Ağız kokusu problemini ne yapabilirim?

Arkadaşlar sabah akşam düzenli fırçalayn biriyim sigara kullanmıyorum gargara falan hepsini yapıyorum insanlara yüz yüze konuşamıyorum koku problemi yüzünden özgüvenim yok. Dişçiye gidicem ama ağzım kokuyor diyemem asla çok utangacım diş temizliği sizce işe yarar mı? Yaptıran varmı? Tavsiye verirseniz çok mutlu olurum

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• git dişçiye senin sorunun tükürük bezlerinde olabilir. Korkma çekinme doktorun işi ne? Bende barsak tembelliği vardı ilaçla geçti.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• karanfıl ve agız bakım suyu canım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yarar, gargara yap çıkmadan önce.

0|0
    0|0
  • Diş eti problemi olabilir. Yediğin gıdalar dişlerinin arasında kalırsa yine koku yapar ayrıca dil üstünü de fırçalamalısın.

0|0
    0|0
  • Özel Gar gara iş görür

0|0
    0|0
  • Boğaz Gargarsı var ağzını ferahlatıyo bakımını bu şekilde yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • mideden de kaynaklanıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Dişçiye git söyle muhtemelen çürük dişin var o halleder

0|0
    0|0
  • Çürümüş dişin varsa olabilir doktara görün

0|0
    0|0
  • sakiz cignemek yardimci olucakdir

0|0
    0|0
  • B12 eksikliği olabilir

0|0
    0|0
  • Ağzı temız kokan bırının dudağına yapış

0|0
    0|0
  • Tuzlu suyla çalkalamak , damaklara iyi gelir

0|0
    0|0
  • o zaman diş etlerinde bir sorun var ya da guatır olabilir veya ciğerlerden de gelebilir koku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dişin çürüdü büyük ihtimal, yoksa söylediğin kadar fazla kokmaz. Diş hekimine bir görün merak etme her gün ne tür hastalar geliyor onlar ayy ağzı kokuyo pisss gözüyle bakmıyorlar sen de yüzlerce hastadan birisin 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Çürük dişim yok ama azıların bazılarında siyahlıklar var 1 kere doktor 3-4 seneye çürür bunlar şimdilik bişi yok demişti

• 1ay

7ay oldu cidden utanıyorum adams koku var demeye:(

• 1ay

Ay saçmalama utanılcak bir şey yok anaaa 😂

• Dişlerin ya da midende sıkıntı vardır başka hastalığın olabilir yediklerinden dolayı olabilir yoksa bol su içip dişleri düzenli fırçalarsın koku olmaz

0|0
    0|0
  • Listerine kullan

0|0
    0|0
  • Disince curuk olabikir. Bence utanma git doktora belki baska birsey cikar

0|0
    0|0
    • 1ay

Dişimin bazılarında siyahlıklar var azı olanlarında ama onlar tam çürümemiş oldugu için dolgu falan olmuyor

• 1ay

O zaman içten gelwn birseydir. Agiz spreyleri var onlarla idare edeblrsn ama yrinde olsam bir hasteneye gider sorunun ne oldugunu ogrenirdim onlar zaten sana ne yapacagni soyler. Ha bu arada karanfilde ise yarayablr

• dişçiye git, dişten kaynaklı bir problemse ilerlemeden yaptırılması gerekir. bir de ağız kuruluktan kokar genelde.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Çürük dilin varsa ondan kaynaklanabilir.

0|0
    0|0
  • naneli sakiz

0|0
    0|0
    • 1ay

Sakız sürekli kullanabileceğim birşey değil ayrıca acıktırıyor

Yükleniyor...