Sizce polise şikayet edeyim mi bunu?

Böyle vakalar çoğalmaya başladı bende artık korkuyorum aynı sitede oturduğumuz bir askeri personel var rütbesini bilmiyorum ama kıyafetinden anladığım kadar öyle. Daha önce facebook hesabimdan tacizde bulundu seni sitede gördüm çok tatlısın seksisin sana tayt çok yakışıyor bu akşam bize gel istersen bir bira içelim gibi bir mesaj attı. Engelledim. Sonra dışarıda sürekli karşılaşıyoruz merhaba diyor konuşmuyorum ısrarla konuşmaya çalışıyor markette karşıma çıkıyor posetlerime yardım etmeye çalışıyor. Apartmanda karşılaştık bir kere mecburen aynı asansöre binmek zorunda kaldım. Parfümün güzelmiş falan dedi. En sonunda markette gördü beni yine benden korkuyomusun dedi. Bende niye korkuyum ki dedim. Öyle bir halin var korkma seni yemem ama böyle giyersen ya da yiyebilirim falan dedi şaka şaka dedi güldü gitti. Yeter artık korkmaya başladım 😕😕😕

1|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onu polise şikayet et dilekçe ver dilekçe nosunu al fotokobisinide al sakla.
    Eğğer tekrarlarsa savcılığa git asker vs de varya bir soruşturma açarlar ona bu sebepten ve işinden kariyerinden olur tuvalet bekçisi bile olamaz o derece.

0|0
    0|1
    • 1ay

Numarasını nasil alicam ki

• 1ay

İsme şikayet ediceksin adresi vericeksin alicaklar o kadar.
      Tabiri caizse sana dönüp 2kere baksa başi yanar akkıllı birisi ayağını denk alır aksı halde işinden olur. Dahada zorlarsa yolunu keserse vs. Ceza bile alir yani hapise kadar gider bunlar basit konular değil sadece sistem biraz ağır işliyor türkiyede

En İyi Kız Görüşü

• mevkisi yuksekse susturur buyuk ihtimal ama dene ya da tehdit et yani attigi mesajlari ekran goruntusu falan al

0|0
    0|0
    • 1ay

Yüksek olabilir ya üsteğmen falan galiba 😕

• 1ay

Nasıl yapicam konuşcam mi onunla yanımdan geçince Korkuyorum asla konuşamam

• 1ay

hayir mesala uzaktan girdun telefonla ugrasir gibi yap ses kaydibi ac yanina gelir bisey derse kayit olur demessese silersin engeli kaldir tekrar mesaj atarsa cevap verme goruldu yap ekran goruntusu al...

Erkekler Ne Diyor 22

• Tabiki polise sikayet etmeniz lazim. Asensore onunla neden bindiginizi anlayamadim?

0|0
    0|0
  • Vay oc kaç yaşında

0|0
    0|1
    • 1ay

30 var galiba

• 1ay

Ne biliyim okuldan bir yerden gelince yolda bir yerde görür ağzımı kapar atar arabaya falan aklıma türlü türlü şeyler geliyor 😕

• 1ay

Sen şikayetini yap birşey olmaz

• biraz terslersen oda anlar saniyorum. ama cokcok rahatsiz oluyosan sikatci olmalisin tabi

0|0
    0|0
    • 1ay

Tersliyorum anlamıyor ki bir de çok diyaloğa girmek istemiyorum

• 1ay

bence boyle giderse sikayetci olacagini soyle. biraz korku sarsin ama yok devam ederse fazla insiyatif kullanma kimseye guven yok bu devirde

• 1ay

Tabiki korkumda ondan tabi zırt birt rahatsız etmiyor ama 2 haftada bir karşıma çıkıyor korkuyorum ister istemez

• Evet olabilir...

