Çirkin bir kız/erkek sizi nasıl etkileyebilir?

Hepimiz biliyoruz ki sosyal ilişkilerde yakışıklı beylerin ve güzel hanımefendilerin çirkin bireylere oranla arkadaş edinme, sevgili edinme, hatta evlenmek için dahi avantajı mevcuttur.
Genelde çirkin olarak nitelendirilen kişiler hayata 3-0 geride başlamıştır.
Peki ne olursa etkilenirsiniz?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bişe yok knk, zeka kültür karakter dicekler inanma :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Biliyom 😂😂😂
      Gardaş çirkinin âlâsı karşında neler yaşadığımı biliyorum ben.

Kızlar Ne Diyor 9

• Sempatikse ve içide güzelse etkiler

0|0
    0|0
  • Diğerlerinden farkını göstersin işte ya daha iyi bir insan olsun ya beni kimsenin anlayamayacağı kadar anlasın sevsin vs. Zeki de olabilir

0|0
    0|0
  • Zekası ile

0|0
    0|0
  • Konusmasiyla davranisiyla etkileyeblir

0|0
    0|0
  • zevkleriyle olabilir

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Kulturlu zeki karakterli olunursa ezici bir sekilde cekici ve etkileyici olur

0|0
    0|0
  • Ben çok güzel değilim ama karşımdakinin çirkin olmasını istemem burada her ne kadar iç güzellik diye zırvalasa da bazıları dışı güzel olmayanın içi merak edilmiyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Şunu unutma. Nasıl davranıyorsan insanlara, insanların o biçim sana davranmasını hak ediyorsundur.
      Yani genel anlayış budur toplumumuzda.
      Seni de güzel olmadığın için beğenmezler

• 1ay

Kimseye çirkin diye kötü davranmam çünkü bende çok güzel değilim. Ama çok çirkin biri de beni pek etkilemez

• 1ay

Peki şunu sorayım, çapkın yakışıklı erkeği mi tercih edersin yoksa gerçekten seven çirkin erkeği mi?

• Cirkinlerin kaderi öyle güzel ki. guzeller hep şanssız yalnız ve kaybetmiş

0|0
    0|0
    • 1ay

Güzeller var ki içi dışından güzel. Güzeller var ki içinin çirkinliği dışına yansımış ve değeri kalmaz o dış güzelliğinin.
      Bana göre dışa göre yargılamak bir insanın yapabileceği en aptal şey olur.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınlar bir şekilde etkiler erkeğide. erkeklerin hiç şansı yok hacım ya kızlar hiçbir şekilde şans vermezler paran varsa anca işte.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bugün bir cift gördüm Benim gördügümü sen de görseydin bu yorumu yapmazdin.

• 1ay

Duygular karsiliklidir bence. Sendeki potansiyel inan kızlarda da vardır. Bazen bir tebessüm, bazen bir iyilik, bazen iki hos muhabbet bazen de 2 sn anlamli bakis bir cok kapi acabiliyor. Denk gelmez o ayri mesele. Tek sorun iletisim problemi. Frekans ayarinin vericisi dogru yer ve zamanda olsun yeterki. Bu da kaderin tecellisi. :)

• 1ay

@CanFeza_34 tecrübe konuşuyor 💪💪👌👍

• oturaklı olursa, espri yeteneği varsa, nerde ne yapacağını bilirse etkilenirdim herhalde ama yine de güzel kız kadar olmaz :D

0|0
    0|0
  • zeki olursa.. buna kültürü de eklerse.. sonra empati yapabilme.. böyle böyle gider.

0|0
    0|0
  • ben cirkinim. kimseyi etkilediğimi görmedim.

0|0
    0|0
  • kişiliği etkılemıstır

0|0
    0|0
  • benim için bir kadının çirkin veya güzel olmasi önemli degildir, önemli olan bana çekici gelmesidir... örneğin yıldız tilbe

0|0
    1|0
  • Parası olan herşeyi alır vaziyetine geldi hersey o yüzden çirkinmiş güzelmiş ayrımı yerine parası olan ya da olmayan ayrımı yapmalı o devire getirildi insanlar vahim bir durum

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet öyle abi. Ama herkes öyle değil.
      Biraz da çevremizi değiştirmek gerek. Hani ilk bakışta hoşlanmadığımız insanları da tanımak için fırsat vermeliyiz bencd

• 1ay

Ben hata aramıyorum ki?
      Seni yargılamadım da.
      Ve inan bu soruyu ben geçmişimde insaların bana yapıştırdığı çirkin etiketiyle soruyorum.

• 1ay

Tamam kardeşim iyi geceler

• Allah'in yarattigina hangi hakla cirkin diyosun

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben demiyorum. Insanlar diyor. Şimdiye kadar kendim hariç kimseye çirkin demedim.

• sesiyle etkiler ama sadece etkiler başka bişe olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...