Şişman insanları şimdi anlıyorum?

Voleybol sporu yapıyordum fit beğenilen vucudum vardı sonra voleybolu bırakmam gerekti lise sınavlar okul stresi derken saldım kendimi 62 65 68 70 75 kilo derken Şu an 80 kiloyum pantolonların olmuyor olsada patlıcakmıs gibi duruyor dısarı cıkmaya utanır oldum zayıflamaya calısırken tam tersi kilo alıyorum eğlence isteğim gitti alışverişe gidince kıyafetlere bakmıyorum çirkinim yakısmas aynada kendimi görünce iğrençim berbatım gibi düşüncelerden çıkamıyorum... zayıfken şişman arkadaşlarım vardı kendine güven hayatını yaşa kendini kapatma derdim biri kilolu diye dalga gecince arkadasıma takma insanlar gıcıklına incitmek için herkese bişi der derdim.. anlamazdım karşımdakini şimdi anlıyorum şişman insanların hislerini düşüncelerini nasıl kırıldıklarını... kilolu insanlarla dalga geçeniniz var mı içinizde?

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır, her zaman da olacaktır. Pislik biter mi dünyada? Her daim alaycı tipler var olacak... Burada devreye şu girer. Empati yapabilmek. Yani her konuda, o kişinin yerine koyun kendinizi. Eğer ben olsaydım, ne hissederdim bana bunlar dendiğinde? Ha? O zaman işte anlayacaksınız. Tabii ki herkes empati yapamaz. O dalga geçen aptalların empati yeteneği yoktur. Olsa, öyle konuşamazlar. Bunu başarabiliyorsak da, zaten bizden iyisi yoktur. Ben sizi anlıyorum. Ama şöyle bir şey var. İmkânsız bir durum yok. Eğer ki sen kendini beğenmiyorsan verirsin kilolarını. Ama, vermekte zorunda değilsin. Sen böyle de güzelsin, kendini bu şekilde de beğenmen ve sevmen gerekir. Kendinden nefret etmemelisin, ne olursa olsun. Kilo ver ya da verme, senindir tercih. Çevrenin dediklerine alınırsak, kanser oluruz o stresten... Onlar her daim bir şeyler der...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorma bende yeni doğum yaptım önceden manken gibisin derlerdi şimdi at gibi oldun diyolar tabi kilo sana yakıştı sakın verme diyenler de var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• burda sorun sende. asla sporla bağdaştırma. sporu bıraktın ama yeme düzenin değişmedi ya da daha da bozuldu işte bu sebeple oldu. sen spor ile 3000 kalori harcarken şimdi 2000 kalori sana fazla gelir neden yakamazsın. kısaca beslenmeni buna göre şekillendirseydin gram almazdın. kısaca suç sende.

0|0
    0|1
  • Şakasına bile kolay kolay takılmam bana çok çok yakın olacak içimi dişimi bilen biri olursa şakasına takılırım yoksa Allahın yarattığı her şey güzeldir hakaret dalga geçmek haddim değil

0|0
    0|0
  • Ve.. şimdi eski günleri becerir

0|0
    0|0
  • ben dalga geçiyom çok komikler panda gibi

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin elinde olan bir şey bu tekrar spora başlayabilirsin, herhangi bir hastalığının olmadığını farz ediyorum.

0|0
    0|0
  • boyun kaç ki

0|0
    0|0
  • Yok knk bende şüşkoyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...