Bugün ilk buluşmada ne giysem sizce?

tayt ve kazak giymeyi düşünüyorum uygun olur mu?
Ve ruj olarak pembe mi kırmızı mı süreyim?
Parfüm kullanıyım mı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde tarzın ne ise o şekilde ama biraz daha özenli giyin. Olmadığın biri gibi çıkma karşısına ama mesela oje sürüyosan dikkatli sür, ellerin ve tırnakların bakımlı, makjayın özenli ancak abartısız, kıyafetlerin ve özellikle de ayakkabıların temiz ve yeni olsun. Saat kolye kupe ya da bileklik gibi uyumlu aksesuarlar kullanabilirsin. Tenine yakışan bir parfumü etrafı boyamayacak şekilde kullan. İhtiyacın olan mendil, para, makjay malzemesi vb. seyleri yanına al ki ihtiyaç durumunda panik yaşama. Saçlarına özen göster ama yakıstığına emin olduğun bir modeli seç. Bir de samimi ve cana yakı ol. Olmadığın biri gibi davranıp onu etkilemeye ya da küçümsemeye çalişma. İyi eğlenceler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kazak tayt gayet iyi ama biraz sıradan oldugu icin kırmızı ruj sürme derim ya kahverengi tonlarında doğal ya cok cırtlak olmayan pembe tonları hatta şeftali tonları diyim daha iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Uygun olur
    Kombinin rengi koyuysa kırmızı açıksa pembe
    Kullan

0|0
    0|0
  • rahat giyin iyi bir kazak altına jean pantolon :)

0|0
    0|0
  • Tayt sıkıntı

0|0
    0|0
  • Geyikli giymede.

0|0
    0|0
  • parfüm fena olmaz da fazlada iddalı olma ya yoksa böyle bakarlar 😳😳

0|0
    0|0
  • bordo ruj iyidir

0|0
    0|0
  • Pembe kullan parfum sart tabiki

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Ruj olarak hangi renk surmeliyim pembe mi kirmizi mi bordo mu

• 1ay

cinsel düşünüyorsan kirmizi

• çok açık giyme

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya birak ya bulustuguma bulusacagima bin pisman oldum beni bira nargile icilen aptal bir kafeye goturdu menuye baktim hicbir sey yok hicbir sey isteyemedim bir de sen de icseydin bir sey dedi utanmiyo da yuzsuluge bakar misin ben yok bana gore bir sey yok dedim kendi nargile kola soyledi zikkimlandi ben yemek yemeden gittim bir de actim yemek yiycez insan gibi zannettim sinirlerim cok bozuldu ne demek ilk bulusmada zikkimlanicak karsisindakini dusunmicek insan baska yere gidelim der ya en son dayanamadim sinirden guldum kalkalim mi basti beni burasi dedim eve birakmasini istedim yolda tek bir kelime etmedim sonra sen bana isinamadin mi diye sordu salaksey ben de yok basim agriyodu ondan kusura bakma dedim yaptigi hayvanligin hala farkinda degildi bir daha da asla gorusecegimi sanmiyorum insan boyle mi yapar ya az nazik olur insan bildigin hoduk bu mekana girerken oncelik tanimasi lazim ilk benim girmem lazim dimi? Ama yok yurudu dere tepe dumduz beni arkada birakti cok sinirlendim

• 1ay

Ay saka gibi ya krize girdim abi byle bir sey yok😂😂

• 1ay

sen fena dolmuşun :D yaşlarınız kaç ki . ne bilim hani ergendir belki aklı sarmamıştır cart curt

ama genede keşke buluşmadan önce kararlaştırsaydınız ve siz yemek yicez diye mi anlaştınız : )

• kendin nasıl rahat edersen yürü gitsin, öyle mi böyle mi dediğin zaman karşındaki için yapmışl gibi oluor bence garip.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tayt gunluk bisey renkli ruj biraz daha agir ikisi pek uyumlu degil gibi ama

0|0
    0|0
  • Bence pantolon giy

0|0
    0|0
  • Tayt giyme😌

0|0
    0|0
  • Tayt

0|0
    0|0
    • 1ay

Canim peki ruj olarak pembe mi sursem bordo mu

• 1ay

pembe sür bence pembe ilk günden çok iddialı olurda tayt giymesen mi bir yakistiramadim ilk bulusmaya

Yükleniyor...