Kilo vererek intikam alınır mı?

Sevgilim kilom yüzünden benden ayrıldı herkes bu sebepten dolayıda dışlıyor beni kendime özgüvenim sıfır hiçbirşeyi beceremiyorum neredeyse çöp atmak dışında be okul dışında evden çıkmıyorum. Okuldada sıramdan dahi çıkmıyorum uyku ilacı içip uyuyorum kimseyi görmek duymak istemiyorum. Eve geliyorum yine uyuyorum. Herşeye ağlıyorum çok duygusalım çok fazla ve söyledikleri cok zoruma gidiyor kaldıramıyorum. Ne yapıcağımı bilmiyorum bişey yapmak istiyorum aynaya bakıyorum buna hakkın yok diyorum yürümeye bile hakkın yok gülmeye saçlarını taramaya sevinmeye hakkın yok sevilmeye hakkın yok diyorum spor yapıcagımda bu vücut nasıl eriyebilir ki nasıl o duruma gelebilir ki diyorum diğer kızlara bakıp saçmalama lan nasıl onlar gibi olabilirsin diyorum. Ne yapabilirim? Gerçekten?

0|1
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Anası bile şaapılır intikamın ne diyon sen
    Git bir yaşam koçuna fizik olarak ben büyük bir degisim istiyorum de bir disiplinli bir çalışma ile bir buçuk senede hatta belki daha kısa sürede bu hale gelirsin.
    http://i.hizliresim.com/znNBJ9.jpg

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim bu hale gelmem bir insanın ışınlanması kadar imkansız

• 1ay

Diyorsu!! Tabi ne durumdasın biliyorum ama bu yaşam koçu denilen kişiler ne imkansızlıkların üstesinden geliyorlar.
      Tabii cukka sağlam olmalı

• 1ay

İnsan ışınlamasını buldular bu arada sadece kamuoyuna açıklamıyorlar..

En İyi Kız Görüşü

• Hiç ümitsizliğe kapılma düşündün mü peki o dışarda gördüğün kızlar da belki daha önceden kiloluydu sonra zayıfladı nerden bileceksin. Kendine inan, güven ve o uyku haplarını bırakıp bir diyetisyene ve sonrada spora başla kayıt ol zaman içinde sana zor gelen T-shirtlerin bile çuval gibi geldiğini görüceksin inan sadece 😊🙏

0|0
    0|0
    • 1ay

İnanıyorum ama başaramıyorum ki

• 1ay

Beni tanımıyorsun ki neyime güveniyorsun?

• 1ay

Yazdıklarından nasıl biri olduğun belli işte madem değişmek insanların sana kötü bakmasını istemiyorsun o zaman önce o uyku haplarını bırak hareket olmadığı için de kilo alırsın. Sonra da diyetisyene gidersin ya ben senin arkadaşın olsam tutar kolundan ben götürürdüm doktora biraz güven kendine ve kilo verince evden bile çıkıcaksın kıyafetlerinden anlarsın nasıl kilo verdiğini sadece ben yapıcam de lütfen güven kendine 😊🙏

Erkekler Ne Diyor 18

• spora başla
    diyetisyen
    pes etmek aciz insanların işidir

0|0
    0|0
  • Bence arkadaşım bu kadar umutsuz olma. Kilo inan o kadar sorun değil. Verilmeyecek bir kilon yok. Sevilmeye engel değil. Seni seven fiziğini değil kalbini sevsin. Elbet gönlüne göre seni her halinle sevecek biri çıkacaktır. Kilo konusunda azmini kaybetme. Hallolur sen yeter ki iste

0|0
    0|0
  • aynı durumlar yasayan biriyiz. ama zayıflık da çözüm degil.. çünkü. derleri insanlari kandirip kullanmak.. sağlık için istiosan zayiflayabilirsin. baktin olmuyor doktora başvur

0|0
    0|0
  • Intikam icin degil kendin icin ver kiloyu. Hayatin değisiyor emin ol

0|0
    0|0
  • İntikam almaya caliscagına hayattan zevk almaya çalış zaten intikam almış olursun

0|0
    0|0
  • Kendin için yap. Başkaları için değil

0|0
    0|0
  • inanmakla başlayabilirisn

0|0
    0|0
  • Bu bayanlar neden intikam peşinde anlamış degilim

0|0
    0|0
  • Sağlığın için ver kiloyu, nispet yapmak yersiz.

