Japon turisti, evlenme vaadiyle kandırıp dolandıran Türk için ne düşünüyorsunuz?

Sultanahmet'te hanutçuluk yapan sanık, Japon kadın turisti dolandırmaktan suçlu bulundu ve 2 yıl 6 ay hapisle 50 bin lira para cezasına çarptırıldı. M. G.'nin kendinden 17 yaş büyük Japon kadın Y. K.'dan evlenme vaadiyle tam 370 bin lira sızdırdığı belirtiliyor.
Adam evliymiş, boşanacağım mahkeme işlemleri sürüyor diye kandırmış. Kadın, her yerde aynı kadın demek ki :D

Japon sosyal medyasında şu an bu mesajlar dolanıyor.

"Türkiyeyi seven Japonları dolandıran kötü dolandıcı, Yaklaşınca kaç veya polisten yardım iste, en iyisi görmezden gel" , "İstanbul özellikle Mavi Camii veya Ayasofya çevresine gidecek planları olanlar Türk dolandırıcıya dikkat ediniz. Türkiyeyi seven Japonları aldatan adam, Japonlara parası ve vücudu için yaklaşır", "Ben ve arkadaşım Türkiye'yi çok seviyorduk. Ama bu adamın bizi dolandırmasından sonra Türkiyeyi ve çok sevdiğimiz için şoktayız", "İyi derce Japonca konuşarak para ve vücudu amaçlayan kötü adam. Arkadaşım gibi acı çekmenizi istemem, dolandırıcıya dikkat ediniz."

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırmadım. Japonlar toplum olarak çok onurlular, böyle hinlikler pek dönmüyor oralarda, zaten suç oranları da epey düşük. Bunun yanında intihar oranları tavan durumda... Hata yapınca kendini öldüren bir birey yapısından söz ediyoruz... Ortası yok demek ki.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hanutçuların işi gücü dolandırıcılık zaten. İstanbul'da gezerken tanışmıştır bunla, işi gereği yemek falan yemiş suriçindeki bir restoranda kazıklatmıştır hanut yaptığı bir restorana.

Sonra kadınla konuşurken bol parası olduğunu anlayınca dolandırmaya karar vermiştir.

Rusların falan da böyle siteleri var, Antalya'nın çok bilinen turist dolu eğlence mekanlarının gediklisi türkler kimdir, hangisi insandır, hangisi sapığın tekidir takip edebilmek için site yapmıştılar.

Antalya'da dansçılık yapan ukraynalı bir tanıdığım mahkemelik olmuştu böyle dolandırıcı tiplerle.

Bu hanutçular tek başlarına esnafla beraber ülkede turizmin ebesini mikme işini en çok yapan adamlar. Sokaklarda dolandırıcılıktan başka bir amaçları yok,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Türk erkeği bu işte hiç şaşırmadım zırto

0|1
    0|1
  • Iside katilacagini soyleyerek 1500 manat alip sora da aradan cikan manyakdan daha beter olamaz 😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Her çeşit ve modelden var , kadınların hemen inanması garip :)

• Kadın her yerde ayni kadında Erkek her yerde adam olamıyor demek ki

0|1
    0|0
    • 1ay

Evli adamların boşanacağım yalanına kananlar için öyle söyledim. Bu tipler adam değil o kesin.

• ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • japoncayı nereden ogrenmıs la hjadsjajsdfgşasdflsag

0|1
    0|0
    • 1ay

Turistleri gezdiren hamutcuymus , Japonları ope ope öğrenmiştir 😂

• Türk aklı

0|1
    0|0
  • hepimizin hakkına girmiş.

0|1
    0|0
  • Uzucu bir durum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yazık..

0|1
    0|0
  • Böylelerini hadım etmeli ki o nesil orada bitsin.

0|1
    0|0
  • yazık ulan vicdansızlar. Japonlar sevdimi ömür boyu severler çok zor severlerdi.

0|1
    0|0
  • Japonsa sevinirim ajahhHhaha doğulunun doğulusu

0|1
    0|0
  • şahsen kendim utandım.

0|1
    0|0
  • şuraya bak ben olsam gerçekten evlenirim Japon kızla :'(
    biz bulamıyoz :'(
    adam kandırıyo :'(

0|1
    0|0
    • 1ay

Bizimkiler genelde üste para verirdi bu para alıyor bir açıdan iyi bir şey :)

• Dünyada milyonlarca dolandırıcı var ve dünya gündemine oturan sadece türkler. Hımmm 🤔

0|1
    0|0
  • İyi yapmış

0|1
    0|0
  • Turk iste..

0|1
    0|0
  • dusunecek bisey yok klasik

0|1
    0|0
  • Utanç verici.

0|1
    0|0
  • iyi vurgun yapmış

0|1
    0|0
  • Kadınlar gerçekten salak

0|1
    1|0
  • Japonlar zeki derler nasıl kanmış buna

0|0
    0|0
  • her millette var dolandırıcı

0|1
    0|0
  • Bu itin kavmiyetini merak ettim şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...