Dayak yemekten cok yoruldum?

belki bunu buraya yazmamam gerekir ama o kadar cok doldum ki o kadar cok zoruma gidiyoku yazma gereksinkmi duydum gecen gun yani cuma gunu eve gec geldim sadece bir otobus oda 10 dakika gec geldim ve eve gelmem le babamin bana saldirmasi bir oldu saat kac dedi bugun cuma dedim cunku cuma gunu gec cikiyoruz ve sira oluyor buna ragmen beni dinlemeden beni dovdu ama nasil dovmek o kadar cok dovduki annem parmagim kirildi sanip beni doktora goturmeye karar vermis babanemi kimse istemiyor 10 tane cocugu olmasina ragmen kendi basinada kalamiyor annemde babanemi istemiyor bunun sinirliyle beni dovdugunu soyledi annem ama her seferinde boyle ben yaz tatilinde bir gun bile arkadaslarimla disari cikamadim cunku babam izin vermedi hicbir zaman izin vermiyor sadece iki gun akrabam sayilan kisiyle mahalleye cikmama izin verdi gecen beni dovdugunu annem komsulara anlatmis yazik demisler elimden birsey gelmiyor polise gitsem kendiside polis bana kim inanicak ben bu gune kadar bana hic sarilip kizim dedigini hatirlamiyorum demesinde ama benle konusmuyorda hep kufrediyor bir sey yapmasam bile bazen bir yere gidiyoruz disarida oturup onumden gecen baba kizlari izliyorum onlara cok imreniyorum benim hic oyle bir babam olmadi bunu belki buraya yazmamam gerekirdi ama yazma gereksiniminde buldum sizce polise gitmelimiyim

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Polisleri sevmemekte çok haklıyım. Aile ve sosyal politikalar bakanlığına. valilige vs yerlere basvur. Seni devlet korumasına alsınlar. Daha mutlu olursun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle git bende babası olan kızlara imrendim bende çok şey yaşadım o kadar iyi anlıyorum ki seni bir kere kredi kartını kaybetmişti beni dövdü sen kaybettin diye cebinde bulundu güldü bende ben kaybettim sandım kızarsın diye ona attım dedi seni istemiyorum dedi kaç kere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Gitmelisin yargıyı onlar yapmıyor inanıp inanmamaları önemli değil sen şikayetçi olursun gerisine mahkeme bakar

0|0
    0|0
  • dolmuşsun ki yazıyorsun ne vicdansız insnalar vaya kız çocuğu evin bereketidir ama deyyuz herif dövüyor durduk yere Allah sana öyle bir eşe nasip etsin ki onunla gerçekten mutlu olup sevgiyi tadasın ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Ne okuyorsun?

0|0
    0|0
  • 16 yaşıma kadar her gün dayak yedim kardeşim polise gidince hiçbişey olmuyor. baban diyip geçiyorlar en son 16 da evden attılar 2 senedir kendi halimdeyim işte

0|0
    0|0
  • Kizim olsa kiyamam ben ona ya nasil vurabiliyorlar aklim almiyor :( cok uzuldum elden ne gelir hic fikrim yok

0|0
    0|0
  • ne insanlar var ya

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • polise git bence üzüldüm

0|0
    0|0
  • neden ya

0|0
    0|0
  • gitmelisn ilerde olumde olur

0|0
    0|0
  • Git babanın -mk

0|0
    0|0
  • Polise gitmelisin

0|0
    0|0
  • bu ülke cumhuriyetin kıymetini bilmedi ilerde kafinlarin işi dahada zor olacak üzülüyorum

0|0
    0|0
  • gerçekten 20 yaşında mısın

0|0
    0|0
  • Üzüldüm kardeşim senin adına. Buda senin imtihanın işte herkesin farklı bir imtihanı var. Herkesin acısı kendisine derin. Polise gitsen bile nasıl bir sonuç olacak ki? Eğer kurtuluş olacak ise git ama daha kötüde olabilir. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzüldüm git polise. Reşit misin peki

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun canım dua etmekten vazgeçme hiç bir zaman

0|1
    0|0
Yükleniyor...