Kilo vererek intikam alınır mı?

Sevgilim kilom yüzünden benden ayrıldı herkes bu sebepten dolayıda dışlıyor beni kendime özgüvenim sıfır hiçbirşeyi beceremiyorum neredeyse çöp atmak dışında be okul dışında evden çıkmıyorum. Okuldada sıramdan dahi çıkmıyorum uyku ilacı içip uyuyorum kimseyi görmek duymak istemiyorum. Eve geliyorum yine uyuyorum. Herşeye ağlıyorum çok duygusalım çok fazla ve söyledikleri cok zoruma gidiyor kaldıramıyorum. Ne yapıcağımı bilmiyorum bişey yapmak istiyorum aynaya bakıyorum buna hakkın yok diyorum yürümeye bile hakkın yok gülmeye saçlarını taramaya sevinmeye hakkın yok sevilmeye hakkın yok diyorum spor yapıcagımda bu vücut nasıl eriyebilir ki nasıl o duruma gelebilir ki diyorum diğer kızlara bakıp saçmalama lan nasıl onlar gibi olabilirsin diyorum. Ne yapabilirim? Gerçekten?

0|1
1319

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• aynı durumlar yasayan biriyiz. ama zayıflık da çözüm degil.. çünkü. derleri insanlari kandirip kullanmak.. sağlık için istiosan zayiflayabilirsin. baktin olmuyor doktora başvur

0|0
    0|0
  • tabikide alınır :) pişman edicek bir duruma geldiginde :) bak sen ondan sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...