Artık bu erkeklerin laf atmalarindan y*vsamalarindan sıkıldım sizce de boyle yapanlar cok itici değil mi?

Arkadasimla sahilde cafede otururken yanda oturan seviyesizler içecek yolladilar zorla kabul ettirmeye çalıştılar sonra dönüşte de baska bir tanesi laf atti ben gerçekten böyle insanlardan igrenmeye basladim insanlik nereye gidiyor size icimi dokeyim dedim Teşekkürler. ..

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bugun arkadasla yolda gidiyoruz onde 4 tane koke iki tane kiza ahlaksizca terbiyesizce laf atip takip ediyor devamli insanin hepsini kendi kanlarinda boğulmaya birakasi geliyor ama eminim ki bişey yaparsak devlet bizi suclu bulup bizi hapse sokacak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle adalet yok ki

• 1ay

Yani adalet zirvalarini bizzat suclular suclulari korumak icin yazmis zaten.. Insan haklari ve medeni kurallar kanunla medeniyet sahibi insanlar icindir hayvanlarin tirnaği bile olamayacak parazitler için değildir. Ama o aptallar göre o minik parazitler bir insan ve medeniyete gore cezalar verilmeleri onlar da bu dilden anlarmiş degil mi gülücem gulemiyorum

• 1ay

Çok haklısın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• valla şu yaşıma kadar sokakta değil bir kıza laf atmak kötü gozle bile bakmış değilim karakter meselesi.

1|0
    0|0
  • Tipik Türk abazaları salla

2|0
    0|0
  • Bir insan laf atmak ile adam olmaz aksine laf atmak adamlık değildir hoşa gidebilir öyle ise gidip konuşursun reddederse de cekip gideceksin efendi gibi olay bu.

1|0
    0|0
  • kızların isteklerine göre şekil almaya çalışmanın yan etkileri işte, maço erkek olacaklarına barbar erkek olmuşlar. Bu da biz erkeklerin şapkasını önüne alıp suçluyu kendinde aramasını gerektiren konulardan birisi sırf kızları tatmin edecek yırtıcı formu korumanın doğal yolunu araştırırken bu yola girmek ne kadar doğru? Kedilerin evin içinde etraftan her an bir yırtıcı geçebilir düşüncesiyle dolapların üstüne çıkıp aşağıya korkuyla bakmasıyla benzer çelişkiyi yaşıyoruz doğru yaptığımızı sanıyoruz ama aslında çok yanılıyoruz.

0|0
    0|0
  • böyle yaparak ne amaçlamışlar acaba. Gerçekten beyinsizlermiş...

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende anlamadim kabul etmeyip hemen kalktim zaten hic biyerde rahat yok

• 1ay

sürekli mi başına geliyor böyle şeyler...

• 1ay

Bu kadari fazla başıma gelmiyor tek tük * öküz gibi bakan laf atmaya calisan oluyor

• Aynen aynen

1|0
    0|0
  • Onlar yüzünden kızlar rahat yetişemiyor işte kime güvenipte bu devirde eş olarak alıcaz o bile belli değil.

1|0
    0|0
  • Görüldüğü yerde böcek gibi ezilmesi gerek ama bir tane iki tane yok surusuyle şerefsizler

1|0
    0|0
  • rica ederim.

1|0
    0|0
  • evet ıtıcıler

1|0
    0|0
  • kendini kaslı kollarıma bırak

0|0
    0|0
  • ben edebiyle takilan birine laf atan kimse görmedim. cluplerde bende laf atar laf sokarim ama disarda kimseye laf atmam mesela. sana bu kadar cok laf atan varsa sorunu bizde degil kendinde ara

0|0
    0|0
    • 1ay

Gayet de edebimle takılıyorum edebi senden ogrenecek degilim zaten eger sen club larda laf atiyosan insanlara sen de gereksizlerde birisin sonuçta bu bir saygısızlık ve saygisizligin mekani zamani olmaz

• 1ay

Zaten ben bişeyler farkettigim an kalkmak istedim yani ortada kesisme falan yok yorumun için teşekkürler. ..

• 1ay

aklinda olsun diye söylüyorum biri laf atiyor ve hoslanmiyorsan vur agzina korkma yoksa daha kotusune cesaret bulur. yanlis anlasilma icin kusura bakma

• Bacım sahil orası ne bekliyorsun namusunu şerefini koruyacak erkek mi?

1|0
    0|0
    • 1ay

Iyi de ıssız bir yer değil ki insanlar aileleriyle gidiyor oraya o olaydan sonra hemen kalktim zaten

• 1ay

Sahil derken insanlar deniz havası almaya gidiyor bu havada denize mi girilir montla gittik ki denize girsek bile bu onlari ilgilendirmez bakamazlar yani

• 1ay

He pardon yanlış anladım orayı.

• çok hoşuma giden olursa arada ben bile atıyorum ama üstü kapalı bir şekilde

0|0
    0|0
  • İnsanlık için büyük bir adım

0|0
    0|0
  • İğrrreööönnççç

0|0
    0|0
  • o kadar mı güzelsin :D

0|0
    0|0
  • doğru düzgün insanlara dönüp bakmıyorsunuz bile.. müstahak..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• coookkk ıtıcıler hatta

1|0
    0|0
  • Iticiler

1|0
    0|0
  • Katılıyorum kesinlikle

0|0
    0|0