Tacizciler Tecavüzcüler Çocuk Bebek Katilleri HapçılarTorbacılar Hırsızlar Terörstler Patlayan Bombalar ne Olcak Böyle?

ulke artik yasanmaz hale geldi.. belki yandaslar yalakalar kabul etmeyecek gormemezlikten gelecek ama ulkenin durumu berbat bence.. kucucuk cocuklari taciz edip oldurmeler kucucuk cocuklarda uyusturucu bonzai patlayan bombalar nereye gidiyoruz boyle

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Şeriyata zorlayacaklar o yüzden susuyorlar :(
    İşin içinde çok çirkin şeyler var söyleyecek olursan vatan haini ilan edilirsin, ne işin olur ne de ailen. Dostların seni teker teker terk eder.
    İşte böyle birşeyis. Bizde ister istemez yok hep mike mike.
    Öyle ya da böyle olacak bu! Yani demokrasi olayını unut, bir şekilde onlar istediklerini yaptıracaklar.
    Erdoğan'a karşı değilim, bana göre çok iyi işler başardı, gönül isterdi ki biraz konuşsun susmasın, nasıl olsa onu seviyoruz ve yanındayız, o da bizimle olsun.

0|1
    0|0
    • 1ay

Şeriyata karşı değilim kardeş yanlış anlaşılmasın!!! Ben dini su istimal edip bizi öyle yönetmeye çalışacaklarına karşıyım.
      Para ve güç kadar insanı insanlıktan çıkartan başka bir şey yoktur. Eğer öyle birşey olursa milletin kaderi tek kişinin elinde olur ve o kişiyi de kimin yöneteceği beli değil. Kuran yönetse hakiki İslamiyet olsa ona birşey demem fakat emin ol ki bunların olma ihtimali çok düşük.
      Bırak konuşmayı bazı şeyler hakkında mantık yürütmen bile suç sayılır olmuş :(
      Sorgulamak herkesin hakı ve biz gerçekten hakikatleri bilmek isteriz.

Geçen ramazan ayında oruçlu yaşlı bir adamın küçücük kıza tecavüz etmesi bende çok değişik düşünceler yarattı ve kimsenin yeminlerine inanmaz oldum. Düşünsene Allahı şahit gösterip yalan söyliyorsun. Ne duruma geldik sadece :(

• 1ay

güzel yazmışsın

• 1ay

İnsanın sorgulama hakını kimse kısıtlıyamaz kardeş çünkü bunu bize veren yüce rabbimiz. Asıl onu yapmaya çalışanlar Allahsız çünkü rabbimizin verdiklerini bizden almak istiyorlar.

Yükleniyor...