Pedofili ve tacizciler yüzünden dayak yiyecektim az kalsın. Toplum neden genelleme yapıyor?

nerde bir bela var gelir gelir beni bulur ha. ben ne şanssız adamım ya. bugün yeğenimi gördüm evinin önünde oynuyordu. arabayla yanından geçerken durdum. emoş dedim sen ödevini yaptın mı? ben onun aynı zamanda öğretmeniyim. yaptım dedi, yarın bakacam dedim. işte böyle konuşurken arabanın yanına iki tane adam geldi. biri sen kızı arabaya binsin diye ikna etmeye çalışıyon lan dedi.öteki de seni komaya sokarım dedi. ben şok. emine benim hem yeğenim hem de öğrencim dedi. dönüp kıza baktılar, emoş evet doğru deyince pardon hocam deyip gittiler. onlar da mı kız babası nedir ya.ödüm patladı. az daha dalacaklardı la bana. hala elim ayağım titriyor.üzerinden kaç saat geçti sakinleşemedim. niye her gördüğünüz adamı kötü olarak düşünüyoruz ki?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• senin sevinmen lazım bu olay karsısında , kotu biri de olabilirdin bak sahip çıkıyorlar. kendi şeyini dusunecegine , eminenin yanına kotu biri gelseydi demekki başına bir şey gelmeyecekti diye düşün.

0|1
    0|0
    • 1ay

haklısın ama bir de benim yaşadığım korkuyu düşün :D

En İyi Erkek Görüşü

• hocam kusura bakma adamlar yanlış anlamış ama böyle yapmalarıda bir yana iyi bence kimin kim olduğu belli olmuyor artık bizim buralarada şu demokrasi nöbetleri sırasında adamın teki sevmek bağanesiyle küçük bir kız çocuğunu kaçırmaya kalktı Allahtan farketmeleri sayesinde adama mani oldular

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin yerinde olsam sevinirdim. En azından duyarsız değiller şu yapmaz, bu yapmaz tarzı konuşmak yerine sahip çıkıyorlar işte.

0|1
    0|0
    • 1ay

haklısın aslında ama ben baya tırstım. seni komaya sokarım diye iri yarıydı

• 1ay

Olabilir ama öğretmenlerde, doktorlarda, her kesimde pedofili vardır. O yüzden her zaman tetikte olmalıyız.

• Daha gectigimiz gunlerde bir bebege tecavuz edildi sencede normal degil mi? Insanlarin psikolojisi bozuk

0|1
    0|0
    • 1ay

az daha benim de psikolojimi bozacaklardı :D

• Bende kötü düşünürüm net.

0|2
    0|0
  • Bunu bilemeyiz

0|0
    0|1
  • Son olaydan sonra hassasiyet arttı normaldir.

0|1
    0|0
  • helal olsun adamlara :D

0|1
    0|0
    • 1ay

seni dövsünler diyon yani :D :D :D

• 1ay

hayir ama sevindim karismalarina

• 1ay

peki anladım :D

• Erkeklerin genel profili kötü olduğu için genellemeler normaldir

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver kardeşim iyi yapmışlarya bu iyi bşey gerçekten ama sen kendi korkunu değilde yipeninle biraz ilfilen konuşmaya tanıklık ettiyse psikolojisi etkilenmesin senin korkun geçer önemli olan miniğin psikolojisi

0|1
    0|0
  • abi toplum çok bozuldu aslında bu duruma sevinmen lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...