Metroda/otobuste bebeğini emziren annelere bakış açınız nasıl?

Bu akşam karşılastığım bu durum hakkında yorumlarınızı bakıs acınızı merak ettim

Güncellemeler:
1ay Arkadaşlar bu durumu yadırgayan hayır yok olur mı oyle şey diyen biri değilim birebir gorup yaşadığım bir durum esinin yanında gayatte normal bir şekilde göğsünü örterek emziriyodu bazı arkadaşların bu durumu kınaması hiç hoş değil

0|1
20|42

En İyi Erkek Görüşü

• bir bebek nerde acıkmışsa annesi onu orda doyurur bu bebeğin hakkıdır sapık bakışlar o annenin üzerinde olmasın

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk durmuyor mecbur kalıyorlar bunun için güzel bir örtü var anlaşılmıyor bile emdiği inşallah sana da onu kullananan denk gelir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Gayet insanı bir durum. Genelde metro larda falan bekleme odaları var oralar kullanılabilir lakin otobüs durakları gibi açık yerlerde zorunda kalabiliyor anneler. Garip bakılacak bir durum yok ortada

2|0
    0|0
  • Çocuk durmuyor mecbur emziriyorlar. Yoksa onlar da bilerek emzirmiyor. Soruna gelirsek gayet doğal bir şey.

1|0
    0|0
  • Tamam, tabii ki bebeğin ihtiyacı var süte... Yani ama meselâ, tüm gün birlikte dışarıda olacaksa bebeğiyle, ona göre süt ayarlasa biberona? Yani ne bileyim, gerekir mi ki bunu yapmak? Başka bir yol yoksa, yapabilir. Saygı duyarım tabii ki. Ama bir önce diğer şeyleri denesin...

0|0
    0|0
  • bebek ayına bağlı yarım saatte bir saatte veya 2 saatte bir emmek ister ağlar ağlamasını başka türlü susturamazsın o yuzden hayatın bir parçası güzel örtüler var arkadan cırt cırtlı anneyi de bebeyi de örtecek şekilde br köşe bulup emzirmesi gerekir tabi en orta yerde de olmaz yani

1|0
    0|0
  • hiç denk gelmedimde ama çok mecbur kalmışsa olabilir yani anlayışlı olmak ve orda o anda kadına ortamı yaratmak lazım

1|0
    0|0
  • Normal olabilir çocugunu besliyor sonuçta

1|0
    0|0
  • Olabilir...

1|0
    0|0
  • Tabiki yanlis ama birde diger yonuylr dusunelim , bebek sonucta ac... ne yapabilir o aciz gucsuz sevimli sey trafik olustu diyelim... tabiki bence en dogrusu boyle durumlarda kucuk
    Bir mama sisesi veya anne sutu pompa yardimi ile doldurulup csntada bulundurmalu ;)

0|0
    1|0
  • O. pıdur o anne icinde bisiler. Vardır genistir rahattır bana ters oyle eş

0|0
    1|0
  • Burdan dahi birşeyler cikarmaya calisan kisiler, o kadin'ın ne zor durumda oldugunu bilmezler çocuk ağlıyor ve susturmasi icin o kadin'ın o cocugu susturmasi icin emzirmesi gerek gercekten o kadinlarin isi zor hem anne hem cocugunu doyurmasi hem de kendini fırsatci gözlerden korumasi gerek.

1|0
    0|0
    • 1ay

Sakın yanlış anlamayın ben bu dusuncenize karşı biri değilim aksine birebir yaşayıp gordugum için fazlasıyla hak veriyorum çok normal bir durum

• emzirir normal

2|0
    0|0
  • Gayet insani.. bebek sen istediginde karnini doyurmaz... elimden gelse o an o kadinin elini operim.

1|0
    0|0
  • bakış açım nasıl olsun banane arkamı dönerim

1|0
    0|0
  • Edep adap sınırları ıcnde olursa olabilir tabikide bebek durmuyordur vs. ama kimsenin bunu görmemesi lazım buda anne ve yanındakilerin sorumlulugunda.

0|0
    0|0
  • emzirsin ne güzel zamanında bizde emdik

1|0
    0|0
  • mecbursa emzirir nolcakki.

1|0
    0|0
  • Uygun değil

0|0
    1|2
  • perde yapardım arkamı dönerdim ona

1|0
    0|0
  • dogal ama ıtler cok

1|0
    0|0
  • oha oha daha neler

1|0
    1|0
  • Hoş değil ama çocuk ağlıyorsa çok açsa, göğüsleri örtecek şekilde emzirebilir

0|0
    2|0
  • Dur daha kısa şorta alışamadık ülke olarak , emziren anne görseler ne yaparlar acaba

0|0
    1|0
  • its normal

1|0
    0|0
  • Kendi özelini insanların içinde yapması hoş bir durum değil bence.

0|0
    1|3
  • Normal

0|0
    0|0
  • dışarda zorunlu kalınırsa emzirilir, bir şey örtülür olur ama yine de o kadar kalabalık bir ortamda çok normal değil bence.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Valla biraz abes.
    Emzirirkenmi masum sadece?
    Ha gizlice olabilir ve gmörende başını çevirmeyi bilmeli

0|0
    0|0
  • Yapabilir kaparatak ne var bunda abi ya çoğu kişi yadırgamis çok ilginç gerçekten bebek sonuçta bu sürekli emzirilmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

• Doğal bir durum

1|0
    0|0
  • emzirebilir. kotu karsılamam.

1|0
    0|0
  • üzerine bir örtü örterek yapıldığı takdirde son derece normal bir durum.

1|0
    0|0
  • Doğal ama tehlikeli. Sapık insanları dünyadan sürebilsek herşey çok güzel olacak :)

1|1
    0|0
  • Hic rastlamadim

0|0
    0|0
  • Gayet doğal bir durum 😊

1|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • mecburiyet. ustunu bir hirkayla kapatip emzirebilir

1|0
    0|0
  • Eğer o an zor durumda kaldıysa normaldir bence bakmamak gerekir

1|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum

0|0
    1|0
  • İstediği yerde emzirebilir

1|0
    0|0
  • E emzirsin noluyo uzerini orttukten sonra sorun yok bnce

1|0
    0|0
  • Gayet normal artık tamamen göğüs bölümünü örten emzirmek için yapılan önlük tarzı şeyler var. Bence bunun aksine durumu farkettiği halde yanında oturan erkeği eleştirelim

0|0
    0|0
  • Hoş değil. Daha hassas davranmaları lazım.

0|0
    0|1
  • Kötü bir durum. Ama yaşamadığım için empati yapamıyorum

0|0
    0|1
  • Hiç karşılaşmadım, umurumda olmazdı.

0|0
    0|0
  • Emzirsin banane 😤

0|0
    0|0
  • Napsin bebesini ac mi biraksin