Sevgilimden borç paramı nasıl isterim?

300 lira borç vermiştim. Bana lazım oldu. Ne demeliyim. Keşke çok zengin olsaydım. O zaman istemezdim geri. Ama şimdi ben de öğrenciyim ve cebimde ayın 7 sine kadar 100 lira para kaldı. Geçinebilir miyim yoksa istesem mi?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Açık ve net bir şekilde söyleyerek veya ima ederek.. İnsan kız arkadaşından borç istermi ya.. Hadi istedin - aldın.. Geriye hemen vermez mi.. Ne gerek var kız arkadaşının aklına kurt düşürmeye acaba para için mi benimle birlikte diye.. Ne genişlik bu.. Üstelik öğrencisiniz ; bunu da biliyor o...

1|0
    0|0
    • 1ay

işte yetiştirilme ile alakalı gibi geliyor bana. armut dibine düşermiş ben artık ailesi hakkında da iyi şeyler düşünemiyorum

• 1ay

Kızlara söylüyorum veee tekrar yazıcam şimdi burada.. Lütfenn biraz seçici olun erkek arkadaş konusunda.. Ve onları bu tarz şeylerle deneyin para konusunda veya beraber tatile giderek.. Çünkü ilerde o kişiyle evlenince daha büyük sorunlar çıkacağına emin olun.. Hiç kimse boşanmak için ya da üzülmek için evlenmek istemez...

En İyi Kız Görüşü

• Senden borç olarak istedi ise geri vermekle yükümlü zaten. Sen istesen de istemesen de vermeli. Çünkü borç.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Verirken suç muydu da isterken olsun. Ihtiyacin olduğunu en samimi şekilde izah et ve vermesini söyle

1|0
    0|0
  • Canım param bitti sana verdiğim parayı verir misin lazım de

1|0
    0|0
    • 1ay

ayıp değil mi ya benden soğursa

• 1ay

Kafayı mı yedin sen? Sen senin olan bir şeyi istiyorsun ve ihtiyacın var. O senden kendinin olmayan bir şeyi istedi. Asıl onunki ayıp.

• O senden nasıl istediyse öyle iste. Ulan ne elemanlar var yaa ben hakkı geçmesin diye hesap ödetmiyorum millet borç alıp ödemiyo :)

1|0
    0|0
  • Onun yanında oflayıp pufla neyin var derse param bitti dersin

1|0
    0|0
  • Çok düşüncesiz bir sevgilin varmış.
    En azından veremeyeceksen söyle de sende kendini ona göre ayarla dimi

1|0
    0|0
    • 1ay

cidden öyle artık. sadece para konusunda da değil. sıkıyor artık

• yani sende öğrenci insansın ki öğrenci olmasan ne fayda kendi emeğinle kazandığın para direk söyle paranın kalmadığını para vermesi gerketiğini

1|0
    0|0
  • Çok büyük konuşmayayım da senden isteyecek kadar mı düştü? Ne kadar parasız da kalsam ben bir kızdan asla borç isteyemem, bence iste biraz utansın.

1|0
    0|0
  • Geri iste

1|0
    0|0
  • sevgiliden borç paramı alınır. Helede bir erkekse.

2|0
    0|0
  • iste tabi. sen verirken iyi. neden istemeyeceksin. onu. da üzerine yatması ayıp

1|0
    0|0
  • Kankin özelden onu arasın ve seni rehin aldığını, bırakması için 300 tl fidye yollamasını söylesin

1|0
    0|0
  • İste ne olacak senin onun yok

1|0
    0|0
  • Git iste paranı

1|0
    0|0
  • biraz sıkıştım para lazım de ne utanıyon malmisn o isterken iyde sen isteyince mi kötü

1|0
    0|0
  • Zor da kalacagina iste

1|0
    0|0
  • Iste ayarlasin neden sen dusunuyorsun o dusunsun. Baskasi icin zorda kalma hem ogrenciyim diyorsun

1|0
    0|0
  • dogru olanı soyle ıhtıyacımm vr de

1|0
    0|0
  • ihtiyacım var ver de

1|0
    0|0
  • iste iste. paranla rezil mi olucan ya. söyle param yetmio sana borc verdim parasiz kaldim de

1|0
    0|0
  • benim sevgilim de 450 lira aldı ses yok hala.

1|0
    0|0
    • 1ay

ya nasıl yapıyorlar anlamıyorum bu düşüncesizlik ben alsam ertesi günü bile beklemezdim yani bekleyemezdim

• 1ay

sevgililik de bir yere kadar

• 1ay

Kesinlikle öyle. Suistimal edilmez ki ama...

• İste bırakma bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Iste tabıkı

1|0
    0|0
  • ah canım bir erkege borc vermek nedir ya. unut sen o parayi..

1|0
    0|0
  • Sen istemeden vermiyor mu?

1|0
    0|0
    • 1ay

sözde cuma günü verecekti ses çıkarmadım hiç ondan da ses yok

• İşte sevgiliklik başka iş başka kardeşim

1|0
    0|0
  • İhtiyaçlarını söyle alsın

1|0