Çok saldırgan yavru kediyi canını yakmadan nasıl uysallaştırabilirim zamanla geçer mi?

Çok ısırıyo ve tırmalıyo sürekli saldırgan ve gözünün içine bakıp atlıycak gibi bakıyo ve atlıyoda. Sokakta evin önüne geldi ağlayıp duruyodu annesi filan yok havada soğuk diye aldık 2-3 hafta oldu şimdi geleli 2 aylik var veterinerde aşı filanda oldu ama yanina ilk gittiğimizde mırlıyo seviniyo 2 dakika sonra oyun moduna geçip dediklerimi yapıyo sebebi ne olabilir et filanda yedirdik baya et saldırganlaştırır diyolar doğru mudur nasıl uysallaştırabiliriz taktik 😄

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• yavru kedi o kedilerde avcılık yeteneği vardır ve sürekli bu yüzden tırmalarlar koltukları tırmalarlar v. b şeyler. o geçmez büyükdükçe olgunlaşır sana yapmamaya başlar. Baktın yine çok abartıyo burnunun ucune vur tepkili bir şekilde hayır de. bir daha yapmaya kalktığın da yine vur yine hayır de 3 kez vur yani sonra başka vurma sadece hayır de.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benm kedimde öyleydi. Zamanla uysallaşıyor ama izin vermeyin ıssırmasına tırmalamasına sizi bir şekilde terbiye vermeye çalışın. O moda girince ben yalnız bırakıyordum artık. Tüm kolum faça atmış gibiydi😄 Zamanla o huyları geçiyo ama şimdiden terbiye verebilirsiniz yalnız bırakarak😊

1|0
    0|0
    • 1ay

Benim kolum bacağımda öyle ya 😄 bende kızıyorum hayır diyorum ama tık yok o an oyunu bırakıyorum yanından gidiyorum bacağıma yapışıyo bu defa gitme diye kucağıma alıp zorla öpüyorum yanağından hadi git bakalım şimdi diyorum 😄

• 1ay

Ay yavrum kıyamıyosun ama o çok feci kıyıyo bize 😄

• 1ay

Öyle ya bildiğin artık kaçıyorum evde kovalıyo beni 😄

Erkekler Ne Diyor 1

• Tırnaklarını kes.
    Kedilerin tırmalama takıntısı vardır yani isteği gereksinimi meni gibi bir şey ondan kurtulmadan rahatlamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• oyun oynuyo ışte zamanla uysallasir

1|0
    0|0
    • 1ay

Abartmasa zaten normalde pusup pusup zipliyo ve felaket isiriyo dayanilmayacak kadar zamanla geçerse sorun yokta boylr alismasin diye hatta şu an bana bunu yazdirmiyo😂

• 1ay

benim kedimde öyle çok hiperaktif sürekli ısırıyo beni ama oyun oynuyo o 😄😄

• 1ay

@Paramedic46 oyun oynuyo tabi şimdi o kardeşiyle annesiylede oyle oynuyo isirarak oynuyolar hayvan ne bilsin benim direk derimi isirdigini oyun için yapıyo canım o benim ya 😄 ama işte insan sevmek istiyo hiç sevdirmiyo kendini sürekli oyun yapıyo yaramaz 😄

Yükleniyor...