Gençlerin okul çağlarında yaşadıkları aşk ilişkilerinin mesleki kariyerlerine zararı var mıdır?

Gençlerin okul çağlarında yaşadıkları aşk ilişkilerinin mesleki kariyerlerine zararı var mıdır?
Aşk acısı içerikli birçok soru paylaşılmakta sizce o gençlerimiz sağlıklı şekilde nasıl hayata hazırlanabilirler ki?

0|0
22|2

En İyi Kız Görüşü

• Her yakışıklıyı veya güzeli beğenme olayına aşk kyuyorlar. Şu tip sorularla çok karşılaştım '' hoşlandığım kızla nasıl tanışabilirim'... Abi tanışmadan nasıl hoşlanıyorsunuz ya?

1|2
    1|1
    • 1ay

sanki taş attı biri kocaman. Hoşlanma ayrı bir kavram illa tanışmak gerekli değil bazen sesi bazen gülüşü bazen duruşu insanları tanışmadan etkileyen unsurlardır

• 1ay

Katılmıyorum 😅

En İyi Erkek Görüşü

• aşk meşk olaylarına dalıp
    dersleri ihmal edenlerin sonrasında acı çektikleri malum
    önceliklerinin farkında olmaları gerek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Sanmıyorum 😂

0|1
    0|0
  • Biraz özentilik , birazda hissettikleri heyecanı aşk işe karıştırmaları onları zaten başladıkları andan itibaren geriye doğru atıyor..
    Seni ilerleten akıllı bir sevgilin olduysa ne âla.. ilerde sadece üniversite değil , her alanda ilerler devam edersin.. ama yok sadece heyecan VE tutkuysa buda geriye doğru götürüyor gençleri.. sadece eğitim , iş alanında değil burda aileleri de etkileniyor

0|1
    0|0
  • zararı yok faydası var. Ruh hastasının biriyle sevgili olduğum için psikoloji okumaya karar vermiştim mesela :D

1|1
    0|0
  • Aşkı insanı yavaşlatır hantallaştırır bence zararı var.

0|1
    0|0
  • Vardir. Benim okul hayatimda olmadi mesela. Suanda 2 uni mezunu + pilotum 3 meslek var elimde hicbirindede ac kalmam.

0|1
    0|0
  • öyle her önüne gelenle çıkmamak lazım özellikle lisede zaten genellikle aşık olduklarından degil illa sevgilim olsun hava atayım şeklinde oluyolar o kafayla çıkıyolar sonra ayrılınca derslere agırlık veremeyince karşı taraf suçlu oluyo sınavdan kalınca sonu hüsran pişmanlık

0|1
    0|0
  • Etkisi olur derslerine konsantre olamaz aklı bir karıs havada olur derler

0|1
    0|0
  • Aşk felan yalan

0|1
    0|0
  • Hayat böyle olgunlaştırıyor

0|1
    0|0
  • O yaştaki aşklar balon oluyo genelde

0|1
    0|0
  • Gayet iyi hazırlandım valla. Üniversiteyi bitirdim, çalışıyorum. Hiçbir şeyi eksik yapmadım

0|1
    0|0
  • tabikide vardır. aşk olmalı ama insanlar bunu takıntı haline getirdiklerinden hayatlarını cok etkiliyor

0|1
    0|0
  • zararlı tabi gece hoykuren gençler doluyor buralar😂

0|1
    0|0
  • evet çünkü aşk acı çekmektir

0|1
    0|0
  • bize hic benzemiyorlar 😊

0|1
    0|0
  • Gençler yaşayacaklar gençliklerini

0|1
    0|0
  • Yaş ilerledikçe o aşkları da acıları da unutulacak ve ne kadar gereksiz olduğu anlaşılacaktır.

0|1
    0|0
  • Sanmam

0|1
    0|0
  • Bence zararı yok.

0|1
    0|0
  • Hazirlanamiyorlar iste

0|1
    0|0
  • Kesinlikle %1500 var. En büyük örneği benim

0|1
    0|0
    • 1ay

senin geleceğinden önemli değildir.

• 1ay

Artik cok gec iste ondan diyorum ya en büyük ornegi benim diye. Okulum bitti ama. Cok kötü etkiledi beni. 75 aldigim dersten ayrilinca 35 alip kalmıştım mesela. Sinifta sadece 3 kisi 60 üzeri almıştı. Ayrilinca ffinalde butte kaldim tek ders sinavinda verdim okulum 1 sene uzadi falan filan. Kafamo9 derse versen bile tartisinca ayrilinca sinava calisamiyo insan

• 1ay

canın sağolsun yinede mücadeleyi bırakma

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim gibi sevgisiz kalmaları çok daha kötü olurdu emin ol :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...