Bir kadınla bir erkek çok yakın arkadaş olabilirler mi?

Yakın olunca belki ama çok yakın olunca sıkıntı olabilir :D

1|2
87|41

En İyi Kız Görüşü

• Çok yakından kasıt nedir? Çok yakın olunca illa el ele, göz göze, diz dize mi olunuyor? Benim için çok yakın arkadaş iyi günümde, kötü günümde yanımda olan, her türlü derdimi, sıkıntımı, sevincimi, üzüntümü paylaşabildiğim, karşılıklı olarak birbirimizi anladığımız, birbirimizi kusurlarımızla kabul ettiğimiz, beraber eğlenip, beraber gülebildiğimiz, birbirimizi cinsiyetlerimizden öte karakterlerimiz ile değerlendirdiğimiz, güvendiğimiz, sırtımızı dayayabildiğimiz insandır.

Benim henüz bu raddeye gelmiş bir erkek arkadaşım yok. Ama olmama sebebi genellikle erkeklerin kadınları bir müddet sonra sadece arkadaş olarak görememesiyle alakalı. Yoksa ben bir erkekle ömür boyu sadece arkadaş kalabilirim. Yine de aday olan bazı erkek arkadaşlarımın var olduğunu söyleyebilirim.

1|2
    0|0
    • 1ay

el ele diz dize degil o sonradan söyleiğin şey işte dert sıkıtnı anlattıgın falan yakın olamktan kasıt o.. ama dediğin gibi bir saatten sonra erkekler illla işi boka sardırıyo :D

• 1ay

@D3V1L Önemli değil efendim ne demek :)

• 1ay

Merci sister. ;-)

En İyi Erkek Görüşü

• "hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez." tespitiyle freud amcamızın yıllar önce cevapladığı sorudur.

aksini iddaa eden hatun kişilere de sorular hazırladım.

"çok yakın bir arkadaşınız olan soner'le film izliyorsunuz? soner bir anlık hatayla dudaklarınıza yapıştı ve sizi öpmeye başladı. tepkiniz ne olurdu?

cevabı biliyorum.

- evet tokat atardınız.
    - ağzına sıçardınız.
    - doğduğuna pişman ederdiniz dimi? (canlarım benim ya kıyamam)

pekii. '' bir anlık hatayla soner'in dudağına yapışan siz olursanız? soner tokatı nereye atar? ''

konu kapanmıştır.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 86

• Ben uygun görmüyorum.
    Öyle an geliyor ki birinden biri etkileniyor doğası gereği.
    Ters o tür arkadaşlıklar bana

0|1
    0|0
  • Kişiye bağlı bir durum bu. Sen karşı cinsle sadece çiftleşmek için biraraya gelinir zihniyetindeysen zaten arkadaş olamazsın.

0|1
    0|0
  • Olamaz

0|1
    0|0
  • Erkek ile kadın arasında ki arkadaşlık bir kıvılcıma bakar
    O yüzden kadının dikkatli olması gerek sınırı iyi çizmesi gerek

0|1
    0|0
  • olamazlar.

0|1
    0|0
  • Birbirlerine bir şey hissetmiyorlarsa gerçekten olur.

0|1
    0|0
  • bir taraf b*kunu çıkarana kadar olurlar ama her zaman bir taraf b*kunu çıkarır diğer taraf da ya keser arkadaşlığını ya da kendini "onu kaybetmek istemedim" bahanesiyle kandırıp arkadaşlık ilişkisini sevgililik ilişkisine çevirir :( b*kunu çıkaran erkekse kız %90 kabul eder yeni durumu yok kızsa -hemcinslerim ne kadar kızacak olsa da bunu söylediğim için- erkek %90 uzaklaşır o kızdan

0|1
    0|0
  • olabilirler... ama sevgili olup ayrildiktan sonra arkadas kalmak biraz zor.. bende denedim olmadi sonucta bir tarafin hisleri duygulari hala yogunsa cok zor...

0|1
    0|0
  • Zor ya

0|1
    0|0
  • Arkadas olurlar belki ama samimi olamazlar

0|1
    0|0
  • Olamaz 😈

0|1
    0|0
  • Olamaz.

0|1
    0|0
  • Kadınla erkeğe bakıyor o

0|1
    0|0
  • Sıkıntı olur

0|1
    0|0
  • olamaz

0|1
    0|0
  • Olabilir ama olmaya da bilir yani aklını kalbini bilemeyiz kimsenin 😄😄

0|1
    0|0
  • Sınırını bildikten sonra sorun olmaz. Önemli olan iki tarafın da niyetinin aynı olması. Çok güzel olunur. Kardeşten akrabadan daha daha yakın olur.

