Psikolojisi bozuk bir annem var?

Annemin psikolojisi bozuk ve yer yer sinir krizi geçiriyor kardeşim ve bana patlıyor. Geçmişte babam ile yaşadıkları sıkıntılardan dolayi sinirleri yıpranmis ve bu hale gelmis. Olmadık seylere bağırıyor vuruyor insanlarin icinde benimle dalga geçiyor babamın yanında özelimi konuşuyor bağırarak. Bugün de kardeşimi evden kovdu. Hastaydım, bana dediki sen hasta değilsin naz yapiyorsun asıl hasta olan benim kimse benimle ilgilenmiyor ben hep tek basimayim diye kendi kendini dolduruyor sinirleniyor sonra yine bana ve kardesime patlıyor. Çoğu zaman babami bize karsi dolduruyor babam bize kizdiginda bundan zevk alıyor. Ben daha ne kadar dayanacagim bu evde? Daha ne kadar sabredebilirim bilmiyorum. Şehir Dışı üni okuyayim sabredeyim diyorum ama ailem beni o kadar kalitesiz bir okula gönderdi ki bir sürü konu eksigim var ve toparlayamiyorum. Bir sene daha hazırlanmaya gücüm yetecegini, bu evde nasil daha fazla sabredebilecegimi bilmiyorum. Bana bir yol gösterin...

(Ks deki yaşım yanlış ben 18 im)

Güncellemeler:
Annemle babam boşanma aşamasına gelmek üzere
...

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorun bende var babamı ufak yaşta kaybettiğim için annemin psikolojisi bozuk aşk evliliği yapmışlardı annem içiyor bazen bende ona sıcak davranıp sevecenlik yaparak bazen gönlünü alıyorum biraz daha dayan illaki sevdiceğin ile evlenir kurtulursun ya da üniversitede falan internetten ders çalış hep birşeylere uğraş ver

1|0
    0|0
    • Sabredecek gücüm kalmadı sinirlerim yıprandi benim de saçlarım dökülüyor icime ata ata panik atak oldum

• Dayanamıyorsun bağıramıyorsunda bence boşanırlarsa iyi olur en azından babanla kalırsın biraz kafa dinlersin

• Hayır daha kötü olur

En İyi Kız Görüşü

• Annenin kafa gidik o kesinde napabilirsin dusunuyorum
    Odanda takılabilrsn kardeşinle
    Annenle fazla dialoga girmeden kendi haline birakarak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailenden kurtulamktan ziyade onalrin daha iyi olmasina calismalisin. kardesinle birlikte. tabii dersine calis universite oku ama ailenide oteleme. babanla birlikte annenin huyuna gidin. gerekirse psikologa goturun ikna edin bir sekilde.

1|0
    0|0
  • Dediğin gibi, o ortamdan kurtulmanın en iyi yolu okul. Onun içinde Şu an tek yapman gereken bahaneleri bir kenara bırakıp daha sıkı çalışmak...

0|0
    0|0
  • Çok çalış ve bir an önce üniversiteyi kazan ancak o zaman rahat edersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...