0|0
    0|0
  • Et tabi babana şöyle

0|1
    0|0
  • 3 yıllık hukuk öğrencisiyim sana olcak şeyi söyliyim en fazla para cezası ile biter mahkemeye vereceksen

0|0
    0|0
  • şikayet et bence görmezden gelirsen günah nası korur bu vatanı seen düşün

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğru söylüyorsun birde vatan koruyacak 😒

• 1ay

Vatan borcu demek namus borcu demek namus olmadıktan sonra vatani korusa ne korumasa ne kul görmese Allah görüyor

• eline kanıt alarak şikayet et

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl bir kanıt

• 1ay

Etmicem de Allah kolaylık versin sana da geçmiş olsun

• 1ay

teşekkür ederim bak gerçekten boşlama durum ciddi

• etmelisin

0|0
    0|0
  • Facebook hesabindan yazmasini engelleme birak yazsin ve o mesajlarl savciliga suc duyurusunda bulun

0|0
    0|0
  • Kibarca reddet

0|0
    0|0
  • hoşlanmış asılıyor ne var bunda ki

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne hoşlanmasi resmen taciz ediyor

• 1ay

nezaket gösterip poşet taşımak istemek, iltifat etmek, çıkma teklif etmek bunlar taciz olmuyor ama tabi unuttum TÜRK KIZI İŞTE

• 1ay

Hoşlanan insan gel evimde bira içelim çok seksisin sana tayt çok yakışıyor seni yerim falan demez adam gibi konusur daha düzgün şeyler söyler resmen bunlar sapıkça sözler

• savciliga git hemen

0|0
    0|0
  • önce onunla konuş sonra istediğin yere başvur hatta askeri mahkemeye basvur

0|0
    0|0
    • 1ay

Niye konustun derler çünkü malesef ulkece böyle bir zihniyete sahipler rızası vardır derler hiç ceza almaz zaten asker

• 1ay

Nasıl yani anlamadım

• 1ay

bosver

• git fetocu bu diye şikayette bulun

0|0
    0|1
    • 1ay

O saçma olur ya

• 1ay

o zaman git sözlü taciz ediyor diye şikayet et ya da adres ver gece cökek tepesine

• bildigin sana sulaniyo kardeşim. sikayet et sen delimisin sorman hata ailene soyle hatta

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • polise asker sikayet edilmez etsende polisin askeriyeye mudahale etme yetkisi yok darbe disinda

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama yaptığı suç nereye ediyim şikayet

• 1ay

Adını soy adını biliyorum zaten

• 1ay

tamam ozaman sorun yok genede aklina bisi takilirsa beni bul instagramda falan dikkat et

• mesajla beraber şikayet et

0|0
    0|0
  • onu iyice bir dövdur hastenelik etsinler. kamerasız bir yerde yakalayıp halletsinler.

0|0
    0|1
    • 1ay

Elimden gelse ben dövücem de işte

• 1ay

işte ben sana onun gözunden bakarak diyorum o böyle anlıyor . sustukca tatlı geliyor .. sert konuş diyorum..

• 1ay

Diyaloğa girmek istemiyorum mahalleden biri duyarsa rezil olurum

• Babana anlat olayı

0|1
    0|0
    • 1ay

Babam öldürür beni

• 1ay

Yok bshsetmedim

• 1ay

Bildiğim kadarıyla kızlar bir durumu önce annelerine danışmalı.

• Ondan nefret ediyormsn

0|0
    0|0
    • 1ay

Ediyorum neden böyle birşey sordun

• 1ay

Senin ecdadını var ya şimdi i b n e oğlu i b n e g a v a t

• 1ay

bırak bu klişe lafları . yarından itibaren adam gibi giyinmeye bak tamam mı kuzu . tecavüze ugrarsan en azından hakime dersin ben adam gibi giyinmiştim . ha uzerınde tayt falan olur hani erkekleri kışkırtmak için resmen gel sk beni der gibi giyindiğiniz tayt varya . işte onu giyersen adam tahrik edici indirimi alır . kapişş?

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki et ne bekliyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...