0|1
    0|0
  • Evet olabilir ben oldum birbirimize derdimiz olduğu zaman hep yardım ederdik güler eğlenirdik 😊

0|1
    0|0
  • Olmuşlardi ve gerçekten sadece birbirlerinin en iyi arkadaşlariydilar ama sınırları ve seviyeleride vardi

0|1
    0|0
  • Eskiden olabilir diyordum ama artık olamaz diyorum 😕 bende tam bunun la ilgili bir soru sormuştum 😞

0|2
    0|0
  • olamaz mümkün değil

0|1
    0|0
  • Olabilemez

0|1
    0|0
  • Olur

0|1
    0|0
  • Çok yakın arkadaş olamazlar

0|1
    0|0
  • Cok samimi olunmaz ama seviyeli bir arkadaslık olabılır

0|1
    0|0
  • Olabilir tabikide 😌😌😌😌🚬

#patates

#rr

0|1
    0|0
  • olur ama belki

0|1
    0|0
  • Bence yakın olmaso bile bir yerden sonra sıkıntı

0|1
    0|0
  • olur tabi

0|1
    0|0
  • Olabilirler bence

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    56

Erkekler Ne Diyor 40

• Konuyu deneyimlemiş biri olarak hayır diyorum. Kızların güncel hayattan bir haber olup sadece dedikodu vb boş konular konuşması bir süre sonra baymaya başlıyor. Bu kişi sevgilin olursa katlanıyorsun ama söz konusu arkadaş olunca er de olsa geçte olsa o arkadaşlık bitiyor. Ateşle barut misali saçma sapan bir durum değil yani bu.

0|1
    0|0
    • 1ay

ayinen öylee reiz cok doğru söledin :D

• 1ay

Ahahaha hiç adil değil. Tekrar iyi geceler.

• 1ay

@Lilith0 Sayı ne kadar çok olursa heyecan da o kadar artıyor. Hoşuma gidiyor şahsen :D Sizede tekrardan iyi geceler.

• olamaz

0|1
    0|0
  • Çalıştığım hastaneden bir hemşire arkadaşım var. Dünya ahiret kardeş gibiyiz. Hakkında kötü bişey düşünmedim. Arkasından kötülüğüne konuşan başka hemşre ile de kavga ettim. Neden olmasın ki. bir kızla erkek sadece cinsellik için mi yakın arkadaş olabilir.

0|1
    0|0
  • Böyle sorular yüzünden bazı abazalar cesaretlenip arkadaşlık kavramını unutup millete saldırıyor.

0|1
    0|0
  • Olur tabii hemde daha iyi olur. Oturursun dertleşirsn, Rakı içersin, Film izlersin, güülüşürsün, yemek yapılır beraber, Çıkıp gezersin istediğin gibi. Bunlar yapılıyor diye seks şart değil ki.

0|1
    0|0
  • Ateş ve barut...

0|1
    0|0
  • karakterlerine bağlı :)

0|1
    0|0
  • Olamaz

0|1
    0|0
  • o-la-bi-lir-ler

0|1
    0|0
  • Olabilirler.

0|1
    0|0
  • Niyete bağlı asd

0|1
    0|0
  • Kardeş olmuyor ya
    Cidden bak. illa bir etkilenme oluyor bir süre sonra.
    Konuştukça konuştukça ilk başta aaa kardeşim desen bile şeytan aklına sokuyor illa bir tarafın ya kızın ya oğlanın.
    Hele bir de sizi yan yana beraberken görüp birbirinize yakıştıranlar çok sık oluyorsa bu dediğim daha çabuk gerçekleşiyor...

0|0
    0|0
  • olamaz kadin ile erkeğin arasinda mesafe olmasi gerektiğine inaniyorum.

0|1
    0|0
  • Olmaz

0|1
    0|0
  • Olabilirler neden olmasınlar ki.

0|1
    0|0
  • Yok olamazlar içlerinden biri illa bir muzurluk yapar.

0|1
    0|0
  • Olamaz. Tahrik olma durumu engellenirse mümkün olur...

0|1
    0|0
  • olurrr

0|1
    0|0
  • bıkmadınız mı bu sorulardan

0|1
    0|0
  • Olamaz olmamalı iki karşı cins baş başa olursa üçüncü şeytan 😈 olur

0|1
    0|0
  • olamazlar,

0|1
    0|0
  • olmazsa zaten sevişemezler

0|1
    0|0
  • Tabi olur niye olmasın önemli olan saygı

0|1
    0|0
  • hatyır

0|1
    0|0
  • Olur

0|1
    0|0
  • olamaz

0|1
    0|0
  • Iki taraf da birbirine karşı bir seyler hissetmiyorsa yakın arkadaş olunabilir. Benim öyle arkadaslarım var ve iyi hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • Olur ne var bunda

0|0
    0|0
  • Bence olmaz olamaz 😅

0|0
    0|0
  • Olur olur , sonra kız gelir buraya soru açar. Kendime engel olamadim , kankimle yattım 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...