İs yerinde uygunsuz konusmalar yapılıyor müdüre söyleyimmi?

İlk işim değil 20 gündür bir isteyim fakat iş adabı yok üslup nedir bilmiyorum çalışanların hepside bayan bu durumun benim icin iyi olacağını düşündüm aksine iğrenç.. Bel altı konuşmalar çok milletin tesettürüne dinine tuttuğu partiye kadar herşeye yorum yapıyorlar afedersiniz ama bir bayanın mahreminden tutunda siyasete kadar konuşuyolar muhatap olmak istemiyorum ki münakaşa yaşadım da bilmiyorum sabrımımı ölçüyorlar ama hic memnun değilim sırf tecrübem olsun dıye katlanıyorum nasıl dayanıcam bu duruma

Güncellemeler:
1ay Muhasebede 10 bayanız erkek çalışanlar baska kadroda müdür geldiğinde ya da bir firma geldiğinde herkes birbirine hanımefendi diyor ama ic içeyken küfürlü konusuyolar ezanla dalga gecıyolar nimetle saka yapıyolar ben dayanamayıp nimetle saka olmaz dedim ama ne hacet herkes ayrı kafada takılıyor bide gelip bana iş emrediyolar

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• şikayet et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesin basit bir yer ve basit bir iş. Kaliteli insanların olduğu ortamda öyle birşey konusulmaz zaten.
    Ayrıl gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şikayet etme seni yerler

0|0
    0|0
  • muhatap olma

0|0
    0|0
  • ilk bir uyar aranızda halledelin ondan sonra söylersin müdüre direk müdüre gitmen yanlıs olur

0|0
    0|0
  • umursama sadece işini yap

0|0
    0|0
  • Kulak ardı et , duymamazlıktan gel. Umursama. Sadece işine bak ve evine gel.

0|0
    0|0
  • Söylersen haberleri olur üstüne gelmeye başlarlar daha da bunalırsın

0|0
    0|0
  • Söyleme

0|0
    0|0
  • mutlaka soylemelisin. bu gibi durumlari ustlerine ilet

0|0
    0|0
  • solesen bisi farkedicekse sole sonra sana gider yapmasinlar