Daha önce ev satın alan varsa soruma gelebilir mi?

Ben hemşire olacağım. Ablam da öğretmen. Annemlerin evi yok. Onlara ev almamız gerek mutlaka. Bunun için ne yapmamız gerek? Peşinat için kredi çektikten sonra kalanını kira gibi taksit taksit mi ödeyeceğiz? Kaç sene tutar? Onun borcu bittikten sonra işten çıkıp evimde oturmak istiyorum. Tabi evli olurum zaten o zaman Allah izin verirse. Hiç çalışmak istemiyorum ama aileme bir ev almak zorundayız :/ Sizce Kayseri'de ortalama bir müstakil ev fiyatı ne kadar olur?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kayserıde ıstanbula gore tabıkı cok daha ucuz olur bankadan kredı cekerek evı alırsınız kıra öder gıbı bankaya ödersınız her ay bunun ıcın bankada kredı acıyo dıye bılıyorum kayserıde ortalama 200 bıntl ye guzel bır ev sahıbı olunur dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya şimdi anlamadığım olay şu. Atıyorum 50 bin tl peşinat için kredi çektik. Hem onu ödeyeceğiz her ay, hem de evin geri kalan ücreti mi olacak?

• 1ay

hayır sen sımdı toptan evın parsını cekeceksın bankadan atıyorum toplam pesınatla bırlıkte 200 bın yl dımı onu yapılandırcaksın bankada atıyorum 3 sene 5 sene artık neyse her ay kıra oder gıbı bankaya parayı yatırcaksın fatura oder gıbı ıste

• 1ay

Hım iyiymiş ya o zaman

En İyi Kız Görüşü

• taksit taksit ödersiniz tabii 10 yıla kadar vadesi var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...