Yaptığım şey çok mu kötü?

Ben kapalı bir bayanım. arkadaşım olan biriyle opüştüm. göğsümü falan okşadı. Hoşuma gitti. şu an kendimi kötü hissediyorum. Lütfen kötü yorum yapmayin insanlik hali. İstemeden oldu.

0|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• A. yav yemişsin bir b. o. k bir de gelmiş burada anlatıyorsun. Yaa bari belirtme kızım kapalıyım diye ulan sizin yüzünüzden başörtüsünün prestiji yerle bir oldu be. Ne diyelim sana aferin iyi yapmışsın mı diyelim Allah uzun ömür versin mi? Neden yazdın yani amacın ne? Başını niye kapatıyorsun haram diye o zaman erkeğe kendini neden elletiyorsun bu nasıl bir kafa? O haram da bu haram değil mi? Neyin kafası bu? Madem bunları yapacaksın o zaman o örtüyü takma ! O örtü seni korumak için ama sen ona bu görevi yaptırmıyorsan o zaman o örtünün ve tüm örtünen kızlarında prestijini yerle bir etme !!

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunun kapalilikla alakasi yok. Bizde insaniz

• 1ay

İnsansan o ayrıntıyı belirtmene gerek yok insan olarak bir gaflete düştüm ve bunları yaptım de. Sizin yüzünüzden karakterli başörtülüler lekeleniyor.

En İyi Kız Görüşü

• Durumu ona aciklamalisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kapalıların bunu yapması ahlaksızlık. Açıkların yapması değil. Çünkü onlar kimseyi kandırmıyorlar ben kapalıyım ben dinime bağlıyım diye.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ama her insan hata yapar

• 1ay

tamam bu ayip ama açık diye bu işleri yapma hakkı vermez ona. Her insana günah. Ben gunahsizim demiyorum

• 1ay

Günah boyutuna girmedim ben. Ayıp değil diyorum. Biri öpüştü diye kimseyi ayıplamam ben. Ama türbanlıları ayıplarım çünkü hem türban takıp hem yapıyorsa yalancıdır

• Her insanin arzulari vardir hata yapmissin bundan sonra yapmamaya gayret et. o arkadasinla da pek yakin olmamaya calis

0|0
    1|0
  • Sutyenin altından mı okşadı üstünden mi?

0|0
    1|0
  • İnsanlık hali istemeden oldu:))

0|0
    1|0
  • Kötü ama çok kötü birşey değil neticede sende insanın ve seninde arzularını var

0|0
    1|0
  • Normal zaten yapmaması normal değil bir insanın ama arkadaşın olması kötü olmuş

0|0
    0|0
  • kardeşim boşuna türban takmışsın
    daha o taktıgın şeyin anlamını dahi bilmiyorsan biz burada sana ögretemeyiz

0|0
    0|0
  • arkadaşın olan birisiyle o yakınlaşmayı nasıl yaşıyosun onu anlamış değilim madem öptü ters tepebilirdin bide gögüslerini elletmisşin tövbe etsende günahı var yani. Olabilir istemsizce alışkanlık yapmasında

0|0
    0|0
  • Hem arkadaşın hem öpüştün hemde memelerini okşadı olacak iş değil 😄

1|0
    0|0
  • Olabilir ama kısa sürede evlen bir yere kadar dayanabilir insan sonra çok pişman olursun

0|0
    0|0
  • çok gevşeksin..

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne alaka ama. Istemeden oldu

• 1ay

istemeden mi oldu? herkes istemeden yapıyor, haklısın. kendiliğinden oluyor hep

• Nefsine uymuşsun tövbe et bir daha aynı hatayı yapma.

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha oncede yaptm tovbe ettim kapandim yine oldu😕

• 1ay

İradene sahip çıkmalısın kız çocuğusun sonuçta adın çıkarsa geleceğin kararır..

• Sıkıntı yok dinen caizdir kızım :D

0|0
    0|0
  • Devam et

0|0
    0|0
  • çok normal seninde isteklerin var buna saygı göstermek lazım bence

0|0
    0|0
  • si. keymiş bide

0|0
    0|0
  • troll bır soru :D

0|0
    0|0
  • Anlık şehvete kapılmayın bir :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel iş ya tövbe et devam et :)) hergün yap sonra tövbeyi unutma ayıp olur

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • Günaha girmişsin o üzerindeki tesettür ün ne anlamı kaldı şimdi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama kapalida da nefs var

• 1ay

Neden kapalısın? Neye yemin ettin? Nefis nedir? Şeytan nedir? Günah nedir? Bunları ögren sonra kapan

• Bunun kapalilikla bir alakası yok eğer pismansan tövbe eder bidaha yapmassin

0|0
    0|0
    • 1ay

Gecmiste de cok yaptim ama.. tovbe etsem yine yaparm dye korkuyorum

• 1ay

Evet kendine hakim olmak çok zor oluyo bu durumlarda. Yapmamak için bence kendi kendini tatmin etki başkasına yaptirmayasin ;)

• Insanlik hali iste

0|0
    0|0
  • hafif bir bayansin

0|0
    0|0
  • Arkadasin dedigin sevgilin mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayir degil

• 1ay

Arkadas iste. Ne sordun

• 1ay

Arkadasim diyince o yuzden sey yaptim nasil gelisti caba diye duraksadım hoşuna gitmiş zevk de almissin insanlik hali diyorsun olabilir

Kızlar Ne Diyor 10

• Nasıl istemeden oldu istemeden olduysa nasıl hoşuna gitti ne yaparsanız yapın bize ne

0|0
    0|0
  • Ucuzsun bence. Tövbe et

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • kapali da olsan acikta olsan yanlis bir davranis

0|0
    0|0
  • sevgilin bile değil miydi?

0|0
    0|0
  • cocuk harici ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • Kendine hakim olamıyorsan erkekler ile ortamlarda yalnız bulunacağın durumlardan kaçın

0|0
    0|0
  • Tovbee tovb ne desem bilemiyom artik size ya Lan evlenin napiyosaniz yapin

0|0
    0|0
  • Tevbe et uslu dur yavrim

0|0
    0|0
  • Nefsine yenik düşmüşsün tövbe et

0|0
    0|0
Yükleniyor...