Enseme yumruk yedim sıkıntı yaratırmı?

Arkadaslar yine kavga ettim. bela hererde beni buluyor neden bilmiyorum. Kavga ederke arkadan birisi enseme yumruk atti beynim sanki televizyon gibi kapandi sonra tekrar acildi saniyelik bir olay dunya durdu herer karardi kendimi yerde buldum ama toparlandim saniyeler icinde, fakat ensemde cok sert bir agri var, elimi ensemin sag ve sol kosesinden yukari dogru goturuyorum, boslukta agri var kafa tasi kemigine gelene kadar orasi agriyor, ilerleyen saatlerde sorun cikarmaz dimi? Siradan birsey yani? O an cok degisik oldu harbiden beynimde elektrikler gitti sonra geri geldi oyuzden burda soruyorum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• denge sistemi beyincikte oldugu için oyle olmustur ama devam ederse bir doktora gorun

0|0
    0|0
    • 1ay

Doktorluk bir durum yok, ama hasta olursun bogazin siser ya agrir bogazim oyle sismis agriyor ve ensede kotu ağrıyor

• 1ay

heralde agirir beyincige gelmis darbe bogaz agrisi sifayi kapmissindir darbeden oldugunu sanmam

• 1ay

Anladm tesekkurler, dun den bu zamana kadar birsey olmadi dahada birsey olmaz heralde 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Bana da oldu bir ara ama kısa süreli bir şey olmaz dostum korkma ama telaşın var ise git bir görün yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...