Bazen yalnız kalmak istediğiniz oldu mu? Böyle zamanlarda tüm arkadaşlarınızı silmeyi göze alır mısınız?

İyi düşünün. Karar verin.

0|1
65|70

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre yalnızlık çoğu zaman güzeldir. Ara sıra arkadaşlarınla gezersin, eğlenirsin, birlikte vakit geçirirsin. Ama sürekli birileriyle hareket etmekten sıkılırım. Genelde müziğimi açar ve geleceğe dair bir şeyler düşünürüm, güzel hayaller kurarım. Gerçekten yalnızlık bana çok iyi geliyor. Belkide çocukluğumdan beri sürekli hareketli günler geçiren birisi olduğum için böyle geliyordur. Biraz insanlardan da sıkıldım doğrusu :) Örneğin kimseye güvenmem, kimseyi gerçek bir dost gibi görmem. Her söylediğini doğrudur diyebileceğim annemden başka kimse yoktur hayatımda :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sildim ve su an sadece sayili gorustugum insan var 5 parmagi gecmez 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 69

• Lisede birtakım sebeplerden dolayı "arkadaşsız" kaldım
    Vee o sırada edindiğim tecrübeler bana
    Arkadaşsız da yaşanabileceğini ama bunun zor olacağını
    Çok arkadaşın iyi olmadığı sağlam arkadaşlıkların daha yararlı olacağını
    Arkadaş konusunda seçici davranmam gerektiğini öğretti.

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmak isteyipte kaldığım zamanlar çok.

Bu gün yalnız plan yaptım veya şu saatten sonra yalnız gezmek istiyorum derim. Sonra yalnız başıma kahve içmeye bir cafeye, bira içmeye bir bara veya alışveriş yapmaya bir yerlere giderim. Veya başka şeyler...

Değer verdiğim, sevdiğim insanlara vakit ayırdığım kadar, yalnız kendime de vakit ayırırım. Sevdiğim, özlediğim şehrin sokakları yalnız da güzel, sevdiklerimle de güzel...

0|0
    0|0
  • Bazen değil her zaman yalnız kalmayı istiyorum ki bu kararı verdiğimde evet tüm arkadaşlarımı sildim insanların sahte tavırlarını maske takmış yüzlerini görmekten bıktım çünki yalnız kalmak huzur vermeye başladı

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmak isterim ama arkadaşlarımı, dostlarımıda silip bir kenara asla atamam. Yalnızlıktan kastım bir süre kabuğuma çekilmek, tanıdıklarımla aynı şehirde olmamak gibi..

0|0
    0|0
  • Bazı düşünceler nedense beni zorla düşünmeye itiyor. Ama inatla düşünüp kafayı yemek istemiyorum

1|0
    0|0
  • Yanlız kalmayı istediğim zamanlar oluyor, kalıyorum da, ancak kimseyi sebebepsizce silmem.
    Zilmek kolaydır herzaman, ciddi ve samimi dostluklar - Arkadaşlıklar kurmak kolay değildir, Emek ister ve bu emekle kıymetlenir..😇

0|0
    0|0
  • İnsan bazen yalnızlığa da hasret kalıyor yahu... Fakat şunu iyi bilmek gerekir ki yalnızlık bir tercih olabiliyor, isteyince kalabiliyorsun. Fakat kimsesiz kalmak tercih bile olsa acı verir , insan insana her zaman lazımdır çünkü...

Buna sebep uzun süreli ve de yanındakileri kıracak ve gitmelerine sebep olacak şekilde yalnızlıktan çekinmek gerekir...

Şuna da inanırım ayrıca ;
    Az insan = Çok huzur...

0|0
    0|0
  • silmedim ama kendi kabuğuma çekildim o dönemde zaten yalnız yaşıyorum kapattım kendimi sosyal çevreme her fırsatta hafta sonları vs şehir dışına kaçtım tek başıma bu süreçte kaybettiğim arkadaşlıklarımda oldu tabi ama kendimi geri kazandım

1|0
    0|0
  • Herkes zaman zaman yalniz kalmak ister ancak insan dogasi geregi sosyaldir etkilesim icindedir her ne kadar yalnizim desede aslinda yalniz degildir. Tum herseyi silmek kendini otekilestirmek bana gore anlamsiz ve tamamen psikolojik nedenlere dayalidir...

