ya öyle işte engelleyemezsn

0|0
    0|1
  • At kafası

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nasıl takmayım bir akıl ver o zaman..

1|0
    0|2
    • 1ay

sorunun ne kardeşim

• 1ay

kahretmesin ki aşk :D aşık oldum konuştuk tanışmaya çalıştık. çok sık kavag ettik ama aramız iyi oluncada aşırı mutlu olduk. sonralardan umursamazlaştı işte konuşmayı kestik ama hala canım yanıyor. bunlar yakın bir zamanda yaşandı. kurtar beni kardeşim ya :D

• 1ay

allah kabul etsin

Yükleniyor...