Lütfen çare bulun?

arkadaşlar ben iki sene önce bir okul değiştirdim ve bu senede aynı hataya düşüp bu okulda kaldım ama ben buraya geldim geleli okadar agladım ve üzüldüm ki burda arkadaşlarım bar elbet ama o eski okulundakiler çok iyi insanlardı burdakiler o kadar insafsızlarki beni aralarına alıp sonra dışlıuıp ölümüne dalga geçiyorlar falan neyse yani çok mutsuzum bunun ailemde farkında ikinci dönem eski okuluma dönmek istiyorum annemde zaten eski okuluma geri dönmemi istiuor fakat babam artık seneye diyo falan parasal durumları şu sıralarda iyi gitmiyor bende o yüzden üstüne gitmiyorum ondan saklıyorum falan ama arkadaşlar gerçekten acayip kötüyüm napayım sizce geceleri ağlamaktan bıktım o okula nasıl dönücem

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• O okula dönmeyi unut.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ilk liseye başladığım da böyle şeyler yaşamıştım. Gittiğim lise serserilerle , sürtüklerle dolu bir liseydi. Onlar gibi olmadığım için atmadıkları iftira kalmadı bana. Her geçen gün hakarete maruz kaldım. Kalbim kırıldı. Bir süre sonra güçlendim. Onların karşısında durabilecek kadar güçlendim. Sana tavsiyem dimdik ol. Ağlama. Ağlasan bile bundan utanma. Alay mı ediyorlar? Unutma kimse mükemmel değildir. Sen de alay et onlarla. Gülümse. Gülümsemek en iyi intikamdır. Daha mı ileri gidiyorlar. Üstüne mi geliyorlar? Hakaret mi ediyorlar sana. Sen de et. Korkma. Onlar kim ki? Ne yapabilirler sana. Gerekirse vicdansız ol. Sen de insafsız ol.

0|0
    0|0
    • 1ay

yorumun için gerrçekteen teşekürler peki şu an son durumun ne oldu

• 1ay

Hayırlısı olur umarım senin için. 😊

• 1ay

inşallah 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• babana yalvar önünde ağla kıyamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Son pişmanlık fayda etmez ne diyim kolay gelsin bende yaşadm bilirim ama ben ayrılmıştm

0|0
    0|0
Yükleniyor...