Lutfen yardim edin?

Benim babamla annem ayri babamin annemle problemi var baya büyük bir problem. Babamin yuzu hep asık. Fisari cikinca yuzu guluyor. Eve gelince yuzu asik. Ve haftasonları sözde bizi yalniz birakmak istemiyor ve evde kaliyor. Yüzünü asiyor ve hep astığında morali dusuk olduğun da bira iciyor. bir basladimi 6 7 tane iciyor. Ve bize laf sokuyor surekli yok anneniz boyle yok soyle. Gidip yenisini aliyor sonra biralarin. Sıkıldık artik ablamla bu durumdan. Babama diyoruz baba madem kotu oluyorsun cik gez dolas dusunmezsin diyoruz yok olmaz sizinle vakit gecirmek istiyoeum diyor. Oylr diyor ama bizimle vakit gecirmek yerine bizi boğuyor gercekten sıkılıyoruz ablamla. Icki icmeyince yuzunde belli oluyor icince sozlere dokuyor ve kalbimizi kiriyor. Birde anlamiyorum adam 70lik bitiyor carpilmiyor birada gidiveriyor. Ayni sekilde 3 4 yil once benzer durumlari annemle yasadik ve artik ickiden nefret ediyorum. Gercekten. Simdi ben ne yapmaliyimm. babama dedimki icki cozum degil psikologa ya da psikiyatriye gidelim. Olmaz onlar ilac verir bana uyutur. Diyor. Nasil ikna edicem baska yolu varmi? Gercekten yardim istiyorum..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evden kaç en iyisi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ablanla sana sabır diliyorum bende babamın suratını asık görmeye dayanamıyorum anlıyorum seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annenize soyleyemediklerini size soyleyerek rahatliyor.

0|0
    0|0
  • Allaha dua et

0|0
    0|0
  • Aile ici özel durum birsey demek yakışmaz bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...