Sevgiliniz iş buldu çalışmasına izin verir misiniz?

Benim ki dershanede erkeklere ders anlatacakmış gelde delirme şimdi paraya ihtiyacı yok altında arabası var evi var varda var yani siz sevgilinize izin verir misiniz çalışmak istese sinirlerimi bozdu bu kız benim yaa 😤😤

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendine güveniyorsan bunu sorun etmemelisin. Erkeklerle karsilasmamasi imkansiz ve elbet onu senden baskasi da begenebilir. Sen de baska kadinlari begeniyorsundur mutlaka. Bu noktada karsilikli sadakat cok önemli. Fazla baski kurma üstüne iliskiniz zarar görür.

0|0
    0|0
  • Birincisi ben sevgilimden izin almam boyle bir konuda. Sadece haber veririm "haberin olsun işe başladım" diye.. Ayrıca izin almak mi kaldi bu devirde ya =/
    Gören de sevdicegin kotu bir sey yapiyor sanacak. Ekmek parasi kazanip ayaklarının üstünde durmaya çalışıyor.
    Ne yapacakti sevgili ya da baba parasi mı yeseydi?

0|0
    0|0
    • 1ay

İzin almadı zaten haber verdi dediğin gibi ama izin istemesi gerekmez mi eşşek başı değiliz yani

• 1ay

Yarı fiyatına vallaha bak hemde en ön sıralardan bak bu fırsatı kaçırma bitiyor ona göre sonra gelirsen bulamazsın 😀

• 1ay

Bedavaya versen de almam =/

• erkeklere anlatacak derken? normal kızlı erkekli sınıfta ya da toplulukta anlatılır da sırf erkeklere mi anlatacakmış?

0|1
    0|0
  • Bunda kızacak bişey yok herşey para değil bir öğretmen cinsiyet ayrımı yapamaz sen erkeksin kulağını tıka diyemez ve sevgilisi de ona gir ise demişse baştan haberi de varsa bence dert etmemeli bu iş olmayıp barda barmetlik yapsa daha mı iyi sence?

0|0
    0|0
  • erkek olsydm eğer izin vermezdm asla!

0|0
    0|0
    • 1ay

Vermesem ne olacak farklı ülkelerdeyiz tamam gitmiyorum dese ama gitse benim nerden ruhum duyacak

• 1ay

Ben izin veririm ama beynimi çok meşgul eder ve zamanla soğurum biliyorum kendimi çünkü

• 1ay

anladım hayırlısı artık :)

• Çalışsın tabii işinin adı ne

0|0
    0|0
  • ben verirdim izin hic böyle kisitlamalara gelemem güveniyorsam tamam gitsin versin dersi güvenim tam olmasaydi tabi o ayri..

0|0
    0|0
    • 1ay

Kıskandırmak için öyle şeyler söylüyor ki arasıra ihtimal veriyorsun güvensende

Erkekler Ne Diyor 1

• senin durumunda olsam izin verirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...