Anneme küfür ettiği için ust komsumuzu dövdüm darp raporu alacagim diyor sizce ne yapabilir en fazla?

Üst katımızda öğrenciler oturuyor 2 kız kalıyorlar evde. Sigaralarını içip içip fırlatıyolar balkonumuz mahfoldu onlar yüzünden bir kaç kez uyardık bir daha olmaz deyip gecistirdiler. Dün ben disaridayken yine sigara içip atmışlar izmaritin birisi bizim balkona gelmiş. Annemde konuşmaya gidince anneme küfür edip terslemişler. Eve geldim annem ağlıyor olayı öğrendiğim gibi kapılarına dayandım direk kıza yapıştım kendimi kaybettim en son burnundan kan geliyordu annem tuttu eve götürdü beni kız kapıya dayandı burnu kırılmış darp raporu alacağım süründurucem seni dedi gitti. Mahkeme olur mu apartmanda kamera yok benim yaptığımı nasıl kanıtlayabilir sinirlerim bozuk.

0|1
21|41

En İyi Erkek Görüşü

• Cumhurbaşkanına hakaret etti de geç. bir de polis döver.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanitlasin. Ne yapabilir ki. Sende anneme kufur edince sinir krizi geçirdim kendimi kaybettim. Nasıl darp ettiğimi hatırlamıyorum dersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Hemşehrim çıktın bencede hakettiler memleketinin hakkını verdin aileyi de geçtim böyle bir edepsizliğe kanın kaynadı tabi patladın hakettilerde hukiki olarak bakarsak pek bilemiyorum ne olur. yinede çok birşey olacağını sanmıyorum ama sicil çok önemli onun temiz kalması için bence çevrende bu konuda bilgili kim varsa konuş internetten araştır umarım daha büyük bir sorun olmaz hemşehrim geçmiş olsun allah yardımcınız olsun :/

0|0
    0|0
  • Sen de darp raporu al.. Şahit yoksa reddet olayı. tanıdık bir emniyet mensubu ya da hukukçu varsa fikir al. Bu arada ELLERİNE SAĞLIK.

0|0
    0|0
  • bir bok çıkmaz akıllı ve mantıklı hareket edersen. bende aynı şekilde bir denyonun burnunu parçaladım kamerada vardı şahitte ama bir bok olmadı 😜

0|0
    0|0
  • erkek gibi hatun tanımının açılımı tebrikler :D bişe olmaz rahat ol her darp raporu alanda içeri girseydik ağaz burun kıramazdık

0|0
    0|0
  • hic bisi olmaz

0|0
    0|0
  • elbette annene yapılan kötü birşey de bir insanın burnundan kan getirecek kadar vurmak ancak bir insana yakışır zaten her geçen gün hayvanlara imrenerek bakıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Umarım aynı şeyi yaşamazsın. Başına gelmeden anlayamazsın...

• 1ay

Bende insanlara zarar vermekten keyif alan birisi değilim fakat sinir krizi halinde insan kendini kaybedebilir malesef

• 1ay

Evet doğru yapar bu İNSAN

• Helal olsun iyi yapmışsın tahrik var olmaz bişey😄

1|0
    0|0
  • Cebir veya tehdit kullanarak haneye tecavüz.. 1 - 3 yıl arası cezası var. Ama sana ceza verseler dahi HAGB uygular. Yani hükmün açıklanmasının geri bırakılması.. 5 sene herhangi bir suça karışma kapatırım dosyanı der.. En kötü bu olur..

0|0
    0|0
  • de ki
    darp raporu falan filan karıştırırsan bu sefer sadece burnun kırılarak kurtulamazsın sülaleni giberim de lşkwqelwqlşelkşwqlşkrweişw

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • 2 3 yıl yatarsın

0|0
    0|0
  • Kanitlamasina gerek yok sahit yeter darp raporuda alirsa isin zor birde evine gidip dovmussun haneye tecavuzde var

0|1
    0|0
  • Sana 2 gün müddet eğer o raporu almazsan dötünü keserim de bide hırla korkar almaz:/

0|0
    0|0
  • Sende şikayetçi ol ve ilk olarak sözlü saldırıda o bulunduysa 2 kişi şahit olmalı ki iyi bir ceza alsınlar siz ceza vs almassınız

0|0
    0|0
  • kanıt yoksa sıkıntı yok merdivenden düşmüş kırılmış ben o anda evde televizyon izliyordum merdivenden ses gelince koştum baktım kız yerde kanlar içinde ;) sakın kabul etme suçlamayı evine gitmişsin evi basmak suçu da var işin içinde

0|0
    0|0
  • annen gidip şikayetci olsun hakaret var olayı önce onlar başlatmış eve cağırıp dalsaydın haneye tecavüzden aldırırdın içeri neyse gidip karakola ifade verin sonra imza toplayıp attırın apartmandan

0|0
    0|0
  • Uzak bir yere git biletle 1 hafta kal geri dön mahkeme filan olursa ben surdaydim inanmiyosan dayiya sor ahada biletim dersin

0|0
    0|0
  • Tahrik ettiler..

