Kapat

Alkol içmiyorum diye dalga konusu oldum?

Üniversitede arkadaş ortamım iyiydi, tek sorun ben sağcı onlar solcuydu. Arada bana gel bu gece uy şeytana iç bir şey olmaz, hem karı da gelecek senide görürüz dediler. Bilmiyorum ağlayasım geldi. Ya bir Allah aşkına gidin dedim. Kardeş sabaha tövbe edersin senin kalbin temiz dediler. Çok zor bir durum, arkadaşlığımı da bozmak istemiyorum.

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Sen doğru bildiğin yoldan sakın sapma. Gerçekten böyle insanlar ne kadar aptal oluyor bilinçsiz, cahil, asalak tipler. Herkes birbirini bozuyor. Arkadaşlığını bozabilirsin çünkü onlar senin iyiliğini düşünmüyor, saygı duymuyorlar. Ne kadar ısrar etseler de kulak asma. En güzeli kötü alışkanlığı olmayan karı kızda gözü olmayan erkek. Onlar gerçek dost, arkadaş değiller. Gerçek arkadaş senin iyiliğini ister, kendi kötü işlerine seni alet etmezlerdi. Sen doğru yoldasın devam et böyle bozma kendini.

0|1
    0|0
    • Saolasin içime ferah düştü senin sayende

• Muhabbetini kes ve sana kötü alışkanlıklar kazandıracak tiplerle muhattap olma. Annem hep arkadaşların ne yaparsa yapsın sen onların yaptıklarını yapma, sigara içerken sana da iç der ısrar ederse sakın kabul etme diye sürekli tembih ederdi. Çoğu kötü alışkanlıklar arkadaşlarla başlıyor ve seni düzeltebilecek, bozmayacak insanlarla arkadaşlık kur.

• Hay senden Allah razı olsun

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş alkol yüzünden seninle dalga geçiyorlarsa açıp başka yerlerine gülsünler bu nasıl bir arkadaştır kesinlikle uyma şeytan sanki iç sonra tövbe edersin nasılsa diyorlar birde yok böyle bir arkadaş benim çevremde olmasın mümkünse arkadaşlarına söyle beni bu tür ortamlara davet etmeyin ediyorlarsa da alkol tüketme o zaman karar senindir son olarak...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Arkadaşlardan içenler oluyor. Ne ben onlara saygısızlık ederim ne de onlar beni içmeye zorlar. Doğru olanı bu.

0|1
    0|0
  • Sağcılar içmez diye kaide mi var 😅

0|1
    0|0
    • Hayır yok solcu

• Kanka tamam inşallah Rüyanda düzgün yolu görürsün

• Amin kanka :D

• Bence düşme öyle bir hataya

1|1
    0|0
  • Ne yani onlar için cehenneme razı olamassın yalnız yanmaktan korkmuşlar yandaşçı kurban arıyorlar bırak ne halleri varsa görsünler

1|0
    0|0
  • aman boşver onları hepsi öyle

0|1
    0|0
  • Ortam için kendini bozma sizin yapacaklarınızı yapmak zorunda değilim de mesela. Bende mesela alkol içmem arkadaşlarım iç der ama onlar içip baygın oldugunda yinede bana ihtiyacları oluyodu o zaman ben haklı çıkıyodum yolundan dönme böyle devam ☺️😎

0|0
    0|0
  • ya bu nedir bizim zamanimizda yoktu bunlar :D

0|0
    0|0
  • bence sen doğru yoldasın uyma onlara, bunların hepsi bir imtihan... sen nefsine hakim ol..

0|0
    0|0
  • Saçma istiyosan iç istemiyosan içme arkadaşlığımı bozmak istemiyorum ne demek demekki içinde var

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık için dinini mi satcan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sağcı ne mk sağcı olunca içmiyor musun solcu olunca alkolik mi oluyorsun kafa yapın komple yanlış zaten

1|1
    0|0
    • Benim solcular içiyor diye bir lafım yok

• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demiş mevlana. boşuna dememiştir herhalde. arkadaşlığını bozmasan da belli bir mesafe koyman gerekir. senin hayat görüşüne saygı duymayan birileriyle bu kadar içli dışlı olamazsın

0|1
    0|0
  • salla gün gelir sen onlarla dalga geçersin bu konuda

0|1
    0|0
  • Bisey olmaz b*kunu çıkarmasını surece sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Bu tip insanlardan uzak dur bence ve o harama sakın bulaşma.

0|1
    0|0
    • Inşallah. iradem sağlam zaten

• Tamam o zaman hiç sorun yaşamayacağına inanıyorum. En yakın arkadaşım zorlasa bana ağzıma sürmem. Benim de kuvvetlidir.

• Ağlayasım ge

0|0
    0|0
  • Ortamda uzaklaş.

0|0
    0|0
  • Gitmee icmeeeee

0|0
    0|0
  • Boz gitsin. Alkole hiç düşme bırakamazsın. Emin ol hiç bulaşma.

0|0
    0|0
  • İçmek zorunda değilsin ki, tamam sende yobaz değilsin demiyorum ama onlarda yobazlık yapmış.

0|1
    0|0
Yükleniyor...