Kapat

15 temmuz darbe gecesi hafif yaralananlara bile 13 bin tl tazminat alıp 3 bin tl gazi maaşı bağlanmış bu doğru mu?

basbakan aciklama yapmis tirnagi bile kirilan varsa gazilerle ayni muameleyi gorup ayni haklardan yararlanicak diye.. bu biraz tuhaf degil mi

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Güzel birşey bence ama aklıma bir haber geldi. 3 kişi yillar once gazi olmuslar bedenlerinde kursunla yasiyorlar ama gazi sayilmiyorlar. calismak zorunda adam ama calisamiyor falan.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tuhaf tabii.. Ama anlaşılmayacak bişey yok. Kendi taraftarlarına kaynak aktarmada hiç bir rahatsızlık duymuyor bunlar.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Milletvekilleri yiyeceğine halk yesin

1|3
    0|1
    • katiliyorum

• O gün rte'nin başkanlığını ilan ettiği gündü.
      Sözde darbe girişimi.
      Ufak kalkınmacı grup olarak adlandırdılar , güvenlik güçleri dururken halkı sokağa dökmeyi tercih ettiler. Galeyana getirdiler insanları. Koyunlar da çobanları dedi diye sokağa eli silahlı kişilerin karşısına koştura koştura çıktı. Hiç sormadılar nerede bu ülkenin güvenlik güçleri diye.
      Pardon da ben o ölen veya yaralananlara şehit ya da gazi diyemem ancak niyazi onlar benim gözümde. Onlara şehit demek doğuda asıl çarpışarak canını veren mehmetçiklere haksızlık olur.
      Madem kalkışmacı küçük bir grup çoban neden güvenlik güçlerini kullanmadı? Neden bastıramadı da halkı siper etti kendi g. tünü kurtarmak için? Aklı mantığı olan her insan gerekli soruları sorar. Koyunlar hariç.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Ülke komple tuhaf zaten

0|2
    0|0
  • canı pahasına bu ülkenin selameti için tırnağını bile feda edenlerin hakkını alması gerek. vatan paha biçilemez. o gece ekmek kuyruğuna girip erzak toplayanlar ve vatan savunmasına geçenler olarak ülke ikiye ayrılmıştı. selam olsun vatanını düşünenlere. -.-

0|1
    0|1
    • Doğuda gazi olanlara verilen maaşı bilmeden konuşması ne rahat değil mi? Adalet anlayışınız batsın.

• Doğru valla bende acayip şaşırdım

0|1
    0|0
  • Hayır, sokağa çıkıp elinde silah bile yokken! tanka yürüyen bu insanlar olmasaydı şu an çoğumuz dar ağacında asılı halde olurdur.

0|1
    0|1
  • bir dahakine daha çok çıkan olsun diye yapılmıştır

0|2
    0|0
  • Evet doğru.
    Hatta rte ye bile gazi paşa ünvanı verilerek bir yığın para verilip üstüne bide maaş bağlanacak

0|1
    0|0
  • Neresi normaldi ki?

0|1
    0|0
  • Abarti gibi memur yaparlarsa hic sasirmam

0|1
    0|0
  • Bak güzel kardeşim bu ülkede ADALET yok şunu bir kafanıza sokun yahu

0|1
    0|0
  • Napsınlar senin gibi g0tunu yorganın altından ısıtanlara mı bağlasınlar maaş

0|0
    0|1
    • ziktür sütünü iç velet.. benim ne yaptığımı sen nerden biliyosun soru sordum adam gibi cevap ver..

• Devletin parasını şimdiye kadar zenginler yedi. Şimdi de gaziler yesin

0|0
    0|0
  • O.. çocukları..

Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar..

0|1
    0|0
Yükleniyor...