Hayata cesaretim tükendi?

Beni tanımıyorsunuz, bildiğiniz tek şey olsun, bugün dünmüydü yoksa dünkü yarınmı, aslında bütün bu hayat yaşandı ve tekrarını izliyoruz, ben bilim insanı değilim uzmanda değilim, çaresizler içinde bulduğum bir kaç noktalar sadece, ölümden korkunuz yoksa cesaretiniz bitmiştir peki ölümden korkuyorsanız daha cesaretinizi toplıyamamışsınız demektir, kimi der üç kuruşluk dünya kimi der değersiz bir hayat, tek bişey var bildiğim oda bütün bu hayat yaşanmış bir kişisel zaman, bütün insanlık herşeyi merak edin diyor araştırın bulun merak edin keşfedin ! Büyük bir yanlışın içinde herkes sizcede garip değilmi boşa kürek çekmiyormu bu insanlar, ben bu dünyadan gitmek için cesaretimi tüketiyorum hadi bana eyvalla cesaretim bitti, gösteriş olsun diyenlerede tek lafım var sizde bu dünyanın gerek duyduğu varlığı gereksiz hücrelersiniz insanlar cahilliği seviyo bilgili insan ne yapsın ona dediğinden geri dönmezler, ha bu arada deprem çok yakın tüm türkiye sıfırlanıcak, Allah yardım etsin herkese, benden bu kadar arkadaşlar sorularınızı felan dinlemiyicem çünkü cahil bir toplumla kafa kafaya girmek cansız bir bedene otopsi yapmaya brnziyor, herşeyi merak etmeyin şu filmde, herkesin mutlu sonu yok !

–MLH

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde o cesaretim pert oldu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...