0|0
    0|0
  • Dediğin şeyi yaptım bigün kalktım bütün hayatımı kökünden degistirdim sonuç ne dersen su an yalnızım baslarda kendimi boşlukta hissettiğim zamanlar oluyordu şöyle bir düşünüyorum pişman deilim yine olsa yine yapardım kimse göründüğü gibi değil insanlar iki yüzlü deilmis aslında herkesin bir yüzü binbir maskesi varmış kimsem olmasın varsın hayat çok düşünecek kadar uzun değil boş insanlara yol vermek en iyisi

1|0
    0|0
  • evet genelde yalnız kalmak istediğim oluyor ama iki elin parmaklarını geçmeyen arkadaşlarım var ve silmeyi asla göze alamam

0|0
    0|0
  • Hep yalniz kaldim. Yanlis yapani hep sildim

0|0
    0|0
  • yalniz kalmak istedigim ve kimseyle bir sure konusmayi kestigim oldu ve kebdime gelir gelmez arkadaslarimla tekrar iletisime gectim tum arkadaslari silmeyi goze alamam ki zaten cok arkadasim yok...

0|0
    0|0
  • Benim vaktim bana ait olmalı. Yalnızlığı seviyorum

https://www.youtube.com/watch?v=5hSB9awraMk

0|0
    0|0
  • arada oldu. ama hep sanal arkadaşlıklarımı bitirdim. zaten ömrü o kadar. ama reel arkadaşlıkları bitirmek duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Yalnızlık bana göre değil kısa süre için evet ama silmek yok saymak doğru değil sonrası pişmanlık olur gibi

0|0
    0|0
  • almaam

0|0
    0|0
  • arkadaşları ne diye sileyim ki

0|0
    0|0
  • hep olur.

0|0
    0|0
  • çevremde arkadaştan çok dostlarım var. yalnız kalmak istiyorum elbet ara sıra ama onları silerek değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki goze alirsin dusun misal ayak kangiren olmus ve kesilmek zorunda kaldiki ayak kesilmezse bacakda gidecek sonra butun vucut hangisi mantikli kesmek tabiki.. iyi arkadaslar haric

0|0
    0|0
  • çevre yenilemek gayet mümkün ama geçmişi silmek zordur. bilgisayardaki gibi format c: komutu veremiyoruz sisteme. Dostlar bakidir. Büyüdükçe silmeye gerek kalmaksızın arkadaş çevresi değişiyor zaten. Herşeyi çöpe atmayı mümkün görmüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Yok ki silelim ashjsd

0|0
    0|0
  • alırım çünkü arkadaşım yok hihihi

0|0
    0|0
  • Yaptım

1|0
    0|0
  • Niye arkadaslarimi siliyim? Yalniz kalcaksam kalirim yalniz kalcam ben seni siliyorum demek bize yakisirmi

0|0
    0|0
  • bazen yalnız kalmayı istiyorum ama sorunun içerisinde de olduğu gibi bazen yalnız kalmak istiyorum tüm arkadaşlarımı silerek değil yalnız kalamam şahsen çevremde birileri olmalı

0|0
    0|0
  • hayatımda çok az insan tutuyorum..
    sırf bu sebeple..

0|0
    0|0
  • kısa bir müddet.
    ama fazlası zarar çünkü yalnızlık Allah'a mahsus.

0|0
    0|0
  • ben hep yalnızım
    güzel yalnızım
    on numara yalnızım
    efsane yalnızım
    şaka maka süper yalnızım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 64

• Silmiyorum ama kendimden uzkalstiriyorum onlar da gerçek arkadaş olmadıkları için tamamen bağları kopartiyorlar

0|0
    0|0
  • Öyle zamanlar geliyor ki hiç kimsenin olmadığı ve hiç kimsenin benim dilimden anlamadigi bir yerde olmak istiyorum yalnızlığı seviyorum o duruma geldim mi dostumu bile istemem yanımda

0|0
    0|0
  • yalnız kalmak istediğim zaman yalnız kalırım arkadaşlarım buna saygı göstermeli kendine de vakit ayırmalı insan. illa birilerini silmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına sizin hayatınıza yararı yoksa hep hayatınıza zararı varsa hepsini silin yeni bir hayata başlayın benim gibi.

