Ailemde ki erkekler niye bu kadar salak?

kadinlara asiri derecede kendini kullandirtip asiri derecede deger veriyolar bir abimin hayati karisi yuzunden mahfoldu hala ona deger veriyor memnun etmeye calisiyor yiyenlerim daha 20 yasinda ikisininde sevggilisi var maddi durumlari hic iyi degil gidip durmadan sevgililerini hediyeye boguyolar anne babalari hademelik yapiyo bu neyin salakligi kadin gorunce erkek niye kendini kaybediyor ben bir sevgilimden cicek bile almadim deger gormedim sadece deger verdim ama yine kaynbettim

0|2
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınsızlıktan oluyor bunlar.. Daha önce gördüğü tek dişi annesi olan bir erkeğe, nikah düşen bir dişi yakınlık gösterince dengeleri bozuluyor.. O dişiden başkasının ona bakmayacağını düşündüğünden, tüm hesapları onun üstüne kurarak kaybetmemeye çalışıyor.. Fakat kaybedecek.. O kadar üstüne düşersen, her dişi gider haberi yok..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın 100% öyle erkekler kız görünce ne olduğunu unutuyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Bunları uçkuruna düşkün olduğu için mi yapıyor, orasını bilmem.
    Ama en nefret ettiğim erkek profili kadına yalakalık yapan erkek.
    Umarım ailendekiler, kadına gereken değeri vermeyi öğrenir.

1|0
    0|0
  • Onlar saf işte, saf derler ya hani, aynı. :D

1|0
    0|0
  • para kazanmak zooor ama oyle sevgi olmazki

1|0
    0|0
  • Benim kuzenimde eskiden oyleydi allahtan duzeldi :)

1|0
    0|0
  • Değer vermek karşındakini mutlu etmeyi istemek salaklık mı acaba? Tekrar düşünmek gerek.
    Şöyle bir durum var , karşıdaki eğer kullanıyorsa bunu ve kişi bunun farkına varamıyorsa o zaman bu salaklıktır. ya da abayı fena yakmıştır göremiyordur gerçekleri.
    İki durumda da yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Sende kıskanclık var bence ailendeki erkekler salak değil sen ilgisizlikten onları cekemiyon

0|0
    1|0
  • o zaman ken di kendini sorgulayacaksın?

0|0
    1|0
  • herşey tersıne gıder bunu hıc bır zaman unutma aradıgın herşeyı bır arada bulmak mumkun değil. cok seversın sevılmessın deger verırsın gormessın hak edene deger verılmez etmeyen paso pohpohlanır bu işler boyle

0|0
    0|0
  • Bunları yaptıran kadın

0|0
    0|0
  • salagız galiba biraz o yuzden ya da fazla iyi niyetli kimisi de uçkuruna düşkün çesitli nedenleri var işte gorudugun gibi

0|0
    0|0
  • E sende onlar gibi oluyorsun o zaman sende kaybetmissin hersey karşılıklı olacak o ne kadar umursuyorsa sende aynı şekilde karşılık vericen fazlası olunca sonuçları kotu oluyor

0|0
    0|0
  • Görmemiş erkekler kızlara düşkün olur. olay bu.

0|0
    0|0
  • Kadınlar değer görmek için yaratılmıştır, sen değer gormuyorsun diye herkes aynı olamaz ben sevgilime koli koli hediyeler gonderirdim salaklik değil içimden gelirdi zorla kimse yaptıramaz

0|0
    0|0
    • 1ay

ya anlamiyormusun kazanirsin gonderirsin ailen annen elin evinde temizlik yapiyosa onun kazandigi paraylsa efelik etmessin dimi

• 1ay

Tabikide kendi kazancımızla, Allah a şükür 15 yaşından sonra baba parası yemedim

• Istersen sanada ben değer veriyim ne dersin

0|0
    0|0
  • Sende sorun galiba 😀

0|0
    0|0
  • simdi bu durumda hanginiz hatalı ben bilemedim nasip diyelim ya

0|0
    0|0
  • Sen de aynısın ama erkeklere laf atıyorsun ama sende değer veriyorsun sizin sülale böyle demekki 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

ben kimseye hediye almam camiye lazim olan mescide haram sevgilimin bana verdifgi deger de manevi olsun yeter maddiyatci degilim ben

• 1ay

Ama hediyeleşmek güzel birşey abartmamak şartı ile 😊

• 1ay

Aradaki sevgisi diri tutar

• işte o kadınları örnek al kendine. öbür türlü kullanılan sen olursun. erkeklere müstehak.

0|0
    0|0
  • bu erkeklerin genel sorunu

0|0
    0|0
  • Bu duruma bizde a... salak diyorlar

0|0
    0|0
  • Seviyodur belki

0|0
    0|0
  • deger verme bence cok

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • herkes birbirini sömürme peşinde kimseye hakettiğinden fazla değer vermeye gelmiyo

0|0
    0|0
  • değer vereceksin tabi ama kendi değerinin üstüne çıkmadan

0|0
    0|0
  • Yokluktan neyden olacak 😊

0|0
    0|0
  • Var mı birlikte olduğun biri?

0|0
    0|0
  • Ailene sor

0|0
    0|0
  • Ben değere kat kat değer veririm edere eder, çiçek de alırım kolyede yeterki benim onu yaşadığım kadar beni yaşasın

1|0
    0|0
  • Bence sen kıskanmışsın bunları doğrumuyum :)

0|0
    0|0
    • 1ay

hayir ben kimseyle kendimi kiyaslamam kiskanclik aliskanligim yoktur iyiliklerini dusunuyorum sadece

• 1ay

Seninde hakkkın var insan ayağını yorganına göre uzatmalı lakin hediyeleşmekte aşırı olmadıkyan sonra güzel bişey...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir sen akıllıysan, akıl versene madem onlara.

0|0
    0|0
  • Senin sevgilin odunsa abinler ne yapsın.
    Senin sevgili bir çiçek bile almıyorsa abinler de öyle olmak zorunda değil. Zaten normal olan abinlerin davranışı abartmamak kaydıyla eğer abartırlarsada bu onları salak yapmaz sadece sevdiğini böyle gösteren erkekler olduğunu gösterir fazla abartmaları onların zekasından kaybettirmez sadece ceplerinden gider o da zaten bir yere kadar olur kendilerini maddi yönden aşırı zorladığında azaltırlar harcamalarını

0|0
    0|0
    • 1ay

bisey biliyorumda salak diyorum ben deger gormedim diye degil normal bir duzeyde olsa zaten buraya yazmazdim neyse bidaha kizlari soruya cagirmamak gerek mis onu anladim tsk yorumun icin

Yükleniyor...