Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz, Sizce gitmeliler mi?

Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz, Sizce gitmeliler mi ?
Siteyide bastılar. SuriyelilerSoruyor :( Arkadaşlar sokakta mendil satanlara pek birşey diyemiyorum ama savasta olan ülkeden kaçıp birde dilenmek sizce doğru mu?

Açıkçası hepsinden igreniyorum.

0|1
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Sağlıktan tut eğitime kadar bizim yararlanamadığımızı onlar alıyor kim T. C vatandaşı belli değil bu ülkede. her şeyi geçtim kendi vatanını koruyamayan korkakların bu ülkede yeri olmamalı..

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Araplar en sevmediğim ırktır Dünyada dinleri gibi kendileride vahşi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bak bunlarda gelemeyenler..
    http://i.hizliresim.com/Nkj8oO.jpg
    bı mıllet kardesıne kucak acmalıydı bızde onu yaptık. bu fotodakı sız ve sızın cocugunuz olabılırdı

0|1
    0|0
  • Gelsinler, başımla beraber ama,
    zarar vermesinler.. Zaten ülkede yeterince hırsız arsız var.

0|1
    0|0
    • 1ay

Ürüyorlar ya. Üremeseler yine iyi de.

• 1ay

Yani tabi, doğan çocuklara da biraz yazık oluyor ama o kadarına da müdahil olamam :)

• Siz türk dilencilerdende zamanında iğreniyordunuz. Biraz sert bir kalp. İstiyorum diyemiyorum ülkeleri temizlenip kendi ülkelerine gidebilirler umarım. Ama millet olarak gösterdiğimiz muamele insanlık dışı malesef. Karşımızda ki insana gariban gözüyle bakmak ne kadar zor olmuş. Resime gelince o tarihlerde ülkemize gelen başka ülkelerdende vatandaşlarımız var. Bir bu mu battı gözüne. Sevmek zorunda değilsin, bende sevmiyorum onları ama üzülüyorum iğrenmek yerine.

0|1
    0|1
    • 1ay

Yoo Türkler'den iğrenmiyorum, iğrenip iğrenmediğimi neren bilebilirsin ki?

• 1ay

9 gün düşündüm ve veriyorum cevap

• 1ay

Tamam iğrenmem by

• Bu ne lan suriyeli kendini bir b*k sanıyor türk erkeği vardı bir de bunlar çıktı başımıza

0|1
    0|0
  • iğrenmiyorum ama gitmeleri iyi olurdu

1|1
    0|0
  • Ülkeleri düzelince giderler

0|1
    0|0
  • onlarda insan değil mi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Taş , yerinde ağardır. Herkes kendi toprağında özgür ve güven içinde yaşamalı. İstanbula göç te tersine dönmeli.

0|1
    0|0
  • hakkariye gonderin hepsini

0|2
    0|0
  • Boş iş bunlar eleman birşeylere kızmış o yüzden böyle birmpaylaşım yapmış suriyeli erkekler kıro gibi ülkemizin erkekleri ile yarışamaz ama kızları güzel ve para için harcanıyorlar birçok video düştü sitelere

0|1
    0|0
  • 2 ucu boklu degnek kardes git desen vicdanin el vermiyor kalsinlar desen rahat durmuyor asagi tukursen sakal yukari tukursen biyik

0|1
    0|0
  • Abi her yer arapça tabela dolu. Ülkem asimile olmuş gibi hissediyorum. Zaten çoğalıyorlar yakında ayaklanırlarsa ne halt yiyeceğiz?

0|1
    0|0
  • Bazen iğreniyorum bazen içim acıyor.

1|2
    0|0
    • 1ay

Bende seninle aynıyım

• 1ay

Aynen işte onları diyorum.

• 1ay

Hepsi böyle iyisi yok ki mına koduklarım iş veriyorsun çalışmıyorlar. İşleri gücleri ib. nelik toplu halde gezip arap şarkıları açıyorlar. Bağıra bağıra konuşuyorlar. Leş gibi kokuyorlar. Akşam ayazından parmak arası giyip it sürüsü gibi gezmewk nedir bro ya

• Savaş çıktığında ya da herhangi bir olağanüstü hal olduğunda ilk olarak bunların kafasına sıkıcam..

0|1
    0|0
  • Eli silah tutanın gelmesi korkaklıktan başka bişey değil

0|2
    0|0
  • Niye ipreniyosun kardeşim ben ankarada yaşıyorum kaç sefer bomba patladı yakınlarımda en son darbe muhabbetine olanlarla psikolojisi iyice bozuldu milletin ben suriyelileri düşünemiyorum her yanına sürekli bomba düştüğünü düşünsene yazık günah değilmi o insanlara nasıl islam ülkesisiniz siz lafa gelince herkes müslüman ama ya

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben muslumanim demedim. Ülkede herkes musluman degil. Ayrıca, biz bu ulkeyi kaçarak kazanmadık biliyorsun dimi?

• 1ay

Sen kurtuluş savaşında kaçanların sayısının kalanların 3 katı olduğunu bilmiyosunda ondan ben tarihimden gurur duyarım ama sen evinde oturarak napabilirsin uçağa vs bşeylere bu belli bir savaş değilki ortada net bir düşman yok başkalarının gazına gelmiş milyon ayrı taraf var ben olsam bende karışmaz kaçardım

• geçen gün avm ye gittim heryer suriyeli bir an kendimi suriyede sandim o derece

0|1
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun. İnşallah bu savaş biter huzur bulur herkes.

0|1
    0|0
  • ağzımı bozmak istemiyorum benim yerimede yazın.

0|1
    0|0
  • artist artist yürüyüşleri sokaklar caddeler bizim edaları, lan bu kadar kabadayısınızda adamsınızda neden memleketinde kalıpta savaşmadın?

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu kadar acımasız olmamak gerekir, bizim de başımıza gelebilir. .
      Kinamayalim. .
      Kinadigini yaşamadan olmezsin buyuruyor Mevlâ. .

• Karıncalar bile yuvasına farklı karınca almaz
    Arılar bile başka kovana gittiklerinde öldürülürler
    Bizim ülkedr sadece suriyeli değil yüzlerce farklı ırk var
    Ve hiç bir zaman bir karınca yuvası kadar arı kovanı kadar güvenli ve huzurlu olmayacağız

Tabi bana yetki verilse türkiyeyi yaşanacak en iyi ülke yaparım ama tam yetki verilecek çok kan dökülecek :)

0|0
    0|0
  • Evdeler şu an 😁

0|1
    0|0
  • adres sorcaktım birine suriyeli çıktı 😂😂 ele geçiriyolar ülkeyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...