Neden toplum arasında ayrımcalık oluyor bunun nedeni nedir?

Türk kürt alevi sunni dogu batı siyahi beyaz fakir zengin...
Tabiki toplum arasında her zaman eşitlik saglanamz fakat neden bu toplum sorunları meydana geliyor? Herkes insan...

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil yobaz g. zekalı toplumlar bunları hep yaşarlar. Ve dediğin gibi aslında herkes insan değil. İnançlarını irklarini insanlığın çok üstünde tutan zavallılar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendim türküm karadenizliyim fakat en yakın arkadaşlarım biri Kürt diğeri alevi çok ters bana ayrım yapmak çünkü insan kendisi secmiyo eski arkadaşım Hıristiyan olmuş ve onunla da gorusuyorum bu eski kafalardan cikilsin diyor sevgilerle kalın diyorum ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsan şerefsizdir

0|0
    0|0
  • Ağzına sağlık. Herkes insan ama bunun farkına varabilen çok nadir insanlar var senin gibi..

0|0
    0|0
  • İnsanları ayrıştırma politikası her zaman kazanır çünkü. Bu nefret çok eski zamanlardan beri bilinçli olarak insanların zihinlerine işlenir. Malesef birbirimizden ayrıştırıldık, birbirimizi gerçekten sevmiyoruz.

0|0
    0|0
  • aynen cahillikten kaynaklanlaniyo en basta hepsi

0|0
    0|0
  • dünyanın kuralı paran varsa en kral sensin paran yoksa bir sebeple üzerine gelinir

0|0
    0|0
    • 1ay

aaaaa İşte buda doğru

• 1ay

para varsa alevi sunni türk kürt siyah beyaz ayrımı yapılmıyor herkes saygı duyuyor ama parası yoksa küçücük bir sorun yüzünden insanlar birbirini yiyor

• Böl parçala yönet

0|0
    0|0
  • aynen ya

0|0
    0|0
  • cehalet

0|0
    0|0
  • Bu tür ayrımcılıklar kıyamete kadar sürecek.

0|0
    0|0
  • gel de bunu millete anlat işte

0|0
    0|0
  • C:A:H:İ:L:L:K

0|0
    0|0
  • İnsan bunun farkina varmali diyen gerzeklerde ayrimcidirlar texrubeyle sabit🙂

0|0
    0|0
  • başka ülkelerde var mı bu

0|0
    0|0
    • 1ay

Başka ülkelerde raşitizm var sen Asyalısın diyip tuhaf bir bakış atıyor fakat bu kurallarda işlemiyor. Bunu açıga cıkartamıyor çünkü kural var.

• 1ay

yani yok diyorsun
      hem kanun hem de raşitizm her ülkede görmedin
      o kadar resimler var hiç de raşitzm
      ayrıca raşitzm her ülkede var

Kızlar Ne Diyor 3

• cunki biz babadan boyle gorduk sjsjsjsj

0|0
    0|0
  • yobaz milletler sonucu

0|1
    0|0
    • 1ay

Yobazlıktan kastın din mi? eger öyleyse USA da neden beyaz siyah kavgası oldu

• 1ay

Yobazlıktan kastım din değil geri kafalı dar görüşlü mal insanlar

• Herkes insan ama Alman kurduyla pitbull arasinda fark var dimi ikisinin karisimi pekte guzel bsy cikacagini sanmiyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...