Herkez Istedigi bolumu Kazanabilir Dimi?

Ben Esot agirlikciyim yabi tum dersleri gordum ama ingilizce öğretmeni olmak istoyorum tarih edep cografyam iyidir herkez bu derslerde benden kopya ister hatta ama ben ingilizce ogretmeni olmak istiyorum 🙂🙂☺☺☺☺10 ay da calissam olabilirmi okadar kotu degilim biraz kotuyum dil anlatıma calisiyo gibu caliscam benim dil anlatimimimda uyidir 🙂😃😃😃😃😂😂😂
1 sene zaten sinifda kaldim atanmasi cok diye ilahiyat istiyom ama ogretmenlerim 4 sene sonra degisir hayalinden vazgecme dediler sen ingilizce istiyosun dediler ben uep merakliydim yabanci dille ıngilizceye aşığım zaten ben yeterince kelime bildiğimi dusunuyom herseyi kafamda tutuyorum cunku guzel bir ingilizce kursu bulsam parali kazanirmiyim 🙂🙂🙂 ing notumda 80 70 arasi iydi hersene 🙂🙂☺☺☺🙂🙂🙂
2 yillik gecis hakki kalkmis oh canima deysin artik kimse liseden mezun oldugu seyi okumak zorunda degil 🤗😂😂😂😂

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle bir şans yok.

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim okulumdan doktorda cikti hukuk kazananda 😂😂oyuzden bos konusma 😡

Kızlar Ne Diyor 1

• Dil Sınavı zor. Kursla yapamazsın. İyi bir dershaneye gidip üstüne düşmen gerekir. YGS yi sağlam tut. 55 60 netle falan bir yerleri tutturursun

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok ben zaten biliyom ama benim arkadasim da kotuydu kursa duzeltti en azindan ygs 5 i geceyimde okulda istedigimi tuturum

• 1ay

Ingilizce hocalarim deneme coz kelime ezberle dedi 10 ay 1 sene kadar sure var 😕

• 1ay

Üzerine düşersen yapabilirsin tabiiki

Yükleniyor...