0|0
    0|0
  • Evet oldu ve arkadasima anlatim bu durumu kendisini cunki benden kopuk hissediyordu. Sonra bir gun bana mesaj atti yok ben onunla arkadas olmak istemiyorumusum cart curt halbuki aciklamami yaptim daha once sikintiliyim diye. Bende hic birsey yapmadim sildim hicte pisman degilim

0|0
    0|0
  • hayır sadece rahat bırkaın beni derim ama kimse bırakmaz

0|0
    0|0
  • Böyle zamanlarımdan birindeyim birçok sorun var ama onca değersiz arkadaşımı bakın değersiz diyorum ama yinede bırakamıyorum yalnız kalmaktan iyi mi onların beni ezmelerine onların yanindaykende yalnız kalmama rağmen değer mi bilmiyorum ama onları yinede hayatımdan atmaktan korkuyorum

0|0
    0|0
  • Oldu hepsini de sildim çokta iyi oldu :))

0|0
    0|0
  • oluyor, ama herşeyi silmeyi göze alacak kadar değil.

0|0
    0|0
  • Evet herseyu ve herkesi sildim o an ve 3 yıldır da devam ediyor. Ve keske daha önce yapsaydim diyorum cünkü Şu an kafam cok rahat.

0|0
    0|0
  • Bende hep oluyor o 😞

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımı silmem. Sadece kendi kabuğuma çekilirim :)

0|0
    0|0
  • Alırım

0|0
    0|0
  • oldu evet

0|0
    0|0
  • Cogunu sildim zaten silerimde

0|0
    0|0
  • Bazen yalnız kalmak iyidir kafanı toplamak için ama arkadaşlarını silecek kadar değil o aptallık olur

0|0
    0|0
  • Sahte samimiyetlerden sıkıldigim zaman cok dusunurum ama silmeye cesaret edemem.

0|0
    0|0
  • Yalniz kalmak istedigimde yalniz kalirim zaten ama degerli olan kimseyi hayatimdan çikarmam

0|0
    0|0
  • Bence böyle durumlarda yapman gereken sadece telefonunu kapatıp hiç kimseyle konusmayacagın bir ortama gidip kafa dinlemek olmalı çünkü geri döndüğün zaman arkadaşlarına ihtiyaç duyabilirsin sadece kendi iseğin tüm arkadaşlarını kaybetmeye değmez pişmanlık kacınılmazdır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bazen sildiğimde oluyor yalnız kalmak istemek için çok şey yaşamak gerek ya

0|0
    0|0
  • Suanki ruh halim öyle evet herkesden herseyden uzak durmak istiyorum kimseyi görmeyim konusmayim...

0|0
    0|0
  • Silmezdim

0|0
    0|0
  • Evet kimseyle konuşmam

0|0
    0|0
  • Evet yalnız kalmak istediğim oluyor... Düşünüyorumki yalnz kalmak için hepsini sildim ya yarın yanımda istersem onları buyrun gelin hayatıma mı diyicem. Bide şöyle döşüneyim bu gün bir arkadaşım yalnz kalmak için beni silsin yarnda istediği için gel hayatıma dedin pardonda eyvallah diyemicem o niye desin TABİKİ ÖYLE YAPARAK SAÇMALAMIŞ OLURUM.. Oysaki sadece bir müsade edermisiniz e bakar herşey...😉

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Alırım sildim de

0|0
    0|0
  • Yanliz kalmak icin herseyden arkadaslarimdan vazgecmem bana kaybetceklerim varsa yanliz ozgur olmam sevdiklerimle betaberligi yeylerimmmm

0|0
    0|0
  • çoğunlukla oluyor

0|0
    0|0
  • Arkadaslarimi silerimde dostumu silmem asla

0|0
    0|0
  • Cok istedim.. herkesi her seyi birakip gitmeyi. Buna cesaretim var fakat imkanim yok. Hic dusunmez cikip gidebilirim her an

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    34
Yükleniyor...