Ne İçin Yaşıyoruz?

Hayat bana anlamsız geliyor hergün işe gidiyorum akşam geliyorum tamam para kazanıyoruz bekarım boş vaktim var ama parayla dahi olsa yapılan eğlence v. s. bana anlamsız geliyor. Yaşamanın amacı ne? sıkıldım gerçekten bir sinemaya git sonra bowling git yok yok yok hayatın anlamı ne

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ölmek icin kanka

0|0
    0|0
    • 1ay

önceden para biriktirmek için uğraşırdım şimdi para olunca yaptıklarım anlamsız geliyor :(

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın anlamı temiz kalpli olup dünyadaki sınavımız verip allahın sevgili kulu olup yanında varolabilmek

0|0
    0|0
    • 1ay

ona şüphe yokta benim konu ile biraz alakasız hayat bana anlamsız geliyor sıradan olağan aynı insanlar aynı olaylar

• 1ay

Senden kaynaklanıyor hergün aynı yoldan yürürsen aynı olur tabi ki hergün pilav yersen bıkarsın bunun gibi şeyler değişimi kendinde yarat ben sıkıldığım zaman imaj değişikliğine gidiyorum mesela saç sakal kıyafet olsun değişikliğe gidiyorum olmadı mı bu sefer kendime bişey belirliyorum şu kızı tavlarım tavlıcam deyip zihnimi o yöne yoğunlaştırıyorum zaman geçsin diye kendimi istediğim gibi geliştiriyorum dene istersen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
    • 1ay

42 ne demek

• 1ay

tamam ama acele et her geçen gün daha sıradanlaşmaya başladı

• 1ay

bu uzun sürebilir sen Hayatını anlamlardırmaya bak öğren öğrenebildiğin kadar tüm bilgileri o zaman yavaş yavaş anlarsın dünyayı ve evreni

• anlamlar eskide kaldi

0|0
    0|0
  • Allah için yaşıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

yaşadığın hayatın sana sıkıcı gelmemesi için ne yapıyorsun peki

• 1ay

Sevdiğim hobilerimle uğraşıyorum. Sevdiğim insanlrla daha fazla vakit geçirmeye çalışıyorum internette de olsa. Ayrıca ibadetlerimi elimden geldiğince yerine getirmeye çalışıyorum. Bu bana huzur ve kuvvet veriyor , hissediyorum

Yükleniyor...