Hiç güzel değilim?

Güzel bir kız değilim. Yüzüme karşı çirkin olduğumu söyleyenler oldu ve alay konusu oldum. Kusurlarımla çok dalga geçildi. Ne kadar umursamıyor gibi gözüksem de çok ağladım bunun için. 1,5 yıllık bir ilişkim var. Çok seviyorum sevgilimi. İlk aşkım o. Kimsenin sevgisine inanmazken onun sevgisini hissettim. Onu çok seviyorum ama ben güzel değilim ve onu etkileyememekten korkuyorum. Bunun yüzünden benimle konuşmasın istiyorum. Beni hak etmiyor diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım yardım edin😭

0|0
2118

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de güzelsin şimdi ben bunu nerden bileyim.. Lakin güzellikle kişiye değişkenlik gösteren bişey bana güzel gelen başkasına çirkin geliyor başkasına güzl gelen de bana çirkin geliyor.. Hatta 4 yıl bir kızın peşinden koştu arkadaş kim la bu kız dedim kızı bir gördüm püüü... bu mu lan dedim yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk seninleyse demek ki güzel buluyor ya da güzellikten daha fazla önem verdiği bir şeyler var, sende bulduğu ama başkalarında bulamadığı bir şeyler var. O yüzden özgüvenini boş yere kaybedip bunu ikiniz arasına girmesine izin verme. Gerçekten çirkin biri bakımla bile bakımsız haline göre kat ve kat daha iyi görünür. Ayrıca tıp da çok gelişti yani paran varsa bir iki estetik müdahele kötü olmayacaktır. Yapay bir görüntüden bahsetmiyorum tabii. El işçiliği iyi olan bir doktorun yaptığı doğal görünümdeki estetik ameliyatı sonuçlarından bahsediyorum. Ayrıca spor tabii önemli. Beslenme, uyku, stres ve zararlı alışkanlığının olup olmaması da güzelliğin ve sağlığın üstünde etkili. Bunları herkes-sanırım artık herkes-biliyor.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• beni hak etmiyoru benden daha iyisini hakediyor olarak söyledin umarım ama bütün derdimiz güzellik değil şunu anlayın bazı kızlar var öyle güzel hissettiriyorki sadece yanında olmak bile onun ne kadar iyi olduğu ya da kötü olduğunun bir önemi yok o seni seviyorsa senin için sorun olmasın o seninle mutlu olmanın bir yolunu bulur

0|0
    0|0
  • Aglama

0|0
    0|0
  • yok bence çok güzelsin keşke evlerimiz yakın olsada seni hergün görebilsem hep gelebilsem camının önüne hele o caddenizim önündeki o tertemiz asfalt yokmuu offffffffff offfff oraya ne yazılar yazardım şimdi varya offffff ulan beni öldürüyor bu gurbet

0|0
    0|0
  • Bırak orasını kendi düşünsün sen değil

0|0
    0|0
  • Cilve yapmalısın...

0|0
    0|0
  • Herşey tip le fizik le bitmez seviyor seni boşver milleti sen sevgilimle mutlu ol çocuğuda böyle şeylerle soğutma

0|0
    0|0
  • Seni begenmis ki iliskiniz var. sacmalama. guzel degilim diye. sen iliskine odaklan

0|0
    0|0
  • güzel olma dürüst ol.

0|0
    0|0
  • ağlama

0|0
    0|0
  • Seni hak etmiyorsa ayrıl. Çocuğun hayatını zindan etme.

0|0
    0|0
  • nasıl çirkinmişsin. özelden foto linki at

0|0
    0|0
  • bence ilişkine devam et ayrılırsan pişman olursun çocuk seni seviyor belki şu anda farkedemezsin ama gidince yokluğunu anlarsın. boşu boşuna güvenini sarsma böyle bir konuyu bile açma bence

0|0
    0|0
  • Mecnunun gözünden bak bide çirkin misin?

1|0
    0|0
  • Böyle düşünme Kelebek. hersey dış güzellik değildir

0|0
    1|0
  • kim lan onlar cagır hepsini a. koyam

0|0
    0|0
  • Allah herkesi guzel yaratmiştir. Kalp yerine dış guzellige bakan birisiyle hiç bir sey yasanmaz

0|0
    0|0
  • Güzel olmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• bunu fızıkten baska bırsey bılmeyen cogunluk kıtle boyle yaptı. bu yuzden ınsanlar kendılerını begenmıyor ve ozguvenlerı yok. ılerkı safhaları ruhsal sorun.. lafa gelınce de bana kızılır.. senı sevıyor kı senınle bırlıkte. guzellık sadece dıs gorunus degıldır. ozguvenını elıne al canım. ılerde neden kactım demek cok daha pısmanlık verır.

