Elimden tutup kaldırıcak olan varmı? ciddi?

ağır bir depresyon geciriyorum galiba hayattan hic bir sekilde tat alamıyorum arkadasım yok istemiyorumda zaten neyapacağımı şaşırdım hayattan bıktım artık pisikiyattiste gittim faydası olmadı bunu yaşayanlar yaşamayanlar bir fikir verinn... yardım edin?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Kulaklığını tak. Dışarı çık, uzun mesafeli bir otobüse bin. En arka tarafa otur. Dışarıyı izle. Bak etrafta sorunu olan binlerce insan var. Sokakta gördüğün her gülen yüz maskesinin ardında derin acılar saklı. Çünkü dünya acı veriyor. Geldiğimiz andan itibaren mutlu olmaya çalışıyoruz ama değiliz. Herkesin unutamayacağı acılar var. Bunları gör. Sonra haline şükret. Otobüsten de bunu anlayana kadar inme. Gereirse geceye kadar kal. Sadece müziği dinle ve kendi hayatın dışına bak. Ve toparlan. Yeni bir çevre yeni bir hayat yeni mutluluklar yeni zevkler. Sonra da gel bana teşekkür et

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• her insanin böyle dönemlerden geçtigi olmuştur. kendini toparlamaya bak. mesela seni hayata baglayan bir şey olsun seni mutlu edecek bir nedenin olsun bir hedefin olsun ara bul o şeyi. boş bir hayat geçirme bir nedenin olsun. kız arkadaş bul falan.

0|0
    0|0
    • 1ay

dogru soyluyosun ama elimden bsey gelmez

• 1ay

neden gelmesin kardeşim sen iste yeterki. şu an seni kısıtlayan düsüncelerini at. neden gelmesin? icinde bulundun nasil hissettigini bilmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynı benn birde bende ağlama krizleri eşlik ediyor dediklerinin yanında... bide çok uyku... seni senden başkası kurtaramaz" lafını ilke edin ve kendini yavaştan küçük adımlarla üstesinden gelmeye çalış (gerekirse kendini zorla, istemesen bile sabrederek yap bir işi) mesela eskiden hoşlandığın ve sürekli yaptığın bişeyi yapmaya devam et (ne kadar soğumuş olsanda) birde namaz kıl ;)... Bende etkisini gösteriyor bu dediklerimi yaptığımda

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen allaha sıgınmak ilk işim

• 1ay

sürekli uyuyorum bitek uyudugumda rahatlıyorum

• Yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • Sorun nedir?

0|0
    0|0
  • Çok araştırmak ta iyi değildir

0|0
    0|0
  • İs sende bitiyo akıllı ol kendiné gel😉

0|0
    0|0
    • 1ay

gelebilsem

• 1ay

İşte bende öyle guclendim. .. hoş çok yoruldum ama düşman guldurmedim

• 1ay

gülüp eğlendiğim ele karşıdır karşıdır dışım oyle ama içim?

• Kendin çözüm ara sevdiğin şeyler le uğraş bence olumlu düşün

0|0
    0|0
  • Allah'a yönel en geç iki haftaya bir şeyin kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biri benimde elimden tutup kaldırsın

0|0
    0|0
  • Kendini bana bırak karşim. : )

0|0