Hiç dışarı çıkmayan sevgili, arkadaşı olmayan ve olmamış birisi nasıl arkadaş edinebilir?

Sadece işe gidip geliyorum oradaki insanlarla bile pek konuşamıyorum. Evimden hatta odamdan çıkmıyorum hiç. Hiç sevgilim olmadı arkadaşımda yok hiç. Benim gibi birisi nasıl arkadaş edinebilir? Bir yerden sonra yalnızlık çok derinlere çekiyor insanı. Sadece güvenip değer verip önemseyeceğim bir arkadaşım olsun istiyorum fakat insanlarla iletişim kurmak benim için çok zor. Ne yapabilirim?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadas olurum aga :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Sağol :) ama cidden yani benim gibi birisinin tek bir arkadaşı bile olması için ne yapması gerek? Bu durum çok sıradan ya da önemsiz gelebilir herkese fakat cidden yaşadığımı bilenim bile yok gibi. Çok amaçsızca yaşıyor gibiyim. Hayatımda sevgimi verecegim değer verecegim kimsemde olmadığı için sevgi duygum yok olmş gbi...

• 1ay

yanls dusunuyosun bence. Beceremiyorum deme bir kac defa git alisirsn

• 1ay

İyi de ne yapcam insanlar benimle konuşmak istemezler bunun farkına defalarca vardım zaten. Dışarı çıktığımda sadece kulaklığımı takıp yürümekten fazlasını yapamıyorum. Alışkın olmadığım için insanların çok olduğu yerlere de gidemiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Birazcık komik ve konuşkan ol.

0|1
    0|0
    • 1ay

Konuşkanlık işte benim için en büyük sorun. Konuşmak iletişim kurabilmek muhabbet edebilmek benim için çok zor pek beceremiyorum cidden

• 1ay

Göz teması kurmaya çalış.

• 1ay

İnsanlar bana dönüp bakmaz bile şu zamanda dış görünüş herşey olmuş durumda. Onu da geçtim göz teması kurmak da sıkıntı çok çekingen birisiyim ve göz teması kurabilecek kadar insan içinde kalamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...