0|0
    0|0
  • Saçmalamaaa
    O adam sendeki güzelliği görmüş ki yanında şu an. Güzellik illa görünecek diye bir şey yok. Sen kalbini bile güzel tutsan yeter. Bak seni kıranların kalbi çirkin ve karanlık... Sen yüreğinin güzelliğini, ve aydınlığını etrafına saçmaktan vazgeçme. Güzel hissedersen güzel olursun güzel görünürsün her şey hissettiklerinde unutma olur mu😉

0|0
    0|0
  • Sevgiline de hissettirme bunu

0|1
    0|0
  • kenidniniz ne çok ezik görün ne çok güzel ortası iyi Allah yarattı seni ne kadar değersiz olabilirsin bir düşün?

0|1
    0|0
  • Kese kagidi kullan.

0|1
    0|0
  • Kendinle barışık olmalısın bu konuda. Onlara neymiş insanın güzelliğinden güzel olmayışından? Kendileri mükemmel mi sanıyorsun? Hadi diyelim cidden bu konudan rahatsızsın -ki bence olmamalısın- bakım yap kendine, bakımlı ol. Makyaj vs. İle insanlar evrimi geç mutasyona uğrayacak dereceye geldiler artık :) Sana yakışan saç modelini yap, güzel giyin, güzel kok, güzel bak sevdiğine. Bunlar zaten güzelleştirir insanı bence :) Takma insanların düşüncelerini onların düşüncesi için değil kendin için yaşıyorsun sonuçta bu dünyada.

0|0
    0|0
  • Saçmalama senin seven seni nasıl güzel görüyordur biliyo musun? Takma kimseyi Allah mutlu etsin sizi:)

0|1
    0|0
  • Çok saçma düşüncelerin var. At kafandan bir an önce

0|1
    0|0
  • Sevgilinini sevgisini biz nerden bilebiliriz. Belki kolay oldugun icin belki de gerçekten seni sevdigi icin senle. Bu tür soruları bir uzmana sormalısın. Cok umutlanıp hayal kırıklıgı da yasayabilirsin.

0|1
    0|0
  • cocuk seni seviyor seni istemese neden senle olsun seni begenmese istemezdi emin ol

0|1
    0|0
  • Saçmalama sevgilin seni guzel bulmasa seninle sevgili olmazdi ki anlamıyorum bu insanlarin dis görünümüyle dalga gecen tipleri kim oluyorlar ne saniyorlar kendilerini

0|0
    0|0
  • Kalbini sevmiştir ve hiçbi zaman dış görünüşünü önemseme takıntı yapma, ben öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Güzellik çok da önemli değil sıcakkanlı samimi ol bakımlı ol yeter

0|1
    0|0
  • Güzellik gören gözdedir zaten nesnel bir sey degil. Ayrica sana cirkin diyenler bir donsunler de gotlerine baksinlar tovbe ya. sevgiden guzel bir sey mi var?

0|0
    0|0
  • Güzelleş

0|1
    0|0
  • Seni sectiyse gerisinin onemi yok, guzel deyilim diyip durma gonlun guzelse seni guzel gorur

0|1
    0|0
  • Bakim yap biraz victoria secret sanki herkes

0|1
    0|0
  • Cocugu etkilemissin ki 1.5 senedir birliktesiniz😊
    Bak cok guzel olursun, sevgilin bundan etkilenir sonra bir kazayla butun guzelligin gider. O zaman yaninda kim kalacak?
    Bu tur seylere ergenler takılır. Olgun, bilincli kisiler guzelligin, paranin vs. Gecici oldugun bilir zaten sende oyle bos insanlarla muhattap olma insana hicbir sey katmazlar.

0|0
    0|0
  • cokmu cirkinsin ki

0|1
    0|0
  • güzellik dediğin nedir ya. yüzüne güzellikten bakılamayacak kızlar en fazla kaç sene öyle kalacaklar? yaşlanmayacaklar mı? senin kalbin güzel olsun bu çok daha önemli ve Allahın yarattığı herşey güzeldir biz güzel bakmadığımız için göremeyiz

0|1
    0|0
Yükleniyor...