0|0
    0|0
  • Derde bak

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olacaksa senin için de tabiki alınır hemde mükemmel olur

0|0
    0|0
  • tabikide alınır :) pişman edicek bir duruma geldiginde :) bak sen ondan sonra

0|0
    0|0
  • Ben sana bakarım boşver milletin söylediklerini

0|0
    0|0
  • Kaç kilosin ki

0|0
    0|0
  • tabikide

0|0
    0|0
  • sanki kiloyu sonradan aldın
    sonradan mı aldın cidden?
    kilon varken seninle sevgili olmak istiyordu da kilolusun diye senden ayrılması?
    sen yanlış olayda alıyorsun olay kilo falan olamaz baska birşey var

0|0
    0|0
  • hayır kilo vererek sadece kilo vermiş olursun

0|0
    0|0
  • Zayıfla süslen makyaj yap tarz değiştir yeni sevgilinle sosyal hesaptan resimler paylaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sağlığın için ver kiloyu, nispet yapmak yersiz.

0|0
    0|0
  • Olursun hatta öyle bir olursun ki kendini güzel sanan birsürü kız kafasini çevirir çevirir sana bakar yeter ki işte yeter ki gerçekten yapmak işte profesyonel birinden destek al bir salona yazıl😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha önce defalarca yazıldım spora ama yapamadım insan görünce içimden bişeyler kopuyo ağlamaya başlıyorum durduk yere çok istiyorum gerçekten cok

• 1ay

Gerçekten istemiyorsun gerçekten istesen kimse umrunda olmaz yaptığın şeye odaklanirsın sadece 😊

• bir arkadaşımda bunu yapmıştı dönemin başlangıcında okula bir geldi gerilim sahnesi gibiydi nefesler tutuldu sevdiği çocukta peşinden fino köpeği edasında dolaştı ama iş işten geçti yavrum😏

0|0
    0|0
  • Kilo yuzunden degildir. insan sevdigini hersekilde seviyor. orda bir sevgi eksikligi var.. ama yinede kendini iyi hissedersin zayiflasan iyi olur.

0|0
    0|0
  • hayır şimdi o canım kilon yüzünden ayrılacaksa niye sana ümit veriyor. boşver güzelim her şeyi kendin için var öyle varlıklar insan bile değil kendine gel sen kendin için yaşıyorsun başkası için değil böyle bak yoluna. bu hayat bu gelecek senin başkasının değil.

0|0
    0|0
  • intikam için değil, kendi sağlığın kendin için ver.
    böylesi daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği çağımızın en büyük problemlerinden biridir. Eğer gerçekten iyi hissedeceksen zayıflamalısın. Ve zayıflaman gerçekten karşıdaki insana tokat gibi çarpacaktır. Nasıl mutlu olacaksan öyle yap

0|0
    0|0
  • Ben önceden siskodum kanki 😕

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun? Onu bir söyle

0|0
    0|0
    • 1ay

90 ve boyum 1.65

• 1ay

Ben sorun ediyorum ama dışarı çıkmaya utanıyorum cok fazla hemde

• 1ay

O zaman kendin için yap. Sevgilin için değil

• Maddiyatın var ise obezite cerrahisine baş vur 3 ayda inanılmaz değişeceksin bana güven

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye başlamalısın ve uyku - depresyon hapları gibi seyleri icme asıl onlar kilo yapıyor

0|0
    0|0
  • Kac kılosun üzülmene degmez verırısın ıstesen bende 110 kıloydum artık yalanlar uyduruyofum dısarı cıkmamak ıcın sonra dedımkı nereye kadar rejıme gırdım 25 kılo verdım hala kıloluyum ama edkısı kadar deıl

0|0
    0|0
    • 1ay

İyide ben hepsni yapıyorum bir hastalığımda yok veremiyorum bırakıyorum sen nasıl verdin ve kaç ayda? Aylar sürmesini istemiyorum o kadar bekleyemem çünkü

• 1ay

Aylar surmeden kılo veremezsın kı ozaman yaglarını aldırcaksın amelıyatla

Yükleniyor...