Sokakta çiftlerin öpüşmesi sizce?

etik diyenlere şu şarkıyı hediye ediyorum.
bu klipteki 'kırmızı' adam kadar tuhafsınız. kınıyorum :/

Güncellemeler:
1ay soru; sokakta öpüşmeleri etik mi?

0|1
14|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• etık degıl.

0|2
    0|0
  • Muslumân kıskanç olur, yanindakini millete sergilemez.
    Öyle yapanları Afedersiniz hayvanlar gibi görüyorum. Zira; öyle şeyleri ulu orta hayvanlar yapar ve hayvanlara bu hareket yadirganmaz.

(Sözüm meclisten disari)

0|2
    0|0
  • yeri ve zamanina gore hareket etmeyenlere kıl oluyorum herseyin bir yeri bir zamani vardir git evinde opus sevis gormek zorunda degiliz

0|2
    0|0
  • İtici

1|2
    0|0
  • Öpmek var öpmek var diyorum.

0|1
    0|1
  • etık degıl gıt kuytu kosede opus

0|1
    0|1
  • Karşıyım

0|2
    0|0
  • Şu şarkı her şeyim niye şimdi bunu attın :// lslskd

0|1
    0|0
  • İnsanın içinden geldiği gibi yaşaması farklı birşey.. öpüşmek var dakikalar sürer , o an içinden gelir çocuksu heyecan ile sadece öper bırakırsın.. içten geleni hoş karşılarım lakin diğeri özel ve mahremdir,
    Ulu orta yaşaya gerek 👎 yok

1|0
    0|1
  • Hiç etik değil çoluk çocuk var

0|2
    0|0
  • Yuoo bence gayet legal. Bazen tutkun geliyor engel olamıyorsun en cok da kınayan bakışlar altında uzatma hazzı.. paha bicilemez

0|0
    0|0
    • 1ay

Biz de illegal demekki 👀

• 1ay

Legal yasal demektir. Etik ise kültürel degerlere göre uygunluğu sözkonusu. Yani bu topluma göre etik degil fakat yasal. Etik ile legal arasinda anlam farki var.

• 1ay

Etik ahlâk kurallarini kapsar. Kural dışı yapılan eylem de kurallara aykırı olacağından yasal sayılmaz. Ben farkındayım kastın da siz dglsiniz

• Etiktir. Öpüşürüm kimi ilgilendirir?

İlla birşeylere tepki göztermek istiyorsan çocuklara tecavüz edenlere gösterebilirsin.

1|0
    0|1
  • Bence çok igrenç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ahlaksizca ve edepsizce kendi anneleri veya kiz krdesleri ayni sekil opusse tepkileri ne olur onu sormak lazim

0|1
    0|0
  • din kurallarına göre haram yasak
    insan ahlak ve kurallarına göre uygunsuz bu kendi toplumumuza göre lakin pek takılmıyorum

0|2
    0|0
  • Bence bir sakıncası yok. Ayrıca toplumun her konuda anlaştığı ortak etik değerler yok. O yüzden esnek olmakta fayda var.

0|0
    0|1
    • 1ay

esneğiz zaten. kimse kimseye karışmıyor da. taviz tavizi getiriyor. inceldiği yerden gidiyor.

• 1ay

Isinemi gelmesi kardes hayirdir

• 1ay

Kuyrugunu kistirip nie kaciyosun

• Etik değil üni içindr falan normal geliyor ama sokak ortasında banada tuhaf geliyo

0|1
    0|0
  • Bende onlara bu şarkıyı armağan ediyorum :D https://www.youtube.com/watch?v=dNNVTZzdPkQ

0|0
    0|0
  • Sanane olum milletin öpüşmesinden sarılmasından bakma dön arkanı devam et allah allah

0|0
    0|0
  • x kişleri tahrik etmektir tarifin adı?

0|0
    0|0
  • Cok hos ben

0|0
    0|0
  • etik değil. ayip haram

0|0
    0|0
Yükleniyor...