Biktim artik intihar edicem ben yardim edin?

Yok dil sinavini yapamazmisim yok sey yapamazmisim yok ilahiyat kazanamazmisim arapcam yokmus yok cocuk gelisimi yokmus filan bunalri duymakdan biktim ben matematikden nefret eden ben matematiği bile yapıyorum istediklerimden biri gelsin diye

Dil sinavina calismak icin ne yapmam lazim 3 senedir ilgiliyim dil anlatim dersim iyidir ona calisiyo gibimi caliscam ☺

Sinavsiz gecis hakkini kaldiran devletten allah razi olsun artik herkez emegiyle girecek 🙂vd kimse lisedeji bölümünü okumak zorunda kalmucak

Ben moda tasarim okumak istemiyorum tiksiniyorum o bolumden nefret ediyorum ozel yetenekle aliyolar zaten ben giyim okuyorum Şu an ama istemiyorum üniversitede bunu okuyp omur boyu mutsuz olmak 😞😞

Ingilizce okursam cok mutlu olurum ☺☺☺
Ilahiyat okursam rabbimi mutlu ederim 🙂🙂☺😍

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Brn matamatikten anlamam. Hic ders calismam. Sinavsiz gecisi belki bo dega kullandim. Oda universitenin uzerine 3. cu siniftan isletme bolimu icin.

Calismadigim halde 5 universite kaydim var. Yani kazandim
    6. cisina ise kazandigim halde gitmedim ve ustelik sayisalim. yok. sozelden anlarim. Oda calismadigimla yaptigim anladigim. Cok zekide degilim. Kaldi ki gencsin. zohnin taze ve bilgilerinde.

O nedenle sen yapamazsin dournlere takilmaua bile gerek yok. Sen sana is getirebilecrk soradanda olsa bir bolumu hayli hayli kasanorsin.
    Konusanlarda papucunun kenari olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ılahıyat oku kendını mutu et rabbınde hoşnut olur

0|0
    0|0
  • Nereye doğru intihar ediyordu k abla

0|0
    0|0
  • umarım istediğini kazanırsın

0|0
    0|0
  • Öl kurtul 😄

0|0
    0|0
  • intşhar etmelisin zehir iç direk acısız uyuya kalarak gidersin en mantıklısı

0|0
    0|1
  • Vakti gelince Kızıl Deniz i on iki parçaya ayırıp yol yapan Allah senin de yolunu açar elbet sabret

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama biktim artik ya calisinca allah veriyo biliyorum ama bu insanalrin lafindan biktim😠😠😠

• 1ay

Kazanirim dimi emek verince allah veriyo cunku calisana ile o bolumu okumasina gerek yok duz liseden viri tip pi kazanabiliyor sa

• 1ay

sen kendine güven elinden gelenin en iyisini yap gerisini Allaha bırak tevekkül et hayırlısı olur Allah var gam yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...