0|0
    0|0
  • üst komşuyu bu tiplemi dövdün hatun 😀

0|0
    0|0
  • @Isimsizhatun1 % 10000 İşe yarayan Taktik HATIRLAMIYORUM bitti :)

0|0
    0|0
  • Şehir Trabzon yazıyor inandım :D Blöf yapmış bence.. Bişey olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Biz trabzonluların yapisinda var kavga fakat şiddet kesinlikle güzel bir şey değil...

• 1ay

söz konusu aile olunca kavgada edilir adamda dövülür. Sen haklısın bencee.

• 1ay

Bencede haklıyim aile herseyden önce gelir ona yapılan haksızlık bana yapılmıştir

• Helal olsun.

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim şiddet kesinlikle bir çözüm yolu değil fakat konu insanın ailesi olunca bir an çözüm yolu gibi geliyor

• 1ay

En iyisini yapmışsın bir şey yapamazlar merak etme.

• Oda ceza alır annene kufrutegi için

0|0
    0|1
  • Elline sağlık bir halt yiyemez ağrısından konuşuyor

0|0
    0|0
  • adres ver bide bşz dövek morgtan rapor alır sjsjs

0|0
    0|0
  • Darp raporu alırsa mahkeme epey sürer paraya çevrilir ceza, çok bişey çıkmaz

0|0
    0|0
  • Cok guzel yapmissin ellerine saglik

0|0
    0|0
  • 1500ceza yersin bisey olmaz.. bide ifade verirsin okadar

0|0
    0|0
  • elinde delil varsa bir şey yapamaz ama o raporla dava açar size...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 20

• Oha sende nasıl bir güç varmış 😂 😂 bişey yapamazlar bence

0|0
    0|0
  • Olay o kadar büyümez bence, en fazla ailesiyle muhatap olursunuz gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Bir daha döv bence

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz polise ifade verirsin sadece

0|0
    0|0
  • Yanındaki şahit olur çok çok. Alacağın ceza para cezası olur çok takma inkar edersin. Eline sağlık :))

0|0
    0|0
  • Heyt kardişim👏

0|0
    0|0
  • Aynı olayı bende yaşadım anneme küfür etti ve dövdüm 15 günlük izin ve darp raporu almıştı 3 defa hakim karşısına çıktık 3. De sonuçlandı

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne oldu peki

• 1ay

Hakim ya uzlaşma olucak ya da para cezası iki tarafada dedi uzlaşma dedik bizde hakime bitti kapandı konuşmuyoruz tabikide ben bir yerini kırmamıştım ama yüzü mosmor olmuştu kolları bide yumruktan

• Hangi sartlarda olayin gelistigini anlatirsan baska sekilde cözülür belki. Sonucta uzun süren bir sürec, provoke etmisler.. 2-3 defa uyarmissaniz birde

0|0
    0|0
  • İnkar et eğer öyle birşey olursa ben dövmedim iftira atıyo de?

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın, bende tekme tokat yumruk girişirdim, ben kickbox çu olarak burnunu kırmakla yetinmezdim 😂😂 Anneler can.

0|0
    0|0
  • Davayı bile parayla açıyorsun uğraşmaz sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bir sey olmaz merak etme. Kız korkulur senden

0|0
    0|0
    • 1ay

Korkulucak bir durum yok canım benim 😊

• 1ay

koşayim bari bende 😱

• 1ay

Koş koş stres atarsın 😊 kimseye zarar verme yeter ki

• helal olsun bende olsam aynisini yapardim

0|0
    0|0
  • B. ku yedin bravo annene küfür etmesi hoş değil ama dovmen gerekmiyordu şiddetin her türüne hayır

0|0
    0|0
  • Hatun gibi hatunsun be💪💪💪 Tahminen bir sey yapamaz ama belli de olmaz simdi

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık.

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmıssın bir sey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • Bise yapamaz gelen giden kendi adaletini sağlıyor zaten ülkeye bak

0|0
    0|0
  • Çok iyi yaptin helal olsun! hiç birşey yapamazlar hakli olan sensin

0|0
    0|0
  • Dua et polisi hemen çagırmamış haneye tecavüzün cevasını biliyomusun sen? Yapma böyle fevrilikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...