Arkadaşlar Sessizlik Bir Cevap mı?

Gerçekten farklı görüşlere sebep olabilcek bir konu düsüncelerinizi merak ediyorum.

1|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Sessizlik, herkes için cvp olmuyor malesef.. bazılarına hoparlör ile konuşsanda fayda etmiyor
    Duymak isterse muhatabın bir bakış bile yetiyor😟

0|1
    0|0
    • 1ay

Çok Şairene Oldu deemek istedigim bu iştte bu konu hakkında cok tartişilir bencede yani yerine göre desek bile susmak garip bişey yani :D

• 1ay

Herkesin sessizlikten anladığı şey farklı, aynı olmuyor hissedilen şeyler.
      Bazılarını sessizlik kahrederken, bazılarını huzura kavuşturur.
      Özeti sadece hissettiğini yasamalı insan 😉

• Sessizlik bazen bir kızma belirtisi bazen huzur yerine göre değişir. Ama kelimelerin yetmediği yerde kullandığımız özel bir durum bu.

0|1
    0|0
    • 1ay

Güzel detayli yazmissin ama insan birşeylere karsi sessiz kalmasi pek dogru degil karsindaki cahil olmadigi sürece

• 1ay

Iste bende onu anlatmak istedim herkeze susulmaz zaten yerine göre☺

• 1ay

Anlasamadik. Aslinda aynı seyden bahsediyoruz.

• Sessiz kaliyorsam ya küsmüsümdür. Ya da sinirlenmek uzereyimdir

0|1
    0|0
  • en iyi harekettir kotu sonuc dogurmaz. ama ne yazik ki hic sessiz kalmayi tercih eden biri olmadim

0|1
    0|0
    • 1ay

Bence cok tartişilir susmak pek iyi bişey degil hareket yerine göre haklısın belki ama bazen susmamasi gereken yerlerde susanlarda içimizi kemirmiyor degil.

• 1ay

bazen basimizii belaya sokan sirf su kemigi olmayan dilimizdir hakim olmak gerek zaman zaman

• 1ay

Onu kontrol eden dünyayi kontrol eder :D

• bence en iyi cevaptır.

0|1
    0|0
  • sessiz kaldiysam anlamisimdir ne kadar konusursam konusayim karsimdaki kişinin anlayamayacagini

0|1
    0|0
  • değil hakliysan kendini savunmayi bilceksin sessizlik bir cevap diye diye başına cikartmiycaksin yerine göre suscaksn

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende onu savunuyorum aslında ama kisiye ve yerine göre terside olabiliyor

• 1ay

söyleye bileceğim başka bişey yok sormak istediğin varsa sorabilirsin.

• 1ay

Olursa sorarim teşekkürler

• tepkı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sessizlik bir cevap değil, tavır.

0|1
    0|0
  • evet öyle . suskunluğumda hisset çığlıklarımı hesabı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...