Ölümle yaşam arasındaki çizgiye inanıyor musunuz?

http://www.bbc.com/turkce/ozeldosyalar/2015/03/150303_vert_fut_olumden_donmek ölüp de geri dönen var diyor bbc. Siz ne diyorsunuz?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla bilinmeyen var yaşantımızda.. hayalle gerçeği ayırmak bilimin işi. Mesela ben geçenlerde bir olay yaşadım. Bir yakınımızın cenazesinde öndeki korteje yetişmek için hızlı yürüyordum. Birkaç adım arkamda eşim ve yengem bana yetişmeye çalışıyorlardı. O anda aklımdan düşeceğim fikri geçti. Yaklaşık 14 saniye sonra yengem ayağı takılıp yere düştü. Bunu onlara da söyledim. Bu tür bişey bana pek olmaz. Son derece bilimsel yaklaşırım olaylara. 34 ay önce çok daha ciddi bir vaka yaşadım. Ölüm korkusu yaşadım ciddi olarak. Bu çok ilginç bir anı ama uzun olur yazması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yaşamadım da

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• "Ashes to ashes dust to dust".. Sadece siyah kapalı bir kitapta okursun ve ondan ibaret sanırsın ölümü.. Ama öyle olmaz. Ve belki her şeyi yerine koyabilirsin bir eksik dışında.. maddeyi elbette ama ruhunu asla. Çünkü birileri ölür, birileri toprağı kazar, birileri tabuta çivi çakar. Bütün o yaşanmışlıklardan.. şehir renklerinden ve insan kucaklaşmalarından.. iyi olanların hepsi bir adım geride kalır.

0|0
    0|0
  • O ince çizgide yürümüştüm kimi zaman.
    İnanmazsam kendimi kandırmış olurum.

0|0
    0|0
  • Böyle birşeyin olduğunu milletimizde bilir ki zaten..
    Can sıçraması diye birşey vardır başka bir tabirle ölümden geri dönmek oluyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Ölümle yaşam arasındaki ince çizgide biz varız. Ancak gidipte dönen olmuyor maalesef birileri seni yemiş.

0|0
    0|0
    • 1ay

Linke bakarsan

• 1ay

Anestezi filmini izle. Bu insanlar ölmüyor. Tıbbi olarak bitkisel hayata giriyor koma vb. Kalp tamamen durduktan sonra 15dk icinde falan tekrar calisabiliyor. Bunlar zaten bilinen şeyler. Ama biri ölüpte 10 yıl sonra tekrar mezardan cıkıp gelemez merak etme

• Böyle bir şey olsaydı, insanı ve ölümü yaratan Allah kitabında bunu yazardı. Kur'anda böyle bir olaya hiç rastlamadım.

0|0
    0|0
  • 3 ay agır koma, beyin ölümü başlaması...
    ve geri dönüş. 11 sene tedavi..
    geri dönmek buysa birini biliyorum😐

0|0
    0|0
  • Tabi ki.

0|0
    0|0
  • İnanırım...

0|0
    0|0
  • Merak ettim ay :-)

0|0
    0|0
  • evet ınanırım

0|0
    0|0
  • Birkaç kez ziyaret etmişliğim var kendisini. Sonuncusu geçen hafta oldu..

0|0
    0|0
  • Ölüpde geri döndüm diyemem ama kapısına kadar gidipte açmadan geri geldiğim oldu

0|0
    0|0
  • Birşey diyemiyorum...

0|0
    0|0
  • Ölünce anlarız

0|0
    0|0
  • Ya ölürsün ya da kalır

0|0
    0|0
  • Ölümden korkma en güzel parçan yaşamaya devam edecek

0|0
    0|0
  • Bunun belgeselinidd izlemiştim, doğru bence anlatılanlar

0|0
    0|0
  • Inanirim tabi dok dogru soru

0|0
    0|0
  • Tabi

0|0
    0|0
  • en az 5 katlı olan bir binanın çatısına çıkıp çatının en kenarına gidiyosun. Oraya incecik bir çizgi çizip o çizginin üzerine çıkıyorsun. Şimdi bir yanın çatının zemininde diğer yanın ise boşlukta. Ve soruyorsun kendine ölümle yaşam arasındaki çizgiye inanıyor muyum diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Inaniyorum...

0|0
    0|0
  • Oyle bir gecer zaman ki mete geldi aklima

0|0
    0|0
  • İnanrm

0|0
    0|0