Her şeyi kafama takiyorum, mutsuzum? Nasil mutlu hissedebiliyorsunuz?

Mutlu degilim. Mesela biri birsey dese , hemen kafama takiyorum. Cunku ben kimseyi kirmiyorum. Herseye uzuluyorum. Hayat bana boş geliyor. Kendimi cok yanliz hissediyorum. Annemden baska beni iyi hissettiren kimse yok. Gercek dostum yok. Insanlara guvenim kırıldı. Napıcam bilmiyorum -,-Herseyi birakip uzaklara gitmek istiyorum ama ailemle yasiyorum. Anca universtede gidebilirim. Ama bu kafayla derslere odaklanamiyorum :(

1|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence her insan mutludur ama başkalarından mutlu olmak ister herzaman lakin buda çok zordur.. herkesin kendine göre sorunları vardır kiminin hastası vardır kimi işsiz.. kiminin derdi vardır kimi çaresiz... başkalarına bakarak mutsuz olmak istemiyorsan kendinden daha zor durumda olan insanları düşünmelisin... belkide şu an senin yerinde olmak isteyen yüzlerce insan vardır emin ol..

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende hep baska insanlara hevesleniyorum

• 1ay

Herseyin kusursuz olmasini isteyen bir insanim galiba ondan :/ Mutlu olmayi bilmiyorum. En ufak bir sorunda uzuluyorum

• 1ay

Aslında yukardada belirttiğim gibi mutlu olmak isteniyorsa bu çok kolay ama biz başkalarından daha mutlu olmak istiyoruz çünkü başkalarını daha mutlu sanıyoruz... halbuki senden daha mutsuz olan insanlar bile senden daha mutlu olabilmeyi başarabiliyor çünkü küçük şeylerlle mutlu olmayı biliyorlar.. küçük şeylerle mutlu olmayı bilmeyen büyük şeylerle hiç mutlu olamaz bunu unutmamalısın.

En İyi Kız Görüşü

• Spor yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kafana birşey takma

0|0
    0|0
  • Hic birseyi kafana takmayarak.. Takmayan bir arkadas bul birak seninle ilgilensin sacmalasada mutlu etmek icin idare et

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kafana taktığın şeyleri yaz bir kağıda rahatlama hissiyatı verir

0|0
    0|0
  • Umursamaz olmak

0|0
    0|0
  • Sabret ve dua et. gerekirse psikologa git

0|0
    0|0
  • Kafana takma

0|0
    0|0
  • ben aynı seyi çocukluğumdan beri yaşıyorum sabredyorum bekliyorum ama yok belki elimden tutup kaldıracak dost oda yok bu daha da kötüleştiriyor allaha dua ediyorum canımı al😢

0|0
    0|0
    • 1ay

Napcaz biz boyle :(

• 1ay

bırakmazsa?

• 1ay

baska derdlerin var mı peki?

• Ben mutsuz hissediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende böyle hissediyordum, arkdaş konusunda sadece öyle değilim.

0|0
    0|0
  • Karma'ya inanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Nedense aynıyız yalnız değilim çok şukur ne zamndır aynı durumdayım kendimi bildim bileli 😔😔😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...