Ailecek başkanlık sistemini bir sevgilinin yolunu gözler gibi gözlüyoruz, sizler de heyecanlı mısınız?

Ayak parmak uçlarımdan başlayıp vücudumun her yerini kaplayan o karıncalanmaya engel olamıyorum, öyle bir heyecan öyle bir tarifi naha mümkün olmayan bir kıvanç. Babam işten geliyo hemen yemek de bile ne olduğunu sormuyo bana tatlı sert ''ver lan kumandayı it'' deyip A haberi açtırıp tarafsız bölgeyi seyrediyoz ama öyle bir mutluluk naraları yükseliyor ki sanırsınız monami pastel boyası olmuş ilkokul çocuğunun erişti o sevinç misali neredeyse evimizin bacasındaki dumanlar böyle kalp şeklinde çıkacak o derece kuduruyoruz başkanlık sistemi gelecek diye.

Yanlışlıkla geçen zeka geriliği olan kardeşlerimden biri halk tv'yi açma gafletinde bulundu, dedem 72 yaşında eski imam-ı azam torunlarından Tursun adı o takma dişlerini takıp nasıl küfretti nasıl, nasıl oradan babannem geldi tülbentini böyle yeni düzelte düzelte o da dedemin böğrüne kıvrılıp o da tükürmeye başladı o kadar ahenkli gerçekleşiyor idi ki biz sadece baka kaldım böyle bir tandem görülmemiştir dedim Kemal Kılıçdaroğluna arapça söverken nenem de televizyonun adeta tozunu alırcasına tüküreğe boğuyordu en son buna anamın gelin gari sofra hazır çağrısı eşliğinde nokta koymanın hüzüntüsünü yaşarken, yemek de bulgur pilavı ve turşunun olduğunu duymamızla birlikte içimizi sıcak bir rahatlama kaplamıştı.

Yani öyle ki yeni Türkiye'nin son halifesi, ilk padişahı, görmüş olduğu en hakiki ilmi irfan ile bezenmiş bir geçmişi olan lord kumandanımız Cumhurbaşkanı Hanımız bizi öyle ihya ediyor ki kelimeler, betimlemeler yeri geliyor inanın anlamsız boş bir beyhude dayanak dan öteye geçemiyor.

Bazen anamı benim odamda Cumhurbaşkanımızın posterini öpüp koklarken yakalıyom, geçen dayanamayıp televizyonda gördüğünde birden Allah-u akbar deyip televizyona atladı biz ne oluyo demeye kalmadan öpüp öpüp içine çekti hiç kavuşmayacakmışcasına demeye kalmadan babam buna bir tane geçirdi eyvah boşanacaklar derken yeter daa öptüğün biraz da bana bırak demesiyle sıraya girip cumhurbaşkanımızı televizyonda da olsa öpüp kokladık onu.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• akpliler böyle bişey yapmıyor ama heralde aile chp li olsa gerek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...